90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

Bugun diyetisyene gittim beslenme duzenini olusturduk.liste verildi.doktor ilgili idi.whatsup a telefonu kaydetttirdi.duruma gore haberlesiriz dedi.bakalim hayirlisi .daha once gelseydin demeyi ihmal etmedi tabi

Merhaba arkadaşlar
Ben de 94 kilo hamile kaldim.doktorum ilk 3 ay hiç kilo almamam gerektiğini sonra da max ayda 1 kilo alarak toplamda 6-7 kilo ile tamamlamam gerektiğini söyledi.ama bende delicesine bir iştah aklım sürekli yemekte.hamilelikten önce Karatay diyetine başlamıştım. Doktorum devam edebileceğimi söyledi.kizimda 25 kilo almistim inşallah bunda 6-7 kilo ile tamamlamayi basarabilirim

Oy ben ne eden hanimlar nerelere gidem 89 la hamile kaldim 25.haftadayim gebeligimin ve 99 kg oldum bile nazil olacak bu gidişle doğuma kadar napicam almamam lazim artik ya çok kötüyüm bir akil verin bana

Oy ben ne eden hanimlar nerelere gidem 89 la hamile kaldim 25.haftadayim gebeligimin ve 99 kg oldum bile nazil olacak bu gidişle doğuma kadar napicam almamam lazim artik ya çok kötüyüm bir akil verin bana

Çok kontrol altına alınmayacak bişey yok. Bence saģlam bir endokrinolog ve diyetisyenle halledersin. Ama bir an önce önlem almsk lazım

Kızlar merhaba, bayıldım bu topigin samimiyetine ,:KK66: ben de 84 kg ile hamile kaldım..su an 8. Haftamdayim kaç kiloyum bilmiyorum çünkü tartiya cikmiyorum...kortizon kullanıyorum,cok sisiriyor beni.ilk 3 ay kullanmak zorundayım...onun dışında Progestan falan kullanıyorum malum hormon ilacı. Hakkımızda hayırlısı.bu hafta diyetisyene baslayacagim,en azından kontrollü kilo alayim.ama istahim çok açık ne yapacam bilmiyorum :KK66:

Bugun diyetisyene gittim beslenme duzenini olusturduk.liste verildi.doktor ilgili idi.whatsup a telefonu kaydetttirdi.duruma gore haberlesiriz dedi.bakalim hayirlisi .daha once gelseydin demeyi ihmal etmedi tabi
Canim nasıl bi liste verdi diyetisyenin? Ben de salı günü gidecem ama önceden fikir alayim senden demistim

Kızlar ben Karatay diyeti yapıyorum. Doktorum da onay verdi. Bulantim yok istahim maşallah ama kilo almadım henüz.insallah böyle devam eder

Ödem olmaması için bol bol su içip yürüyüş yapmayı alışkanlık haline getir dedi doktorum

Kızlar ben Karatay diyeti yapıyorum. Doktorum da onay verdi. Bulantim yok istahim maşallah ama kilo almadım henüz.insallah böyle devam eder
KaratY zor olmayacak mı? Geçmişte çok yaptım karatay ve güzel kilolar verdim.hamilelikte zorlar mı acaba 2 öğün yemek, meyve yememek ?

KaratY zor olmayacak mı? Geçmişte çok yaptım karatay ve güzel kilolar verdim.hamilelikte zorlar mı acaba 2 öğün yemek, meyve yememek ?
Hamilelikte 3 ögun Yiyoruz.inan ben 3.ogunu zor yiyorum.yedigimiz şeyler gerçekten uzun süre tokluk sağlıyor. Canan karatayin hamileler ve anne adayları kitabını mutlaka inceleyin sizin de aklınıza yatacaktir

Ay benimki kiloya çok takıyor yaaa ben strese giriyorum öyle. Tamam dikkat ediyorum ama her kontrolde aman kilo şöyle aman kilo böyle Muhabbetlerinden sıkıldım yeminle
Benim doktorum da ayni muhabbet...ultrasonda bebegi tam gorebiliyor musunuz her sefwrinde yaglisin zor goruyorum diyor

Ay benimki kiloya çok takıyor yaaa ben strese giriyorum öyle. Tamam dikkat ediyorum ama her kontrolde aman kilo şöyle aman kilo böyle Muhabbetlerinden sıkıldım yeminle

Benim doktorum da ayni muhabbet...ultrasonda bebegi tam gorebiliyor musunuz her sefwrinde yaglisin zor goruyorum diyor

Çok sinir yaaa ona ne hem...ben 2 sene önceye kadar 66 kilo idim.sonrasinda son 10 aydır bebek için denemediğim kur,incir,arsutu,vitamin vs kalmadı. 3 dusuk yaşadım neredeyse, her biri kilo olarak kaldı.ne yapalım kısmet boyleymis.hic strese sokmayin kendinizi. 60 kiloda hamile kalıpta 100 kiloda doğuma giren arkadaşım çok..onlara laf etsinler

Bana doktorum direk coraspirin başladı mesela en son gittiğimde de kalsiyum verdi.riskli gebelikmis bunlar eklemsi ihtimalini düşürürmus.bilemedim içsem mi içmesem mi

Bana doktorum direk coraspirin başladı mesela en son gittiğimde de kalsiyum verdi.riskli gebelikmis bunlar eklemsi ihtimalini düşürürmus.bilemedim içsem mi içmesem mi
İç tabi... içiliyor hep, bende pıhtılaşma var karindan kan sulandırıcı iğne yapıyorum her gun

X