70 yaşında kızı 3 yaşında..OKUYUN hepimize umut olsun.. OLMAZ DEMEYELİM !!!

çoçuğu Olmayan Yada Olamayan Dediklerimi Ve Düşündüklerimi çok Daha Iyi Anlayacaklarini Tahmin Ediyorum
Malesef Ateş Düştüğü Yeri Yakiyor..
Ve Ben Inaniyorumki çoçuğu Olanlar çoçuğu Olamayanlarin Halinden ,ruhundan Ve Psikolojisinden Malesef Anlamiyorlar...

niye anlamasin ,,,,benim bugun 2 tane evladim varsa bunlar bana piyangodan cikmadi bende hepinizin gectigi yollardan gectim ,bende cok agladim hatta kendimden nefret bile ettim ama cok sukur bugun iki tane evladim var...ben sizleri cok iyi anliyorum anlamadigim o yasta anne olmanin ne kadar akillica oldugu,,bence aptallik sence dogru,,saygi duyarim sadece burda bunu tartisiyoruz o kadar ...2.mesajin sanki bana atilmis bi tas gibiydi ,,yine soyliyim ben anliyorum seni ve senin gibi hasretle evlat bekleyenleri dilerim yakin zamanda bebeginizi kucaginiza alirsiniz:emir_bebek:

sulee sana katılıyorum, çocuğun anneye ihtiyacı var , nasıl ki bizler bu yaşlarda hala anne ve babalarımıza ihtiyaç duyuyorsak

bu konuda fazla şey söyleyip anne olamayanları üzmek istemem ama bu yaşta bir çocuk doğurmak banada çok doğru gelmiyor.tamam ömrü Allah biçiyor.benim de ne kadar çocuğumun yanında olabileceğim belli değil ama birde bu işin mantıklısı var.
bu yaşta şartları bu kadar zorlayıp(ortada bir babada yokken) çocuk sahibi olmayı ego tatmini olarak görüyorum.
doğal yollarla olsa bu bebek anlarım ama belliki kadıncağızı denek olarak kullanmışlar.zaten kendiside bana bişey olursa çocuğum beni çocuk sahibi yapan doktora emanet diye.sen doğur sana bişey olursa biz bakarız diye ikna ettiler demekki kadını.
madem kadere inanıyoruz,o halde 70 yaşına kadar bu kadının anne olamamasınıda Allah'ın takdiri diye karşılayıp tevekkül sahibi olabilmeliyiz.koruyucu ailelik yapılabilir mesela.
dediğim gibi bu yaşta,doğal olmayan yollarla ,babasız yapılan bu işi yanlış buluyorum.
Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin.

sulee sana katılıyorum, çocuğun anneye ihtiyacı var , nasıl ki bizler bu yaşlarda hala anne ve babalarımıza ihtiyaç duyuyorsak

haaa arkadasim allah razi olsun yaaa ...dediklerimi hep yanlis anliyolar...valla sevindim seni gorunceyerimseniben

bu konuda fazla şey söyleyip anne olamayanları üzmek istemem ama bu yaşta bir çocuk doğurmak banada çok doğru gelmiyor.tamam ömrü Allah biçiyor.benim de ne kadar çocuğumun yanında olabileceğim belli değil ama birde bu işin mantıklısı var.
bu yaşta şartları bu kadar zorlayıp(ortada bir babada yokken) çocuk sahibi olmayı ego tatmini olarak görüyorum.
doğal yollarla olsa bu bebek anlarım ama belliki kadıncağızı denek olarak kullanmışlar.zaten kendiside bana bişey olursa çocuğum beni çocuk sahibi yapan doktora emanet diye.sen doğur sana bişey olursa biz bakarız diye ikna ettiler demekki kadını.
madem kadere inanıyoruz,o halde 70 yaşına kadar bu kadının anne olamamasınıda Allah'ın takdiri diye karşılayıp tevekkül sahibi olabilmeliyiz.koruyucu ailelik yapılabilir mesela.
dediğim gibi bu yaşta,doğal olmayan yollarla ,babasız yapılan bu işi yanlış buluyorum.
Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin.

ne guzel yazmisina.s.tesekkurler arkadasima.s.

konuyu Saptirmayin Bayanlar...
Kimse Babasiz Yapilan Bu Işe Doğru Demedi Yazilanlari Iyi Okuyalim ..
Kadin ülkesinde Bile 70yaşinda Anne Olduğu Ve Babasiz Bir Bebek Yaptiği Için ülkesinde Bile Dişlanmiş Neredeyse Hari Iyi Okuyalim..
Benim Anlatmak Istedğim Bu Yaşta Bile Hamile Kalinabiliyor Olmasi..
Demekki Allah Isteyince Genç -yaşli Ayrimi Gözetmeksizin Veriyor..

Hepimiz Bu Genç Yaşta Anne Olsak Bile Yarina çikacağimizi Biliyormuyuz
ölüm -yaşam Mevzulari Derin Mevzular
Herkesin Din Görüşü Ile Bağimlidir Butarz Konular..

Oyüzden Lütfen Konuyu Saptirmayalim...
Hoşuna Gitmeyen Okumasin.. Kimse Zoraki Okusun Diye Zorlanmadi..

K.k Konu Sorumlumuzdan Rica Ediyorum Konuyu Kitleyebilir Mi?
Kavgaya Meyilli Ve Başka Konulara Saptirilan Yazişmalar Yanliş Oluyor Burada

kizma be guzelim ne bu asabiyet...kimse sana sen oylesin sen boylesin demiyoki yanlizca bu sekilde anne olanlara lafimiz....sana sozumuz yok hayatim...sevgiyle kal...........yerimseniben

X