9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

hımm sen neden aldın kiloyu

ben bildim bileli hep kiloluydum ya çocukluğumdan beri . hayatımın bir döneminde fena halde zayıflamıştım sonra tekrar yine aldım. veremiyorum bi türlü üç kilo veriyosam 5 kilo geri alıyorum :KK43:

İzledim bugün ama bitkilerin ismini yanlış yazmış olabilirim diye tam emin olamadım derken burda yazmışsınız süper teşekkür ederiz çook.:) Ben de denemeyi düşünüyorum boyum 1.72 kilom 66 :KK43: Yarın alıcam bitkileri sonuç verip vermediğini burda paylaşalım bence:)

Ya bende baslamayi düsünüyordum bu diyet'e. Annem izlemis anlatti. Ama baslayip baslamamakta kararsizdim, simdi sizin yazdiklarinizi okuyunca nedense birden motive oldum :KK70:
Bugün tam Türkiye'den gelecek olan bir tanidiga bunlari siparis vericekken geldigini ögrendik :KK43: yani benim bu diyeti yapmam 1 ay filan uzadi :KK43::KK43:
O zamana kadar artik sizin yazdiklarinizi okur daha çok bilgi edinirim..

öncelikle herkese merabaa :) bende buna benzer 5i bi yerde çayı kullanmıştım ama kocaman sivilceler yaptı bıraktım :KK70: herşeye rağmen yine de değer kızlar başlayalım hadi pazartesi diyetine düğünüme az kaldı çünkii :))

Kilo problemi olanlar öncelikle tiroit değerlerine mutlaka baktırsınlar. 6 ay da bir takip de edin.Bu hormonlar vücudumuzun bütün organlarını etkiliyor.Birde doktorum her akşam bol yeşil salata üzerine de halis nar ekşisi (sosu değil) ve pul biber ister acılı ister acısız koyun yiyin dedi.İstediğiniz kiloya kavuşmanız dileği ile :KK54:

bu bitkiler zaten zayıflama üzerine kullanılıyor,bende şuanda diyetteyim 13 günde 2 kilo verdim sağlıklı bir şekilde doyarak,onun yanına da bitki çayı takviyesi iyi gider diye düşünüyorum.yarın bende aktara uğrıycam malzemeleri toparlayıp bir bakalım kızlar neymiş olayı:KK56::KK56:
o adam sadece yediklerime dikkat ettim mi dedi yoksa diyet mi yaptım dedi orasını kaçırdım ben:KK51::KK51:

arkadaşlar ben birazdan aktardan bitkileri alıcam ama emzirirken zarar falan veriyormu bilen arkadaş varmı?.. ben 1,62 boyundayım 82 kiloyum doğumdan sonra böyleee oldu veremedim kiloları

İzledim bugün ama bitkilerin ismini yanlış yazmış olabilirim diye tam emin olamadım derken burda yazmışsınız süper teşekkür ederiz çook.:) Ben de denemeyi düşünüyorum boyum 1.72 kilom 66 :KK43: Yarın alıcam bitkileri sonuç verip vermediğini burda paylaşalım bence:)

ohoo senin fazla kilon yokmuş yaa rahatsın ne güzel :)

Ya bende baslamayi düsünüyordum bu diyet'e. Annem izlemis anlatti. Ama baslayip baslamamakta kararsizdim, simdi sizin yazdiklarinizi okuyunca nedense birden motive oldum :KK70:
Bugün tam Türkiye'den gelecek olan bir tanidiga bunlari siparis vericekken geldigini ögrendik :KK43: yani benim bu diyeti yapmam 1 ay filan uzadi :KK43::KK43:
O zamana kadar artik sizin yazdiklarinizi okur daha çok bilgi edinirim..

ben de aktar bulamadım 10 gün ötelemek zorunda kaldım ya :KK43:( başlayabilen varsa yazsa ne güzel olur yaaa

öncelikle herkese merabaa :) bende buna benzer 5i bi yerde çayı kullanmıştım ama kocaman sivilceler yaptı bıraktım :KK70: herşeye rağmen yine de değer kızlar başlayalım hadi pazartesi diyetine düğünüme az kaldı çünkii :))

ben açıkçası bunun sivilce yapacağını düşünmüyorum çünkü içinde ödem attırıcı bitkiler filan da var. düğüne kadar incecik olsan ne güzel olur hee ayyy :KK31:

