Kimyasal gebelik mi

gueen b

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
7
6
27
Kızlar ben 3 hafta 6 günken yani regli olacağım gün kan verdim beta hcg 343 çıkmıştı cuma günü doktora gideceğim bugün sağlık ocağındaki ebeyle görüştüm diyor ki değer çok düşük kimyasal gebelik olabilir ama dikkat et belki vardır küçük olduğu için değer düşüktür diyor ben evet 2 haftada anladım ve silik çıkmıştı test zaten kendi de biliyor zaten korkuyorum daha önce 23 haftalık bebeği mi kaybettim çok korkuyorum şimdi daha düşük değerlerle öğrenenler bile varmış aslında bu ebe beni neden korkuttu

Aynen daha düşük değerle de öğrenenler var 2 gün sonra tekrar verip artışa bakabilirsin öyle anlaşılır kimyasal olup olmadığı

343 e dusuk değer dedi kimyasala olup olmadığını 2gunde bir kan değerini ölçtürerek öğrenebilirsin ilk değerle bunu söylenmez gönlünü ferah tut tekrar baktir yükselişte ise değildir darısı başıma sağlıklı sonuçlarımız olsun 🤲🏻

343 e dusuk değer dedi kimyasala olup olmadığını 2gunde bir kan değerini ölçtürerek öğrenebilirsin ilk değerle bunu söylenmez gönlünü ferah tut tekrar baktir yükselişte ise değildir darısı başıma sağlıklı sonuçlarımız olsun 🤲🏻
Öyle yapıcam tekrar baktırıcam. Rabbim gönlümüze göre verir inşallah sağlıklı bebekler nasip etsin bize ve isteyen herkese ❤️🤲🏻

Kızlar ben 3 hafta 6 günken yani regli olacağım gün kan verdim beta hcg 343 çıkmıştı cuma günü doktora gideceğim bugün sağlık ocağındaki ebeyle görüştüm diyor ki değer çok düşük kimyasal gebelik olabilir ama dikkat et belki vardır küçük olduğu için değer düşüktür diyor ben evet 2 haftada anladım ve silik çıkmıştı test zaten kendi de biliyor zaten korkuyorum daha önce 23 haftalık bebeği mi kaybettim çok korkuyorum şimdi daha düşük değerlerle öğrenenler bile varmış aslında bu ebe beni neden korkuttu
Sağlık ocağındaki doktor ve ebeler ahhh🤦‍♀️ ben de 3 haftalık olduğunu düşündüğüm zaman kan verdim regle 2 gün kala 154 çıktı değerim doktorum dış gebelik dedi. Daha sonra 5 gün geçti yine kan verdim 744 çıktı doktorum aşırı düşük değer dedi kesinlikle dış gebelik dedi daha sonra 1 hafta geçti bu defa hcg 4730 çıktı bu defa sağlık ocagındakilere sormadan direkt hastaneye gittim ve herşey yolundaydı☺️ yani diyeceğim şu ki herkesin hormon artışı farklı gelişiyor kiminde hcg günde bir çarpı iki artıyor kiminde üç günde bir. Önemli olan artışların düzenli olması ve düşüş göstermemesi yani benim 154 e dış gebelik denmişti seninki benimkinden yüksek sen düşün.

Benim önce 2.41 çıktı şüpheli dedi sonra 8 çıktı yine şüpheli dendi ardindan 132 ardından 638 çıktı ve 11000 son baktigimdi canını sikmana herkesin farklı olabiliyor

Benim önce 2.41 çıktı şüpheli dedi sonra 8 çıktı yine şüpheli dendi ardindan 132 ardından 638 çıktı ve 11000 son baktigimdi canını sikmana herkesin farklı olabiliyor
Ve şuan bunca denilene rağmen 3. Ye hamileyim canini sıkma bırak Allah'a

X