75'ten 58'e...B.A.Ş.A.R.D.I.M:)

Canım bu süt ile tarçınlı kahve ayrı şeyler mi? Tarifleri verebilir misin? içme zamanı önemli mi ve tam olarak ne işe yarıyorlar?
Ayri seyler csnim tarcinli sut bir bardak buyuk bardak icine 1 cay kasigi tarcin at hafif ocskta karistir ilisim ve ic inanailmaz tok tuttu beni hani elimiz aysmiz titrer bisey yemek zorunda ksliriz ys istemeden olsa ..iste onu onledi saatlerce tok tuttu...turk kahvesine de yarim cay kasigi kadar atip pisiriyosun ara ogunler icin etkili

öncelikle tebrik ederim canim mükemmel bir sey başarmışsin.

ve basarinin en büyük sebebi batti balik yan gider psikolojisine girmemen bircok diyetteki insan (ben de dahil) bir kere cok yiyince diyet bozuldu diyip haftalarca ve aylarca cok yemeye devam ediyor.

o yüzden zoru basarmissin tebrik ederim nasil cok yeme psikolojisinden cabucak ciktin? supersin
Csbucak cikamadim canim diyorum ya bu 15 kiloyu vermek 1 seneye yayildi nerdeyse..cunku batti balik olayins bende kapildim ama en fazla 1 hafts.asla aylarcs degil...cunku cok yedigimin 3.4. Gunu ben inanilmaz sisiyorum gobek bel berbat oluyor bu vicdanla kurtuluyorum cok yeme aliskanligindan....bu psikolojiden cikmam da en buyuk etkenlerden biride cevre elestirileri...

Suanda kirmizi biber kozledim 2 adet bol sarimsakli yogurtla uzerine bol pulbiber ektim yiyorum kizlar bu sadece aksam yemegi icin harika kalorisiz bir ogun...ben suan odul gunlerimdeyim ozledigim seyleri yiyorum bikac gune yeniden toparlanirim

164 e 70 kiloyum cok tombik miyim sizce :KK68:
Ahhh ahhhh matcim hem benden uzunsun hem de benden 18 kilo eksiksin... sana nasıl tombik diyeyim :cry::cry::cry::cry:

Ama tabi en ideal 60 tan yukarı çıkmamak :KK9: İNŞALLAH o günleri hep beraber görürüz :KK19:

Evet canim o intikam duygusu var ya butun lezzetli seylerden vazgecirtebiliyor...52 51 boyuna gore az canim ayni boydayiz ben suan 59 um cok zayif gorunuyorum aslinda 57 olsam fena olmaz ams 51 de istemem
Benim kocam cok takintili canim ya boyle incecik olmak istiyorum. Şuan bir dogum yaptigim halde herkes ne kadar incesin diyor eşim çok kilolusun zayifla diyor psikolojimi bozdu. E haliyle bende incecik olmak istiyorum. Tek kelime daha edemesinn :KK72::cry::KK42:

Benim kocam cok takintili canim ya boyle incecik olmak istiyorum. Şuan bir dogum yaptigim halde herkes ne kadar incesin diyor eşim çok kilolusun zayifla diyor psikolojimi bozdu. E haliyle bende incecik olmak istiyorum. Tek kelime daha edemesinn :KK72::cry::KK42:
Alla alla yaa erkekker genelde balik etli sever seninki zapzayif kupkuru olmani istiyor oylemi vsllscok sasirdim bir arkadasin kocasi da oyle asiri zayif istiyi alla alla napacaklarki asiri zayifi

merhaba bişey sorcam bu kürleri ne zamanlar yaptınız mesela yoğurt soda kürünü gece yaptığınızda tarçınlı sütü yapmadınız mı ya da bir gün birini bir gün birini mi yaptınız... bu arada gerçekten tebrik ederim ben 1,60 boyundayım ve 80 kiloya çıktım erkek arkadaşım zayıfla diyip duruyor önümüzdeki senede allah naip ederse söz nişan var onun için kilo vermeye çalışıyorum :KK43:(

merhaba bişey sorcam bu kürleri ne zamanlar yaptınız mesela yoğurt soda kürünü gece yaptığınızda tarçınlı sütü yapmadınız mı ya da bir gün birini bir gün birini mi yaptınız... bu arada gerçekten tebrik ederim ben 1,60 boyundayım ve 80 kiloya çıktım erkek arkadaşım zayıfla diyip duruyor önümüzdeki senede allah naip ederse söz nişan var onun için kilo vermeye çalışıyorum :KK43:(
Sodali ayran kuru gece yatmadan once ucilcek
Tarcinli sut icin gunduz aclil geldiginde onune gecmek icin yemek yemenin icileceek istege bagli hergun pespese de icebilirsin tok tutuyor cunku

Sodali ayran kuru gece yatmadan once ucilcek
Tarcinli sut icin gunduz aclil geldiginde onune gecmek icin yemek yemenin icileceek istege bagli hergun pespese de icebilirsin tok tutuyor cunku
tamamdır canım çok eşekkür ederim bunu denicem :)

Alla alla yaa erkekker genelde balik etli sever seninki zapzayif kupkuru olmani istiyor oylemi vsllscok sasirdim bir arkadasin kocasi da oyle asiri zayif istiyi alla alla napacaklarki asiri zayifi
Ayy cok dalga geciyo ya psikolojimi bozdu vallahi. Yemek yerken laf sokuyo falan. Giydiklerimle dalga geciyo. Insanlarin yaninda da arada bir soyledigi oluyor. Utaniyorum vallahi.

Ayy cok dalga geciyo ya psikolojimi bozdu vallahi. Yemek yerken laf sokuyo falan. Giydiklerimle dalga geciyo. Insanlarin yaninda da arada bir soyledigi oluyor. Utaniyorum vallahi.
Csnim kac kiloydun ya boy kilo olarak yszsrmisin karistirdim kusurs bskma dahs once sorduysam ama bu erkekler cok zayiftan ne anliyor acsbs cok merak ettin

Csnim kac kiloydun ya boy kilo olarak yszsrmisin karistirdim kusurs bskma dahs once sorduysam ama bu erkekler cok zayiftan ne anliyor acsbs cok merak ettin
165 boyum 60 kiloyum ve 3 aylik bi bebegim var. Ne istiyosa 3 ayda 12 kilo gitti dogumdan sonra ama hala ustume geliyor :KK43: :KK43: :KK43:

165 boyum 60 kiloyum ve 3 aylik bi bebegim var. Ne istiyosa 3 ayda 12 kilo gitti dogumdan sonra ama hala ustume geliyor :KK43: :KK43: :KK43:
Hemen hemeb ayniyiz canim vay be gercekten saskinim ne istiyo yani gayet zayifsin kac kilo olmani istiyi acaba 50 falanmi rakam veriyomu

Onu belirtmeyi unutmusum csnim orda doguma 85 le gittim. Csnim o donemlerde ne bulduysam yiyidum diyet bilincinde degildim kafama dank etmemisti yani
Bende şuan 88 kiloyum.Boyum 1.75.kızım 10 yaşında 2. Çocuğu düşünüyoruz.önce şu 15 kilodan kurtulmam lazım.yılbaşına kadar hamile kalmalıyım.yaşım geçiyor çünküen acilinden nasıl veririm cnm sen yaymışsın bayağı.bu yaptığın diyeti hiç ara vermeden yaparsam ne kadar sürer sence

X