Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ben de ankarada oturuyorum canım

Ankaralı olmak ayrı bi meziyet istiyomuş valla asumanzeynep yaklaşık 9 aydır burdayım hala ısınamadım gitti.gezilecek görülecek yerlerin çoğu avmler dahil 2 ayda bitti siz nasıl vakit geçiriyosunuz? benim burda hiç akraba komşu vs yok o yüzden de çok sıkılıyoruz

Ankaralı olmak ayrı bi meziyet istiyomuş valla asumanzeynep yaklaşık 9 aydır burdayım hala ısınamadım gitti.gezilecek görülecek yerlerin çoğu avmler dahil 2 ayda bitti siz nasıl vakit geçiriyosunuz? benim burda hiç akraba komşu vs yok o yüzden de çok sıkılıyoruz

canım ben doğma büyüme ankaradayım haliyle seviyorum ankarayı iyi komşularla karşılaşırsın inşallah ben çoluk çocuk sıkılma fırsatı bulamıyorum
ankara ayrancıda oturuyorum ben sen nerdesin belki yakınızdır

cnm dün tartıya çıktım 101 geldim ama şuan regl im ve ödemde var o yüzden bakalım sabah ne çıkacak :KK43:

odemdir aysecim sabah insallah 99 çikarsin bende regl oldum sistimki kendimi kilo almis hissediyorum insallah almamisimdir bugun 3.gunum karnim felaket agriyoor bende çok korkuyorum tartiya çikmaktan almissam eger moralim çok bozulacak çunki ben ramazanda veremeyenlerdenim ama bu ramazan farkli olsun istiyorum 87yi gormek istiyorum bayrama INSALLAH gorurum

Banucum çalışmayı çok isterim ama çok zor sanırım bundan sonra yaştan dolayı..
Şöyle biraz rahatlasak dışardan ödesem primlerimi oda çok iyi olur..
İilerde tek maaşla çok zorlanırız...Kızım üniversiteye başladığında paraya daha çok ihtiyacımız olucak..En azından iki emekli maaşı olmalı..
Çok haklısın yenacım iki maaş şart bu hayat şartlarında.

kızlar acayip sarkmaya başladım ben spor yapmadığım için herhalde :KK43: ramazan nasıl geçiyor ? Bende iftar ve sahur menümü payylaşayım :21:

İftar

1 kase çorba, boool salata, kavun ( tek sorun pideyi fazla kaçırıyorum sanırım :KK17: )

Sahur

bazen kepek ekmeğiyle yapılmış tost ve kahvaltı, bazen de küçük 2 dilim börek ve kahvaltılıkla geçiriyorum :89:

İnşallah kilo veririm ramazanda tatildeyken kilo almamışım ama verememişimdeee cumaya bakacağız artık nolmuşuz diye :KK53:

Bu arada aşık olmak üzereyim sanırım :KK69: daha da hırslanırım spor ve rejim için :KK37:
Menün güzel abartmışım diyosun ama az bile ne güzel yeni aşk yeni heyecanlar.

size verdiğim müjdeli haberden sonra kötü bir hafta geçirdim, neyse şimdi iyi gibiyim. ne yazık ki anne olmak için biraz daha bekleyeceğim.
Canım üzüldüm ama demekki kısmet değilmiş.

her şeyde bi hayır vardır canım inşallah bütün isteyenlere tattırır rabbim anneliği

yenacıım beni merak etmişsin çokkkkk teşekkür ederim geçen hafta taşınma işini bitirdim çok şükür baya zorlanıdım bebekle ama ,bazı tadsız şeyler oldu sinir stres şükür geçti sayılır güyaa biraz kilo verip süpriz yapacaktım :KK37:
Neysa yerleşmişsin canım gerçekten taşınmak zor iş hele bebekle.

Ne kadar bilsemde gene insan takılıyor işte inşallah çabucak sökülürümde haftaya cuma 2 kilo eksilirim.
Benim annemde dolmayı süper yapar hatun geziyo bizde burda ona hasretiz.

Valla süper ya 5 tane yesem bile olur oleyy tatlım çıktı.

