60 70 kilo aralığındakilerde zayıflıyor!

eeymt

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2012
17
0
90 80 70 aralığındakiler zayıflıyor... bizimde ihtiyacımız var kızlar.. hadi.....

Kilonuz 60-70 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz.

HAMILELIKTE ALDIGIM 26 KILOYU BILE VERMISTIM KENDIMI BILDIM BILELI 59 KILOYDUM AMA NE OLDUYSA BU IKI YILDIR 62-63-BAZEN 64 BILE GORUYORDUM
ıkı hafta once karar verdım 63 kılo ıdım hamur ısı tatlı seker pılav makarna ekmek tamamen kestım sadece yemek yedım corba ıctım meyve yedım salata yedım yogurt yedım ne olursa
ve ıkı haftada 2 kılo verdım bu ayın sonuna kadar devam edecegım 1 ay sonunda 4 kılo vermıs olmak amacım umerım onumdekı ıkı haftada bu basarıyı gosterebılırım
ayrıca aksamları evde beser dakıkada olsa egzersız yapıyorum bel ve bacak calıstırıyorum
ıkı kılo okadar farkettıkı gobek yan bel kalmadı fazlalıklar cok mutluyum herkese kılo verdım dıye dıye gezıyorum :))) darısı ısteyenlere
boyum 1.63

HAMILELIKTE ALDIGIM 26 KILOYU BILE VERMISTIM KENDIMI BILDIM BILELI 59 KILOYDUM AMA NE OLDUYSA BU IKI YILDIR 62-63-BAZEN 64 BILE GORUYORDUM
ıkı hafta once karar verdım 63 kılo ıdım hamur ısı tatlı seker pılav makarna ekmek tamamen kestım sadece yemek yedım corba ıctım meyve yedım salata yedım yogurt yedım ne olursa
ve ıkı haftada 2 kılo verdım bu ayın sonuna kadar devam edecegım 1 ay sonunda 4 kılo vermıs olmak amacım umerım onumdekı ıkı haftada bu basarıyı gosterebılırım
ayrıca aksamları evde beser dakıkada olsa egzersız yapıyorum bel ve bacak calıstırıyorum
ıkı kılo okadar farkettıkı gobek yan bel kalmadı fazlalıklar cok mutluyum herkese kılo verdım dıye dıye gezıyorum :))) darısı ısteyenlere
boyum 1.63

TEBRİK EDİYORUM UMARIM 2HAFTA DAHA YAPABİLİRSİN.
bende yarın sabah başlayorum. saatlik yapmayacağım sadece acıkınca yiyeceğim. bu sistemle daha önce zayıfladım çünkü. saat 7 den sonra yemek yemiyeceğim.(inşallah)

sabah:
1 dilim cavdar ekmeği
1 dilim peynir
maydanoz gibi yeşillik limon eşliğinde

öğle:
kofte veya tavuk veya balık veya yumurta
salata
yoğurt MUTLAKA
1 dilim cavdar ekmeği

ikindi:KK43:burası güzel)
cavdar ekmeğine (yağsız) tost peynir eşliğinde
portakal
yogurt

aksam:
1 kase corba
5-6 kaşık sebze yemeği
yoğurt
salata
1 dilim cavdar ekmeği

acıkınca ara öğun olarak, 3 adet kuru erik 10 adet badem süt

bu sistemle 1 ayda 8 kilo verebiliyorsunuz...

spor egzersizi olarak, 40 dk yuruyus

TEBRİK EDİYORUM UMARIM 2HAFTA DAHA YAPABİLİRSİN.
bende yarın sabah başlayorum. saatlik yapmayacağım sadece acıkınca yiyeceğim. bu sistemle daha önce zayıfladım çünkü. saat 7 den sonra yemek yemiyeceğim.(inşallah)

sabah:
1 dilim cavdar ekmeği
1 dilim peynir
maydanoz gibi yeşillik limon eşliğinde

öğle:
kofte veya tavuk veya balık veya yumurta
salata
yoğurt MUTLAKA
1 dilim cavdar ekmeği

ikindi:KK43:burası güzel)
cavdar ekmeğine (yağsız) tost peynir eşliğinde
portakal
yogurt

aksam:
1 kase corba
5-6 kaşık sebze yemeği
yoğurt
salata
1 dilim cavdar ekmeği

acıkınca ara öğun olarak, 3 adet kuru erik 10 adet badem süt

bu sistemle 1 ayda 8 kilo verebiliyorsunuz...

