7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

ah berim ah keşke bu konuda birazcık becerim olsaydı,ne yazıkkı bu konuda sıfırım :1no2: katılımcı arkadaşlara başarılar dilerim darısı başıma inşsengözlerimebaksanab

Hani biz kadınlar makyaj yapmayı çok severdik ha??

Valla az geldi foto..Demek ki sizler makyaj yapmıyorsunuz..İtiraf edin..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

evet katılım az :uhm: her bakımlı kadın gözüne bişiler sürüyordur ve ben eminimki burdaki herkes rimelsiz kalemsiz çıkmıyordur :roflol: acaba hala duymadılarmı:uhm:

Benim resim'de ulaşmış :eek: artıkın oylarınızı bekliyorum efeemm:eek:

Ama fotonun kimin olduğu açıklanmıyacak değilmi :1shok:
tühh ben şimdiden kaybettim zannumca :1no2:
gerimi çeksem fotomu, ne etsem fisfisfis

ayy bu akşam inşallah başarabilirsem şöyle güzel bi makyaj yapmayı çekip göndericem :dance:

Allah rızası için şu fakire bir göz makyajı,
nolur teyzeler, ablalar, bacılar, Allah ne muradınız varsa versin, Allah sizi sevdiklerinizden ayırmasın, çok birşey istemiyom bir göz makyajı yapcaksınız bana, hadi be ablalarsenağlama

Ayyyy Küçük Emrah gibi konuştum beeetatlicadiarzu

Allah rızası için şu fakire bir göz makyajı,
nolur teyzeler, ablalar, bacılar, Allah ne muradınız varsa versin, Allah sizi sevdiklerinizden ayırmasın, çok birşey istemiyom bir göz makyajı yapcaksınız bana, hadi be ablalarsenağlama

Ayyyy Küçük Emrah gibi konuştum beeetatlicadiarzu

muhahah acıların kadını küçü aysel :roflol::roflol:
Gey yavrim ben sana yaparım tatlicadiarzu

daha önce dilencilik yapmışmıydın jeyyar hadi başka kapıya allah versin allah versin :mymeka:

muhahah acıların kadını küçü aysel :roflol::roflol:
Gey yavrim ben sana yaparım tatlicadiarzu

Tüüüüü size..
Şu yaşlı başlı zavallı kadıncağıza dediklerinize bakın..Nen çemkirmenize ne gerenk var delaaaanlılar..Gün gelecek sizlerde madur olacaksınız..:1closedeyes:

Kuzu kapama ben yapamam da kendini kro'nun şevkatli kollarına bıraksan,allama parmakları dans eder gözlerinde..Gözünü çıkarmadan kaş boyarjeyyar

ya bende göndercem ama hastayım kaşlarımı aldırmam lazım önce ama çıkamıyorum dışarı. kaşlarım alınsa makyaj kolay ama....

Benim resim'de ulaşmış :eek: artıkın oylarınızı bekliyorum efeemm:eek:

Ama fotonun kimin olduğu açıklanmıyacak değilmi :1shok:
tühh ben şimdiden kaybettim zannumca :1no2:
gerimi çeksem fotomu, ne etsem fisfisfis

Şeniz......Şeniz.....Şeniz

X