Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

canım bu ucuncu haftam hep bu duzende gıdıyorum sporumuda hergun boyle yapıyorum ılk hafta 4.5 ıkıncı haftada 2.6 kılo verdım.117.7 ıdım bu cuma 110.6 ıdım yanı ıkı haftada 7.1 verdım.ama cumadan berı 3 gun cok yedım.bıde regl oldum.bu hafta veremem dıye dusunuyorum ama yınede cuma bellı olur oyle ısde
masallah vallahi:) basarının devamı gelsin canım :)) benim yürüme alanım yok kosu bandım var ama soğuk odada:KK43:(

bende tuğba özayla fitnes yapıyom:) cumadan beri 2 kg vermisim :))... insallah verirsiniz kızlar valla çok zor beya bu kilolar:KK43:senağlama üst baş mesele sağlık mesele hersey mesele birde milletin lafıkötükedihüso ama verdikce öz güven denen sey tavan yapıyo insanada:) ben 107 iken kardesimin çekiminde kendime bi dikkat ettim kocaman bisiymisim:KK43:( gerçi simdide aynı ama:KK43: nasıl nefes alıyormusum demistim :KK43: insallah bu son olur 3 hanelere birdaha dönmeyik :))):nazar: bebege suç atıyoz ama millet 9 kilo alıyo 3 kilo doğuruyo :)) ben 30 kilo aldım 2 buçuk kilo kızım vardı:1shok: dikkat edecem bi daha:KK70:

arkadaslar hosgeldinizz... dilerim hepimiz saglikla veririz su yaglari..
ben bi haftadir neredeyse hic kilo vermiyorum ama göbegim toparladii
vücudumun eski haline döndügünü hissediyorum.

benim 6 aylik oglum var ve spor yapmak gercekten cook zor oluyo.
bende oturtuyorum kuzumu salincagina .. aciyorum son ses mezdeke ..
1 saat göbek atiyorum .. zipliyorum hopluyorum..
kollarimi deli gibi savuruyorum ..
felaket terletiyo.. siddetle tavsiye ederim..
cocugu olan icin en mükemmel spor bence

birde ip aldim ip atliicamm ..
öptümm

kızalr nerelerdesınız ben bu hafta sadecee ve sadeceee 400 gr verebıldım .mutsuzum bırazya bu yuzden.ama emınım onumuzdekı hafta toparlanırım.bu arada kendıme hedef koydum mart ayına ıkı hanelı rakamlarla gırıcem.yanı en az 99 olmak zorundayım.olamazsamda ne ceza verırsenız cekmeye razıyım:eek:

benimde 11. nisan a kadar hedefime ulasmam lazim..
saglikli veya sagliksiz .. walla ..
kankardesimin dügününde sisko olmaktansa sagliksiz olmayi tercih ediyorum ..

tabi sagliksiz olmakta istemem .. bunun icin cabaliyorum ama son iki hafta kala hedefime cok uzaktaysam cok kötü olurum.
insallah basaririm .. saglikli bir sekilde tabi ..
'sagliksiz' yazdim ama pisman oldum :) silmekte istemedim .. anladiniz siz onu :roflol:

bu hafta pek bi degisim yok ..

bugün balik ve tavuk gögüsü yedim.

dün de gece pizza lüplettim .. esim yiodu beni bastan cikardi :))

tebrık ederım ası denız ne guzel vermıssın.ne dıyım darısı basımıza:eek:

olur canım olurr benim gibi biri yaptıysa herkez yapar eminim bundan..

