Makyaj Ürünleri 9. Göz Makyajı Yarışması - Kleopatra Makyajı Oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Kleopatra Makyajı

• 1. YARIŞMACI

OY: 274 86,4%
  • 2. YARIŞMACI

OY: 21 6,6%
  • 3. YARIŞMACI

OY: 9 2,8%
  • 4. YARIŞMACI

OY: 12 3,8%
  • 5. YARIŞMACI

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    317
  • Anket Kapalı .
1 numara kimse onu şididen tebrik etmek istiorum herşeyiyle süper ötesi olmuş aksesuarlarını ve makyajını bütütünlemişşin süpersinnnn canım süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oyum sana kurban olsunopuyorumnanaktanalkisalkisalkis

hepside cok güzeller ama bir tanesine bayildim oyumuda kullandimyerimseniben
herkese basarilaropuyorumnanaktan

1 numarya bayıldım dehşet bir şey adeta resim gibi işlemiş makyajı

1. yarışmacı cok basarılı
1 diorum
kaydirigubbakcemile5

kesinlikle 1 numara!! kızlar alınmayın ama en yakını o olmuş göz altlarındaki siyahlığı fazla kalın sürmüşsünüz vereliniortak yine de emek veren herkesin eline sağlık a.s.

Hepsi güzel ama kleopatra olan 1 olmuş. Ellerinize sağlık. a.s.

bütün arkadaşların ellerine sağlık ama 1. yarışmacı gerçekten oylamadaki farkı haketmiş
çok başarılı olmuş, çok beğendim tebrik ederim alkisalkisalkis

1arışmacı iyi hazırlanmış iyi çalışmış zaten açık ara farklada karşılığını almış....

medusa arkadasım link için teşekkürler..oyum 1.resımden yana cok begendim.yapan arkadasın ellerine saglık

gothic tarzı sanırım?benim hoşlanmadığım bir makyaj tarzı.
aralarında en güzel olanı seçtim.
oyum 1. numaraya.

1 numaralı yarışmacının makyajı gayet güzel.Kendisi de Kleopatra ya benzemiş:))
ama yapmayın arkadaşlar nasıl olur da diğer yarışmacıların makyajının muhteşem olduğunu(güzel olduğunu)söyleyebilir siniz?Göz var izan (nizam) var...
Zevksizliği de geçtim de Kleopatra makyajının yanından geçmiyorlar...

NOT:Kusura bakmayın yorumum tamamen makyajla ilgili.Yarışmaya katılmışsınız bu tür eleştriler duymayı da göze almışsınızdır heralde.

1. yarışmacı tam bir kleopatra olmuş bence.

1 numaralı yarışmacının makyajı gayet güzel.Kendisi de Kleopatra ya benzemiş:))
ama yapmayın arkadaşlar nasıl olur da diğer yarışmacıların makyajının muhteşem olduğunu(güzel olduğunu)söyleyebilir siniz?Göz var izan (nizam) var...
Zevksizliği de geçtim de Kleopatra makyajının yanından geçmiyorlar...

NOT:Kusura bakmayın yorumum tamamen makyajla ilgili.Yarışmaya katılmışsınız bu tür eleştriler duymayı da göze almışsınızdır heralde.
hepsinde birer emek olduğu için olmuş olabilir mi ?
sonuçta emek verilmiş ,ve bizlere sunulmak için hazırlanmış birer el emeği zaman harcanması ....ayrıca hiçbir yarışmacının da gerçekten kötü olduğunu düşünmüyorum ...
düşünsem bile hiç birşey yazmam ,yorum yapmam şahsen !
insanları kırıp ,rencide edip ,hevesleri ,emekleri ve zamanlarını harcadıkları için sadece saygı duyabilirim ...ve tşk etmeyi başarılar dilemeyi bir borç bilirim ..yapılan rezalet bir makyaj da olsa...emek olması yeterli benim için ...ama dediğim gibi kötü olan yok ..sadece çok iyi daha iyi olan var..

X