69 kromozom anomoli hakkında bilgisi olan?

saadet2345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
39
-19
26
Merhaba arkdslar ben 1 buçuk yildr evliyim 9 aydır trombosit düşüklüğüm var halk dilinde beyaz kan duskuklugu iki düşük yaptım ilkinde bos gebelik ikincide 8 haftalıkken kalbi durdu genetik test yaptılar bebeğime 69 kromozom bozukluğu çıktı lütfen böyle bişey yaşayan varsa nasıl bir surec izledi nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan yardimci olsun😥pskolojim çok kötü

Merhaba arkdslar ben 1 buçuk yildr evliyim 9 aydır trombosit düşüklüğüm var halk dilinde beyaz kan duskuklugu iki düşük yaptım ilkinde bos gebelik ikincide 8 haftalıkken kalbi durdu genetik test yaptılar bebeğime 69 kromozom bozukluğu çıktı lütfen böyle bişey yaşayan varsa nasıl bir surec izledi nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan yardimci olsun😥pskolojim çok kötü
Geçmiş olsun.. Rabb'im tekrar yaşatmasın..
Siz ve eşiniz kromozom tahlili yaptırın ..eğer ikinizden birinde kromozm sıkıntısı çıkarsa ..ngs li tüp bebek öneriliyor ..

Benimde 3. Kromozom bozukluğu vardı eşim ve benden genetik ters alındı. Benim 2 kromozomum da düzenli değişme çıktı fakat hiç bir açıklama yapılmadı ilk gebeliğim de sıkıntı yoktu ve çok şaşırmıştım bizde tup bebek tedavisi olmayı düşünüyoruz

X