ve super spor yapıyorsun kesinlikle hayran kaldım:))

keske senin kadar yapa bilsem ben:KK43:(

eminm yaza kadar 80 civarına yada daha altına kadar düsersin

bu tempoyla

ufak tefek kacamaklar olmasa hayat cekilmez be denizcim demi :roflol:

evet ben yaptim hic te pisman deilim :))))

böl böl mezdeke oynicam hafta sonu bakalim kac gram eritcem..
kilo gitmicek sanki bu hafta
hadi bakam kismet

aynen ölede ne bilim ben çokk pisman oldum pizzadan sonraa:KK43:((

canım mezdekeyi bos geç gel sende tuğba özaycı ol:))

valla ben tuğba ile verdim kadın afedersin ama koca memislerimi bile toparladı valla:)) her biyerini çalıstırıyo 1 hafta dene vermezsen gelbenim kafama saksı at:))) tabi diyet sart:))

ve ben tere tohumu yiyorum sanki istahımı kesiyor gibi tabi gece saat 2 gibi yine oburrr oluyorum:KK43:(((((((((

kızlar bakın nedicem :)) tabi makul gelirse yaparız gelmezse yok ya kalsın deyiverin gitsin:.... oke tamamı:))) 90 kilolu tombik hatunlar olarak bizde aramızda yarısalımmı nedersiniz ..? mesela cuma günü ayriyeten buraya bildirim yapalım..? ve birinci ikinci üçüncümüz ossun ..? tabi kaç kisiysek odavar:KK70: sanırım siteni ağırları az biziz tek ağırlar:)))

nerde kalmıstık... bu sayfadan kurtulalım gercekten en asından 80,89 topiginde yer almak isteriz dimi ..? ve yazzz o muhtesem havalarda yine koyu renklere mahkum kalmak istemeyiz dimi:KK43:(

mesela ben siyah pantolondan bıktım beyaz krem pantolon giymek istiyorum :)))

ben varım valla asi deniz gercı senın 80 89 a gecmene ıkı hafta var ama hadı yarısalım.tugba ozay ın cd sını forumdanmı ındırdın.gogus topluyosa benımde cok ıhtıyacım var ya:eek:

Şu zayıflama ilaçlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum kafayı taktım ben bu haplara uyuz oluyorum ya haksız yere üstümüzden para kazanmalarına. biliyorum bu konuyla ilgili topikler var oraları düzenli olarak inceliyorum ancak benim için önemli olan azda olsa tanıdığım insanların tecrübeleri bilgileri çünkü inandığım insanlardan bir şeyler duymak istiyorum.
sizlerden istediğim şu şayet mümkünse
Hepinizede şimdiye kadar kullandığı piyasada olan ot çöp harici tablet şeklinde satılan reçeteli yada reçetesiz hapların isimleri .sizlere etkisi (olumlu yada olumsuz)
ve hapları kullanım süresindeki yeme durumunuz (diyet yapıp yapmadığınız)
ve geldiğiniz nokta sonuç ne oldu.
Hazırladığım soruları alıntı yapıp aynen cevaplarsanız (kullandığın her ürün için ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim)bana çok yardımcı olursunuz.Bu konuda ciddi bilgi toplamak benim için gerçekten önemli.

Bilgisini ve paylaşımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:...................................
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..........................
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...........................
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:............................
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...........................
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:................................
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:............................
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:...........................

112ile başladım geçen pazar yarın tartılcam bakalım sonuç neolacak
:1no2:

teşekkürler asidenizcim önceki kilom 85şidiki kilom 112hedef kilom 70 olsam keşke bukadar
bekliyorum

mehalim 1 ay a yakin reductil kullaniyorum..

eskiden antideprasan olarak kullaniliyormus ve istah kapattigi ortaya cikmis.
istahimi cok kapatiyo denilmez ama migdem agirmiyor.
normalde o hapi kullanmadigimda beslenmem yine ayni oluyor ama migdem cok rahatsizlaniyor, o yüzden bana ii bir destek diyebilirim.

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:.Reductil 15 mg
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..1ay....
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...evet...
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:...migde agrilarimi yok etti......
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...ilk iki haftasi bogazimi kuruttu.........
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:.....evet...........
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:.....10..........
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:..zayiflama hapi degil ama cok iyi bir yardimci..