Kilo problemi olanlar öncelikle tiroit değerlerine mutlaka baktırsınlar. 6 ay da bir takip de edin.Bu hormonlar vücudumuzun bütün organlarını etkiliyor.Birde doktorum her akşam bol yeşil salata üzerine de halis nar ekşisi (sosu değil) ve pul biber ister acılı ister acısız koyun yiyin dedi.İstediğiniz kiloya kavuşmanız dileği ile :KK54:

evet tiroit önemli bende de problem vardı zayıflayamıyordum hiç. tedavimi oldum şu an çok daha rahatım. şu yeşil salatada bilmediğimiz bi güzellik var bence. bu adam da duraklama döneminde salata yiyin dedi çünkü. :44:

bu bitkiler zaten zayıflama üzerine kullanılıyor,bende şuanda diyetteyim 13 günde 2 kilo verdim sağlıklı bir şekilde doyarak,onun yanına da bitki çayı takviyesi iyi gider diye düşünüyorum.yarın bende aktara uğrıycam malzemeleri toparlayıp bir bakalım kızlar neymiş olayı:KK56::KK56:
o adam sadece yediklerime dikkat ettim mi dedi yoksa diyet mi yaptım dedi orasını kaçırdım ben:KK51::KK51:

şanslısın ki özellikle o kısmını can kulağıyla dinledim :KK52: aç kalmadım sadece yediklerime dikkat ettim dedi. :KK52:

arkadaşlar ben birazdan aktardan bitkileri alıcam ama emzirirken zarar falan veriyormu bilen arkadaş varmı?.. ben 1,62 boyundayım 82 kiloyum doğumdan sonra böyleee oldu veremedim kiloları

ya açıkçası ben olsam tehlikeye atmazdım. sıkıntı olabilir. tansiyonu fln etkileyen bitkiler var içinde. kana geçiyor demektir bu. bebeğinize zarar vermeyin durduk yere benim görüşüm..:26:

selam kızlar ben bitkileri bgn toparladım hepsni kavanozlara koydum üzerilerine isimlerini kagıtla yazdm yapıştrdm çok afilli oldu:KK51: 20 25 tl civarı tutmş sanrım anneme aldırmıştım.aktar demişki bu hafta bunlardan çok sattık yarın gene getirticez demiş. faydası olacağına inanyrmm .yrn sabah başlycz annemle size durumları bildirrim:)

evet tiroit önemli bende de problem vardı zayıflayamıyordum hiç. tedavimi oldum şu an çok daha rahatım. şu yeşil salatada bilmediğimiz bi güzellik var bence. bu adam da duraklama döneminde salata yiyin dedi çünkü.

Sizde tiroitle ilgili ne gibi problem vardı.Ne ilaç kullandınız.Hangi bölüme gittiniz tedavi oldunuz.Çok sordum biliyorum bende bu problem yeni çıktı.Tiroitlerim çalışmıyormuş.Bir sürü tahliller yapıldı.Euthrox 150mg ilaç verildi.Şişme oldu vücudumda, kilo da aldım.Uyku ve halsizlik çok.20 gün oldu ilacı kullanıyorum.Şimdilik 2kg verdim.Şişlikler indi sanırım ondan.Ama gün içinde karnım birden şişip geriliyor.Zor bir süreç sanırım.Teşekkürler

kızlarr not aldımmm yarın alırım inşl ama ama ama aç karnına mı içilecek buu

Sizde tiroitle ilgili ne gibi problem vardı.Ne ilaç kullandınız.Hangi bölüme gittiniz tedavi oldunuz.Çok sordum biliyorum bende bu problem yeni çıktı.Tiroitlerim çalışmıyormuş.Bir sürü tahliller yapıldı.Euthrox 150mg ilaç verildi.Şişme oldu vücudumda, kilo da aldım.Uyku ve halsizlik çok.20 gün oldu ilacı kullanıyorum.Şimdilik 2kg verdim.Şişlikler indi sanırım ondan.Ama gün içinde karnım birden şişip geriliyor.Zor bir süreç sanırım.Teşekkürler

benim de yavaş çalışıyordu. propycil kullandım . çabuk toparladım çok şükür. o karın bölgesindeki gerginlik mevzusu bende de vardı. bazı sabahlar kalktığımda sanki bi gecede 5-6 kilo almşım gibi şiş olurdum sonra inerdi şişlik bir anda filan.. zordu ya.. inşallah sen de bir an önce atlatırsın. sık sık kontrole gitmende fayda var.

