7TÜP BEBEKDE YAŞANILAN BASARISIZLIKLAR. Üzüntülerimizi paylasip birbirimize destek olalim.

Selam kizlar nabiosunuz ne durumdasınız.ben adet oldum bir iki güne tedaviye yeniden baslicam insaallah.
Güçlü ol cnm bu sefer bebegine kavusacaksın inşallah hep olumlu düşün, eskiyi unut
Allah tez elden yüzünğ güldürsün inş
Tedavin hayırlı olsun, bebegin sımsıkı tutunsun.

Kızlar bende üçüncü denemeyı yapıcam adet oldum dra gıdıcem fakat benm doktorum norml rahım kalınlaştırıcı ılaç harıcınde tedavı uygulamıyor yanı serum tedavısı genetik. Kan pıhtılaşma sorunlarını arastırmıyor bız soyledıgımızde de bıseyler anlatıpgerek gormedıgını soyluyor yanı bu ucuncu de husran olırsa dıye korkuyorum doktoruma ne demelıyım ne sormalıyım bılmıyorum ?

Kızlar bende üçüncü denemeyı yapıcam adet oldum dra gıdıcem fakat benm doktorum norml rahım kalınlaştırıcı ılaç harıcınde tedavı uygulamıyor yanı serum tedavısı genetik. Kan pıhtılaşma sorunlarını arastırmıyor bız soyledıgımızde de bıseyler anlatıpgerek gormedıgını soyluyor yanı bu ucuncu de husran olırsa dıye korkuyorum doktoruma ne demelıyım ne sormalıyım bılmıyorum ?
Gecmis olsun canim bende önümüzdeki ay 5. Denemeyi yaptıracam nasip olursa.tutmama sebeplerini sor senden kaynaklı mi embriyodan kaynaklı mi. Bana da uygulanmadı ve işin garibi tutmaması için en son sorun olarak bünyemin esimin hücrelerini kabul etmemesi olabilirmiş oyle söylemişti doktor onu da sorabilirsin.

Güçlü ol cnm bu sefer bebegine kavusacaksın inşallah hep olumlu düşün, eskiyi unut
Allah tez elden yüzünğ güldürsün inş
Tedavin hayırlı olsun, bebegin sımsıkı tutunsun.
Allah razi olsun canim tutunmakla ilgili bi sorunum kalmadığını düşünüyorum da ölüm sebebini bilmiyoruz o aklimi karıştırıyo iste biraz.

Kizlar nasilsiniz son durumlariniz neler ben transfer icin hazirliklara basladim rahmin durumuna gore nasipse ocakda transfer olucam.

X