kızlar bakın nedicem :)) tabi makul gelirse yaparız gelmezse yok ya kalsın deyiverin gitsin:.... oke tamamı:))) 90 kilolu tombik hatunlar olarak bizde aramızda yarısalımmı nedersiniz ..? mesela cuma günü ayriyeten buraya bildirim yapalım..? ve birinci ikinci üçüncümüz ossun ..? tabi kaç kisiysek odavar:KK70: sanırım siteni ağırları az biziz tek ağırlar:)))

nerde kalmıstık... bu sayfadan kurtulalım gercekten en asından 80,89 topiginde yer almak isteriz dimi ..? ve yazzz o muhtesem havalarda yine koyu renklere mahkum kalmak istemeyiz dimi:KK43:(

mesela ben siyah pantolondan bıktım beyaz krem pantolon giymek istiyorum :)))

bende varim canim.
benimde aklima geldi ama bebisten dolayi firsatim olmuo.
listeyi düzenlemekte zorluk cekerim die bisi demedim.

listeyi hazirlarsaniz ben yarismaya seve seve katilirim :asigim:

bu arada tugbanin cdlerini nerde bulabilirimki :S burda öyle bir imkanim yok :KK43:

kızlarr ben de aranıza katılmak istiyorum çocuğum falan yok kendinden şişkoyum bide ben yaa:KK43: 88 e inmiştim ama 10 kilo aldımm yazdan beri:KK43:( tekrar motive olmam lazım. sevgilerrr

dilenciiiiiiiiiiiiiiiiiii hos geldin de tez gitmen dileği ile:))) yalnıs anlama 80,89 topic ine gitmen dilegi ile :)))

motivemi istiyon canım benim gel bakemmmm bizim tombikler kaçıyo bizi bırkakmada bi yarısma yapak askito okeyledi sende devamlı gelirsen güzel olur hep beraber giderik insallahhhhhhhh aminnnnnnnnn

kizlar ben bu sabah 79,5 i gördümmm

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::lepi:hihoyyyt:asigim::nazar:

ama 90la basladigim icin diger topiklere gitmeyi düsünmüyorum..

listeye beni 79,5 ile alabilirsiniz
ama kovarsaniz giderim:dilcikar:

dilenci hep beraber kurtulcazz anacimm
benim kilolarda bebekten kalmadi 85 ile hamile kalmistim 95<ile doguma gittim
ama dogumda 9 kg gutmisti sonra yine aldim.
1 ay önce 90 la basladim diyete

kilo çizelgesinikurdum teşekkürler asideniz bugün tartıldım2kilo vermişim çizelgede nasıl belirtecemhihoyyyt

dilenciiiiiiiiiiiiiiiiiii hos geldin de tez gitmen dileği ile:))) yalnıs anlama 80,89 topic ine gitmen dilegi ile :)))

motivemi istiyon canım benim gel bakemmmm bizim tombikler kaçıyo bizi bırkakmada bi yarısma yapak askito okeyledi sende devamlı gelirsen güzel olur hep beraber giderik insallahhhhhhhh aminnnnnnnnn

hoşbulduuuuukk canımmm ben kilo versem de gitmem valla eğer kural dışı değilse.düşünsene yeni gelenlere nasıl örnek oluruz biz verdik siz de verirsiniz dercesine:Saruboceq:

yaparız yaparız yarışma yoksa ben öğrenciyim evde kalıyom bu hevesle hergün tatlı tarifi deneme manyaklığına kapıldım yazık ki bi de güzel yapıyom aboo ye dur ondan snrr:))

dilenci hep beraber kurtulcazz anacimm
benim kilolarda bebekten kalmadi 85 ile hamile kalmistim 95<ile doguma gittim
ama dogumda 9 kg gutmisti sonra yine aldim.
1 ay önce 90 la basladim diyete

maşşalh kız güzel vermişsin anam ben 88 e düşmüştüm 107 kilodan.ama yazın depresyone girdim yedim de yedim sporuda bırakınca sonuç fiyasko:KK43:

yarışmaya bende katılırımmmmmtabi zayıfglarmıyımbilemiyorum:1no2:

katıl güzelim katıl valla bizim grup hükümet gibi kadınlarla dolu olacak(şaka:) en kısa sürede çıtır olmak dileğiyle:Saruboceq:
bu arada yukarda dediğim gibi ben 107den 88 e dört ayda düştüm (şimdi gene alsam da) sen neden yapamayasın

Son düzenleme:
X