7 Zirkonyum Diş Ve 3 implant Yaptırdım

Jale 1987

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
6
4
36
Evet sevgili arkadaşlar.. Uzun zamandır yazmak istiyordum fırsatını şimdi buldum yağmur yağınca malum bilgisayarın başına geçip kahvemi aldım ve sizinle gülüş tasarımı tecrübemi paylaşmak istedim. Ben yaklaşık son 1 senedir dişlerim ile alakalı sorunlarımı gidermek için diş hekimi arayışına girmiştim. İstanbul Göktürk'te yaşıyorum bu arada. internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Diş Hekimi Dr. Abdulkadir Narin'i buldum. Nişantaşı'nda DentNis Diş Kliniğini'den randevu alıp gittim. sağolsun Rabia Hanım çok güler yüzlü karşıladılar beni randevu öncesindede sonrasındada. İlk etapta gülüş tasarımı muayenesi oldum çok emin değildim bu klinikte dişlerimi yaptıracağımdan çünkü gerçekten bir hekime güvenmek ve ona hayatın boyunca değiştireceğin ifadeleri yaptırmak zor bir karar diye düşünüyorum. Birazda pinpirikliyim heralde herseye sorguluyorum ve tam emin olmak istiyorum bunlarda sebeplerim olabilir. yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra randevu saatimi form doldurup muayene oldum. Abdulkadir Bey bana 3 implant ve 7 tane zirkonyum diş kaplama tedavi planı çıkardı. Fiyatlarınıda yazayım belki size bilgi olarak faydalı olur. implant için 850 Euro Zirkonyum Diş için ise 500 Euro fiyat verdiler toplamda 6050 Euro ödeme yaptım. Bir kısmını tedavi öncesi ödedim daha sonra tedavi bittikten sonra geri kalanını kapattım. Abdulkadir Bey gerçekten bana tüm tedaviyi anlattı ve bir günde implant yaptı daha sonra zirkonyum dişlerim takıldı toplamda 3 kere gittim. Randevu öncesi sonrası en ufak bir ağrımda Rabia Hanıma ulaşıp bana hızlı bir dönüş yaptılar. implantlarım sonrası hiç ağrı yaşamadım. Yeni dişlerimde çok güzel oldu çok memnun kaldım. Daha sonra Gülüş tasarımı kapsamında Dental Botox'ta yaptırdım size en kısa zamanda fotoğraflarımıda atacağım. Gerçekten tedavi planlamasını hoca çok iyi yaptı çok detaycı aynı benim gibi. Estetik Diş Hekimliği ve Gülüş tasarımı konusunda gerçekten üzerine var mı bence yoktur. Implant, Zirkonyum diş yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka gidin randevu olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
X