7 günde 7 kilo

kızlar siz yapın şoklanın:)) sonuç iyi olursa haftaya bende şoklanırım..:))

ay walla bende cok merak ettım sonucu bu hafta yapamam ama eger ııı sonuc alırsanız bende haftaya warım kızlar.....

evettt öğle yemeği menümde gayet renkliydi 2 salatalık 3 domatesle hazırlanmış koca bir tabak...
ve inanın hiç acıkmıyorum sadece arada canım inanılmaz tatlı istiyor..
buarada evde ben yarım saat dans ediyorum kızlar ama dün yapamadım annemlerdeydim çünkü bgn 1 saat oynarım artıkkk hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
yarınki menüm kuvvetli bgn ü atlatayım da inş..:nazar:

Akrepcım sesın soluĞun kesıldı...
Neler yapıyosun devam mı canım ?
Ben 3.gÜnÜmdeyım bgn tavuk haladım onu yıycemm

bgn ki menüm gerçekten kuvvetli
hiçççç acıkmadım 1kg nerde 500 gr fleto haşladım o bile bitmedi henüz

dün 4 yumurtayla tamamladım..
bugünüm daha güzeldi domates salatalık çok severim..sabah 1 domates bir salatalık
öğle de aynı..ikindide ve akşamda aynı yedim..karnım gurul gurul oldu..

bakalım yarın nasıl olacak tavuğu hiç sevmem yaa

eda canım senin kilo farkettimi peki hiç

akrepcim ben henüz hiç tartılmadım pazar düşünüyorum tartılmayı son gün
senin fark ettimi tatlımmm ?
yani inceldiğimi hissediyorum ama başta da dediğim gibi zaten öle abartı bi kilo kaybı ( 7günde 7 kilo )
gibi düşünmüyorum...

bugün patates günüm..dün tavukla kapattım günü..
ben 72 ile başladım üçüncü günü 70 i gördüm..bugünde acaba dedim 1 kilo daha gidermi ama hala 70 im ve düzenli yürüyorum da..iki kilo daha gitse süpper olucak

kızlar 1gr kas=1 kilo bunu biliyorsunuz dimi?
yani umarım kas kaybı olmaz kaybedilen..

sadece aşkcımm inşallah canımmm diyet bitince görücess...
akrepcim ben 62 ile başladım ve hiç tartılmadım bgne kadar
ama gözle görülen farkı fark etmeyen kalmadı :)))))))))))))

ama bu çok sağlıksız bir diyet :KK43: ve eminim verdiğiniz kiloları çok kısa zamanda geri alacaksınız :KK43: ben karbonhidrat diyeti bölümünü okumanızı tavsiye ederim. karbonhidrat diyetini 1 haftadır yapıyorum ve 2 kilo verdim. hem de pekçok şeyi yiyerek...

başlığı okuyunca tamam işte bu benım dıyet lıstem dedım ama okuyunca şok oldum.böyle listemi olur yaaa
bu diyeti yapan arkadaşlar sonucu yazarsa sevinirim çok merak ettim

ama bu çok sağlıksız bir diyet :KK43: ve eminim verdiğiniz kiloları çok kısa zamanda geri alacaksınız :KK43: ben karbonhidrat diyeti bölümünü okumanızı tavsiye ederim. karbonhidrat diyetini 1 haftadır yapıyorum ve 2 kilo verdim. hem de pekçok şeyi yiyerek...

canı karbonhidrat diyetinin bu listeden pek farkı yok ikisi de sağlıksız o diyeti bırakınca verilen kilolar aynen alınıyor !

tüm hızlı kilo verdiren diyetler sağlıksız tatlişler....
ama yapabiliosanda diyeti bıraktığında anda hangi diyet listesini yaparsan yap homili gırtlak dayanırsan kilo alırsın tabii...
hepsinde 7 gün 7 kilo da olsa haftada 3 kiloda olsa devamı şart...

karbonhidrat diyetinde ama daha fazla şey yiyebiliyorsun. tavuk, balık yiyiorum ben mesela, aç da kalmıyorum.

X