spor egzersizi olarak, 40 dk yuruyus

ıkı hafta daha yapacagım tabıkı ama umarım metabolızmam yıne kılo verr cunku normal yıyorum sadece kalorıyı attım menuden hamur tatlı yok
saat 7den sonra sadece meyve yıyorum
boyle menulu seyler yapamam ben cunku calısıyorum sabah herzaman kahvaltı yapamıyorum okuldada bıssuru yemek cıkıo secıp yıyorum aksam da kendım yapıyorum olanı yıyorum
aralarda tenefuste kayısı fındık meyve yıyorum bırde
ıkı kılo daha verrsem hedef tamam olacak zaten bundan sonra herseyı yıyıp dengeleyecegım mesela tatlı yedıysem o gun aksam cok hafıf atıstıracagım yada yemıyecegım duruma gore umarım tekrar almam kılo mutsuz oluyorum tartıda gordugum rakamdan.

Ah kızlar diyet diyetttt ama artık 9 ay yapamıcam :KK43:
177 boyundayım hep 64 kiloydum ve çok fittim ama evlenince kilo aldım şuan 73 üm ve hamileyim 6 haftalık bebeğim için yiyorum ama hamilelikte çok kilo almaktan verememekten korkuyorum kilo tabiki alcam gebeyim ama çevremdeki tipik insanlar bari az ver yarın hiç veremezsin gibi saçma laflar edince çok moralim bozuluyor ;:KK43:

ıkı hafta daha yapacagım tabıkı ama umarım metabolızmam yıne kılo verr cunku normal yıyorum sadece kalorıyı attım menuden hamur tatlı yok
saat 7den sonra sadece meyve yıyorum
boyle menulu seyler yapamam ben cunku calısıyorum sabah herzaman kahvaltı yapamıyorum okuldada bıssuru yemek cıkıo secıp yıyorum aksam da kendım yapıyorum olanı yıyorum
aralarda tenefuste kayısı fındık meyve yıyorum bırde
ıkı kılo daha verrsem hedef tamam olacak zaten bundan sonra herseyı yıyıp dengeleyecegım mesela tatlı yedıysem o gun aksam cok hafıf atıstıracagım yada yemıyecegım duruma gore umarım tekrar almam kılo mutsuz oluyorum tartıda gordugum rakamdan.

aslında en iyi sen verebilirsin bence..oglen ve aksam senin elinde...sabahları bence ogun atlamamalısın...1 dilime peynir maydanozla at agzına gitsin:) supeeer

ben sabah basladım hadi hayırlısı.......

diyete basladım ama kendimi sıkısıtırılmıs hisediyorum yaw

kahvaltı:
1,5 dilim ekmek 1,5 dilim peynir 4 zeytin 1domates

öğlen :

4 yemek kaşıgı sebze 1tabak corba salata yogurt 1 parca et (ekmeksiz)

bayağı doydum aslında.. ikindi ve aksam listeyi yapacam..ama asıl yemekten sonra bisey yemeyeceğim..(UMARIM)

SAAT 7DEN SONRA NE YESENİZ YAG OLUYORMUS.. dikkat bayanlar ve SUUU İÇİİN

2011 ağustos ayında 2. bebeğimi kucağıma aldım.ama hala doğum kilomu tam verebilmiş değilim.70 le hamile klamıştım.şimdi 72.300 gr civarıyım.2,5 kilo gibi görünsede idealim en azından 65 veya 67. boyum 1,67
bu kiloları nasıl vereceğim tam bilmiyorum.ama spor için ayıracak vaktim yok.akşamda çok acıkıyourm.gün içinde ara öğünlerde rastgele , ama bu işe bir dur demenin vakti geldi. bu sayfada motive bulacağıma inanıyorum.... hadi bakalım kolay gelsin...

merhaba arkadaşlar, 70 kiloyum ve 57 kiloya inmek istiyorum. 86 kiloydum 8 ay önce:KK53: hamile kalmadan önce 60 kiloydum, hamilelikte 25 kilo aldım, doğumda 5 kilo gitti, 6 kilo doğumdan sonra geri aldım:anneadayı: sonuç 86 kilo. 16'sı gitti. kaldı 10 kilom, ama ben bekarlık kiloma inmek istiyorum. ilk hedefim 60, 26 kilo veren 3 kilo daha verebilir diye düşünüyorum. :KK51:

X