6 haftalık gebelik düşük riski kanama

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
244
76
34
Kızlar 6 haftalık hamileyim dün akşam pihtili kanamam oldu acile gittik pruloton iğne vurdular bugün Dr gordu düşük riski var dedi kese duruyor tam azaldı derken demin pembe su gibi geldi günde 3 kere duphaston da içiyorum gecede fitil olarak progestan alıyorum iyi birşeyler duymaya çok ihtiyacım var kendimi çok kötü hissediyorum bebeğimi kaybederim diye korkuyorum..

Canim sen dinlenmeye çalış uzan devamlı çok ayağa kalkmamaya çalış. Progestan da kullanıyorsun. İnşallah biran once normale döner saglikli bir hamilelik geçirirsin. İnan suan başka yapacak birsey yok. Dua et bol bol olumlu düşün.

Aynısı kuzenimde oldu iğne yaptılar o da vajinal progrstn alıyordu wc hariç hiç kalkmadı 1 buçuk hafta falan ve herşey düzeldi. Bol su iç bir de. Sakın korkma en önemlisi stres yapmaman ❤️

Canim sen dinlenmeye çalış uzan devamlı çok ayağa kalkmamaya çalış. Progestan da kullanıyorsun. İnşallah biran once normale döner saglikli bir hamilelik geçirirsin. İnan suan başka yapacak birsey yok. Dua et bol bol olumlu düşün.
Tevekkül edip Allah'a sığınmaktan başka birşey yapamıyorum Rabbim mujdesiyle sevindirdi inşallah üzmez bu mübarek gecede benim için dua ederseniz sevinirim

Aynı şeyleri yaşıyorum. Bir düşük öyküm var. Şimdi ise şiddetli kanamam var kanama odakları gördü doktorum. Yattım dinleniyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur. Umarım sizde daha iyisinizdir

Kızlar 6 haftalık hamileyim dün akşam pihtili kanamam oldu acile gittik pruloton iğne vurdular bugün Dr gordu düşük riski var dedi kese duruyor tam azaldı derken demin pembe su gibi geldi günde 3 kere duphaston da içiyorum gecede fitil olarak progestan alıyorum iyi birşeyler duymaya çok ihtiyacım var kendimi çok kötü hissediyorum bebeğimi kaybederim diye korkuyorum..
Merhabalar durumunuz ne oldu acaba merak ettim. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırız.

X