Aynen canım bırak zayıf kalsın şişmanlık insana hastalıkta başka ne getiriyor sanki bence zayıf çocuk sağlıklıdır keşke annemlerde bize vermeselermiş ben ilaçtan kilo almışım ama genede vermeselerdi bu hallere gelmezdim.
bencede canımzayıf olsun kilolu olacağına, bana iki tane muz yediriyorlarmış sürekli sağlıksız beslenmişim , hala öyle annemler aşırı yağlı yemek yapar sürekli kızartma köfteler balıklar (babam yemez illaki zararlı olacak, şimdi ben herşeyimi ayrı yapıyorum oraya gittiğimde salata bile zeytn yağında yüzüyor)çocukluğumdan beri çekiyorum birde herkeden laf işitirdim ağlayarak sofradan kalkardım...yeğenine çok üzülüyorum o yüzden ..
size verdiğim müjdeli haberden sonra kötü bir hafta geçirdim, neyse şimdi iyi gibiyim. ne yazık ki anne olmak için biraz daha bekleyeceğim.
üzme tatlı canını demekki vakti saati varmış beni düşün moral bul canım .....
Herkese altinoluktan bir merhaba daha

Cok zaman okuyorum yazamiyorum kusura bakmayin ne olur. Benim istah 2 haftadir fena bozuldu. Dondurmalr ketelr yemek yemiyorum ama buranin vardar diye bir dondurmacisivar onunden bos gecemiyorum. Camalti kafe de de ivir zirvira dadandim. Su icmeyi de unutuyorum1-2 litreyi zor buluyorum. Spor da yok. Elbette veremiyorum bu zivanadan cikmis halimle. 2 hafta daha burdayim sonra antalya muhtemel.

Aysemmmm hos geldin emirlede en kisa zamanda bulusmnizi dileri

Leah, prensesi opppp benim icin . Hem akilli hem guzel sallayacK turkiyeyi bu kiz boyle biranne de arkasinda daha ne olsun. Bravoooo.

Banu 145145 ve derin size laf carptiranlara tek cevap verilecek kilolar bu sene bunu basaricaz. Ayrica naz zayif sismqn degil saglikli olsun herzaman tek temennim tum minnaklar icin saglik ve mutluluk kilo alinir verilir.

Banu yazdiklarin cok komikkkk. Gercekten mizah yazari olsan yeri.

Toksin hastane de insallah hersey yolunda gider

Semos yeni yuvqn hayirli olsun

Zuzu sen tasindinmi bilemedim sanada hayirli mutlu oturmalar.

Herkese sevgilerrrrrr bol bol opucuklerrrrrrrr

iyi tatiller mutlu...inşallah bu sene veririz bu kiloları...naz çok sağlıklı bir çocuk kıpır kıpır cin gibi boyuda uzun, ben kiloluyum ya ondan öle söylüyor herkez ben kilo istemiyorum zaten ama ada olsa sabah kahvaltısını yese öğle akşam yemeğini yese sadece sütle yaşıyor yavrum ...kilolu olsaydı kendine benzettin derlerdi....

Arkadaşlar 98.5 kiloyum .Nasıl vericem bu kiloları ilk etapta 20 kg vermem lazım.Sonra da en az 10 kg daha.
Bu arada 9 aylık oğlum var ve emziriyorum.Emzirince verirsin dediler ama hikayeymiş :KK43:((

ayyy aynı ben ya tek fark oğluşum 3 aylık sadece ,bencede hikaye ...

kilo bildirimi nezamandı ben yinede kilomu yazayım geçen hafta 98.8 bu hafta 96.7

ben bu hafta yapmam değil mi daha bugün başladım çünkü :26: zati eski baskülüme güvenmiyorum diğeride bozuldu ya da eskiye göre çıkayım üstüne ona göre değerlendiririm fazla tartıyordu ama olsun daha iyi :))))
bu arada ne güzel kilo vermişsin tebrikler ....:KK71:

bende yediklerimi yazayımda diyet nasıl yapılırmış görün :KK60:
sabah:
4 tane zeytin
1 domates
1 salatalık
6 sivri biber
1 k.k kadar peynir