bir de ben tuzu neredeyse tamamen çıkardım hayatımdan. o çok etkiliyor. bir de bol bol su içiyorum çok meyve yiyorum. bunları yapınca çok çabuk geçti. bağlantılı mı bilmiyorum ama bence yardımcı oldular.

ama malsef iyileşen bir hastalık değilmiş. ömür boyu bizimle gelecekmiş. şimdi 6-7 ayda bir gidip kan tahlili yaptırıp kontrol ediyorum. çok şükür şu an normal seviyelerde devam ediyor.

benim de yavaş çalışıyordu. propycil kullandım . çabuk toparladım çok şükür. o karın bölgesindeki gerginlik mevzusu bende de vardı. bazı sabahlar kalktığımda sanki bi gecede 5-6 kilo almşım gibi şiş olurdum sonra inerdi şişlik bir anda filan.. zordu ya.. inşallah sen de bir an önce atlatırsın. sık sık kontrole gitmende fayda var.

bir de ben tuzu neredeyse tamamen çıkardım hayatımdan. o çok etkiliyor. bir de bol bol su içiyorum çok meyve yiyorum. bunları yapınca çok çabuk geçti. bağlantılı mı bilmiyorum ama bence yardımcı oldular.

ama malsef iyileşen bir hastalık değilmiş. ömür boyu bizimle gelecekmiş. şimdi 6-7 ayda bir gidip kan tahlili yaptırıp kontrol ediyorum. çok şükür şu an normal seviyelerde devam
ediyor.

Çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız.Siz ne zaman ilk rahatsızlandınız,ne zamandır kontroldesiniz.Ömür boyu geçmiyormu,bilmiyordum.Takipte olacağımı biliyordum.Benim göğsümde kitle vardı 7 yıldır.İlk 5 sene 6 ayda bir kontrol sonra bir senede kontrol devam ediyor.Aynı onun gibi takipli olacağız.Bir daha çıkmama ihtimali var yinede.Benimde karnım çok şişiyor birdenbire.Aç tok sabah öğlen zamanı yok yani.Gün içinde sık sık yaşıyorum.Şu iki gündür biraz daha iyi gibiyim.Oda uyku halinden gün içi halsizlik eskisi gibi değil.İnşallah çabuk atlatırız.Teşekkür ederim ilginize ve cevabınıza.

Çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız.Siz ne zaman ilk rahatsızlandınız,ne zamandır kontroldesiniz.Ömür boyu geçmiyormu,bilmiyordum.Takipte olacağımı biliyordum.Benim göğsümde kitle vardı 7 yıldır.İlk 5 sene 6 ayda bir kontrol sonra bir senede kontrol devam ediyor.Aynı onun gibi takipli olacağız.Bir daha çıkmama ihtimali var yinede.Benimde karnım çok şişiyor birdenbire.Aç tok sabah öğlen zamanı yok yani.Gün içinde sık sık yaşıyorum.Şu iki gündür biraz daha iyi gibiyim.Oda uyku halinden gün içi halsizlik eskisi gibi değil.İnşallah çabuk atlatırız.Teşekkür ederim ilginize ve cevabınıza.

ömür boyu geçmez derken şöyle; iyileşiyoruz tabi ki ama tekrar düşme ihtimali her zaman var, hiç oynamama ihtimali de... doktorum şunu demişti bana. bunu tıpkı bir şeker hastalığı gibi kabul edeceksin ömrün boyunca tiroidinin yavaş çalıştığı hep aklının bi köşesinde olacak. tiroid vücuttaki en oynak hormon maalesef. o yüzden düzenli olarak tahlil yaptırmak lazım.

ben geçen sene diyetisyene gittim kan tahlili istedi o zaman tesadüfen bulduk. normalde olması gerekenin %1'i kadardı. yaklaşık 6 ay kadar kullandım ilaçları sonra düzene girdi. spor fln da yaptım o ara. şimdi 4 ayda bir tahlil yaptırıyrum. ara ara yine sınırın altına düşüyor sonra braz beslenmemi düzenliyorum spor yapıyorum düzeliyor. doktorumun kontrolünde tabi. doktorumun demesine göre durumum iyiymiş.çabuk toparladın dedi. ama işte sürekli böyle kontrol edilecek. duruma göre sıklığı yılda bire düşürebiliriz ama...

o halsizlikler şişkinlikler ne fane yaa. allah yardımcın olsun o kadar zor ki. seni çok iyi anlıyorum. inşallah bir an önce toparlarsın sen de.

X