6+2 haftalık. Bebek kalp atışı yok

merhaba hepinize 20 ekimde test yaptım adet tarihim 5 gün gecikmişti, ikinci çizgi silik çıktı sonra 21 ekimde doktora gittim keseyi göremedi ama beta 800 çıktı. 30 ekimde tekrar çağırdı gittim hem keseyi gördü hem de bebeği 2 mm dedi ama 5+6 olduğu için kalp atımını görmem gerekiyordu dedi, olumlu bir tablo yok dedi. dün ikinci bir doktora gittim o da olumlu görünmüyor diyor. cumartesi ilk doktorum yeniden çağırdı 6+3 olacağım cumartesi günü. sizce neden bu kadar erken kesip atıyorlar? birçok kişi var sonradan duyan :s anlamadım gerçekten

Kızlar benim de tüp bebek. 5+4 te kese vardı bir hafta sonra gittim 6+4 tel yolk saç göründü ama kalp atımı yoktu vajinal ultrasonda. Bir hafta sonraya randevu aldım. İnşallah kalp atımı duyulur çok korkuyorum

Merhaba kızlar 6+2 haftalık hamilelikte doktora gittim ultrasonda dedi bebek kalp atışları yok. Sonra vajinal ultrasonla baktı belki kalbi duyulur diye, e vajinal ultrasondada kalp atışı yok. Haftaya yine gel dedi kalp atışının olmaması hiç normal değil bebek ölmüş ola bilir dedi çok korkuyorum. Ve bende 8 haftalığım için başka bir doktora randevu aldım önümüzdeki haftanın cuma günü doktora gidip bebeğimin kalbinin atıp atmadığına bakacam
Bebegi gormusmuydunuz

Y yav
Merhaba kızlar 6+2 haftalık hamilelikte doktora gittim ultrasonda dedi bebek kalp atışları yok. Sonra vajinal ultrasonla baktı belki kalbi duyulur diye, e vajinal ultrasondada kalp atışı yok. Haftaya yine gel dedi kalp atışının olmaması hiç normal değil bebek ölmüş ola bilir dedi çok korkuyorum. Ve bende 8 haftalığım için başka bir doktora randevu aldım önümüzdeki haftanın cuma günü doktora gidip bebeğimin kalbinin atıp atmadığına bakaca
Merhabalar. Mesajlarınız umut verdi. Her ne kadar umut bağlamak istemesem de. Benim de kalp atışı görülmedi. Embriyo var yolk salk var ama kalp atışı yok dedi doktor. Kesen de düzgün değil. Büyük ihtimal düşükle sonuçlanacak dedi. Ara ara kahve lekelerim oldu ama çok çok az. Afedersin 3 günde 1 günlük pedi doldurmicak şekilde. Aslında doktorun söylemlerinden hiç umudum kalmamştı da sizin durumunuzu görünce bir umutlandım. Nasılsınz peki. Nasıl gidiyor gebeliğiniz ?

X