6 haftalık gebelik, kalp atışı yavaşlaması

inci1511

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
18
7
41
Merhaba, 6 haftalık hamileyim, 5 gün önce kalp atışını izledik herşey normaldi. 3 gündür karın, bel ağrım var ve her tuvalete gittiğimde kahverengi akıntım. Bugün doktora gittim kalp atışı yavaşlamış düşebilir dedi. Birkaç gün sonra tekrar kontrole çağırdı. Bu durumu yaşayıp düzelen var mı?

Merhaba, 6 haftalık hamileyim, 5 gün önce kalp atışını izledik herşey normaldi. 3 gündür karın, bel ağrım var ve her tuvalete gittiğimde kahverengi akıntım. Bugün doktora gittim kalp atışı yavaşlamış düşebilir dedi. Birkaç gün sonra tekrar kontrole çağırdı. Bu durumu yaşayıp düzelen var mı?
Doktorunuz progesteron vermedimi ?

Sağlıklı bebek değilse ilaç verip düşmesini engellemeyelim dedi 2 farklı doktora gittim ikisi de bekleyelim dedi
insaAllah bebeginiz size sımsıkı tutunur. Ama kanamadan dolayida kalp atisi yavaslamis olabilir gelinimizin oyle olmusdu kesenin seklide bozulmustu doktor sabaha düşer ama yinede serumlar takviyeler yapalim demisti. Sabaha hersey yoluna girmisti.

insaAllah bebeginiz size sımsıkı tutunur. Ama kanamadan dolayida kalp atisi yavaslamis olabilir gelinimizin oyle olmusdu kesenin seklide bozulmustu doktor sabaha düşer ama yinede serumlar takviyeler yapalim demisti. Sabaha hersey yoluna girmisti.
İnşallah tek duam sağlıkla bizimle kalması 🙏 ne güzel çok sevindim sizin adınıza 🥰

Merhaba düzeldi mi kalp atışları

Merhaba hanımlar bir sorum olacak hamileliğimin 6 haftasındayım geçen hafta bebeğin kalp atışını görmüştük ama duymamıştık bu hafta kalp atışının yavaşladığını gördük doktorum biraz daha beklememizi söyledi hiç kanamam olmadı bu arada böyle bir durum yaşan varmı acaba çok korkuyorum başka bir doktoramı gitmeliyim böyle bir durum yaşayan var mı

Merhaba hanımlar bir sorum olacak hamileliğimin 6 haftasındayım geçen hafta bebeğin kalp atışını görmüştük ama duymamıştık bu hafta kalp atışının yavaşladığını gördük doktorum biraz daha beklememizi söyledi hiç kanamam olmadı bu arada böyle bir durum yaşan varmı acaba çok korkuyorum başka bir doktoramı gitmeliyim böyle bir durum yaşayan var mı

Merhaba, ben yaşadım aynı durumu. Benim kalp yavaşlaması sonrasında lekelenmem sonra da kanamam başlamıştı. Ağrın var mı?

Hayır hiç bir ağrım yok kan vericektim diye aç gitmiştim onun bir etkini olabilir mi acaba ve geç döllenme olmuş 1 hafta geriden gidiyorum yani 6 haftaya yeni girmiş sayılıyorum bu durum beni çok korkuttu açıkçası geçen hafta ultrasonda kalp atışını görmüştük ama bugün yavaş attığını söyledi

Hayır hiç bir ağrım yok kan vericektim diye aç gitmiştim onun bir etkini olabilir mi acaba ve geç döllenme olmuş 1 hafta geriden gidiyorum yani 6 haftaya yeni girmiş sayılıyorum bu durum beni çok korkuttu açıkçası geçen hafta ultrasonda kalp atışını görmüştük ama bugün yavaş attığını söyle

Hayır hiç bir ağrım yok kan vericektim diye aç gitmiştim onun bir etkini olabilir mi acaba ve geç döllenme olmuş 1 hafta geriden gidiyorum yani 6 haftaya yeni girmiş sayılıyorum bu durum beni çok korkuttu açıkçası geçen hafta ultrasonda kalp atışını görmüştük ama bugün yavaş attığını söyledi

Umarım herşey normale döner güzel haberler alırsınız 🙏🙏 benim gibi ağrınız yokmuş bu iyi bir haber ben ağrım olunca gittim doktora kalp atışı yavaşlamış dedi sonra lekelenmem başladı. Dinlenin ve çok zor biliyorum ama stres yapmamaya çalışın. Bol su da iyi geliyormuş bol su için mutlaka

Teşekkür ederim umarım, pazartesi tekrar kontrole gideceğim dualarınızı bekliyorum teşekkürler 🙏🏻

X