7 zeytin / 1 incir Mucizesi

Ben bu kürü uyguladım ama pek bir kilo veremedim.

Merhaba Kızlar

7 Zeytin 1 İncir için DR.Esat Başaran bir ürün yapmış önce kapsülünü şimdi ise çayını yapmış bir yılda 44 kilo vermiş bu konuda bilgisi olan var mı ?

....bu onun sitesi imiş bir inceler misiniz ? Düşünüyorum da....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sonunda 7 zeytin 1 incire cani gönülden inanan biri dize tavsiyem içeriğinde üzerlik tohumu ve hurma olan 7 zeytin 1 inciri kapsül olarak kullanmanız. Insanlarda çok büyük değişiklikler meydana getiren bu ürün gerçekten bir mucize ben de hasimato troidi olan hipoglisemi hastası olan biriyim hatta bu urunu kullanmaya baslamadan önce ınsulin direnci ve aşırı derecede halsizlik ve yorgunlukları olan biriydim glifor kullandığım için ve troid hastalığım kaynaklı sürekli uyku modunda asalak bir şekilde dolaşırken artık çok enerjik yüzü gözü parlayan ben yesemde artık kilo verdiren vücudumu içten dışa hem temizleyen hem yenileyen bir ürün u zeytin 1incir .Esat Başaran ürünlerinin arasında en iyisi iyi ki tanıdım bu urunu ve iyi ki aldım. Spor yapmadan vücudu sıklaştıran çatlakları gideren bir urun varmi ya baska‍♀️ çok şükür kesinlikle herkese oneririm. .... resmi sayfasindan aldim bence inceleyin ayrıca bayanın paylaştıkları kullanıcalarin yazdiklarini bir okuyun hamile olamayan hamile kalmış resmen mucize. Evlenirsem ben kullanmaya devam edicem resmen sağlık içiyorum her gun

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gündür uyguluyorum ...
Şu var ki ; sabah aç karnına 500 cc su ile yiyorum ve ... resmen tıkanıyorum .... sırf kahvaltı etmek için 2 saat geçince yiyebiliyorum ...

Şifa olsun :)
Merhaba zeytin incir yerken diyet şart mı? Yoksa gün boyu yalnız bu iki şeymi yenmeli?

merhaba ,
Sabahları şekersiz double expresso kahve yanında ( 7 zeytin+1 hurma+1 çay kaşığı soguk sıkım zeytinyağ+2 çay kaşığı üzerlik tohumu karıştırdım 1 gece bekletip ) tükettim. Enerji sorunum üzgün hisetme sorunlarım yüzde 90 oranında azaldı
Duygusal yeme sorunumdan dolayı "aşırı ödem ve tatlı düşğünlüm var" psikolojik desteğin yanı sıra dietim ile birlikte uyguladım çok faydasını gördüm, kronik bir rahatsızlığınız yok ise tavsiye kesinlikle tavsiye ederim.

Şu an ramazan diye sadece sahurda kullanacagım sonrada sabah akşam devam edeceğim. 👌🏻👌🏻👌🏻 birde ben deneyeyim

X