ara:
sözde süt artıran malt içeceği

öğle:
4 sigara böreği (fırında)
3 kaşık yoğurt

ara:
canım çekti akşamdan kalma pilav 3 kaşık

amaaaaaaaa çikolata yemedim bugün hiç inşallah akşamada yemem :)

bu arada bu kadar şeyi fil gibi yedim nasıl diyetse ama mazeretim var emziriyorum :)))))

akşamda:
1 kase tavuk suyuna çorba
5-6 kaşık taze fasulye yerim
ekmekle aram pek yok ama 1 dilim falan yerim sanırım ( hoş börek, pilav,makarna,poğaça,kurabiye bunları pek severim :))))

zati sonra arkadaşlara gideceğiz inşallah çaydan başka şey yapmaz :))))))

ben bu hafta yapmam değil mi daha bugün başladım çünkü :26: zati eski baskülüme güvenmiyorum diğeride bozuldu ya da eskiye göre çıkayım üstüne ona göre değerlendiririm fazla tartıyordu ama olsun daha iyi :))))
bu arada ne güzel kilo vermişsin tebrikler ....:KK71:

yok kız bu gun persembe yarın tartı gunu :KK34:

kızlar nasılsınız bakalım ben bugunkı yedıklerımı yazayım size niyetli değildim..

sqabah annemın zorunla 2 dılım kızarmıs yumurtalı ekmek :KK43: 1 salatalık 1 fıncan cok az şekerli çay..

öğlen yemedım bısey

öglenden sonra 3 tane hoşbeş yedim :KK30: ama 3 paket değil hee :KK1: 1 tanede limonlu soda

daha sonrada 2 dilim kavun yedim..

akşamada z.yağlı taze fasulye ve salata yicem.. belkı 1 bardak cola ıcerım. off bı bırakabılsem şu colayı off:2:

kilo bildirimi nezamandı ben yinede kilomu yazayım geçen hafta 98.8 bu hafta 96.7

fadimecim cnm tebrikler güzel kilo vermişsin de bu hız neee ayoll hem cumaları veriyorduk unuttunmu belki yarın sabaha 100 200 daha gitmiş olacak yarın yokmusun yoksaa hem de sanırım oruçluyuz diye cuma öğleden sora bildirim yapılacakmış ole konuşulmuştu tam bilmiyorum ama şimdiden sen yaptın hadi hayırlı olsun bayağı vermişsin dereceye gireceksin bu hafta gibi :KK19::KK19::KK9::KK9::KK9:

Ben sanirim bu hafta veremye egim. Ctesi diyetisyenim var. Heralde benim kalorimi azaltir bu hafta cunku durakladim:KK43:

geçen hafta= 90.4
bu hafta = 90
regl olmustum oruç deyilim malesef
kizlar simdi tartildim tok karnima yanee yedim yedim bol bol su içtim çok sukur kilo almamisim vermisim bile
aslinda yarin sabah çikmadan bi 5dk da olsa girmeye çalisirim ozaman kilom biraz daha asagida olur eminim :KK66::KK66:
eger olurda giremessem listeye bunu alirmisiniz lutfeenn

sporum toplam =510dk :KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
beyzus abla dolmalar bırmedımı dahaaa menülerin de çok güzel valla güzel yemişsin oh ne güzelll...

ben de iftarda 1 kase bamya çorbasıı
bır tabak salata
bir kaç parça tavuk kavun karpuz

teravıh den sonra da dondurma yedımm yemicektim eşime almıştımm oda fırsat bualamadı yemeye işe gitti bana kaldı

yemegimi yedim daha yarım saat var yatsam kalkamam en ıyısı beklıyeyımm vakıt geçsin birazz:KK23::KK23:

Bitmedi yavrum bitmedi.Eşim yemiyor.(biber midesine dokunuyor diye) hepsi benim dolmaların.Her gün 1 tane yiyorum,Biter 4-5 güne kadar....

Menümü dengeli oluşturmaya çalışıyorum umarım başarıyorumdur...

Senin menünün de çok güzel canım.Bence dengeli de....

asumannnn bacımmmm yaa sallanıyorum ben tansiyonum düştü acıkıyorum sanırım yetmiyor yemek çarşıya da gittik çok kötü oldum bayılacak gibi oldum:18::18::18::KK17::KK17::KK17::KK17:

X