9bucuk aylık oğlum asla uyumuyor

sizi en iyi ben anlarim .belki,hiperaktivite bozuklugu vardir bizim oglanda varmis ama simdilik yapacak bir sey ona da spora falan gonderiyoruz okul donemi de ilac kullanicaz
ya bu olabilir mi acaba bilmiyorum ki her cocuk farklıdır tabii ki ama çevremizde kıyas yapacagım bi ablamın oglu var araları 3bucuk ay. o daha büyük. bizim oğlan aşırı hareketli yani sevmek icin kucagında tutamazsın üstüne tırmanıyo sürekli kafasını falan vuruyo zaten bi yerlere yerde oturuyum iki oyuncak oynayım falan yoook illa hareket edecek sabit kalamıyo doktora da dedim hatta muayene ederken doktora falan da tırmandı doktor kendı gozuyle gördü yani ama doktor normal karsıladı bu aylarda böyle daha yürüyecek falan dedi heralde daha kötü olacak demek istedi ne biliyim ama ablamın oğlan hiç böyle değil bakında masallah yavrum oturur öyle pek hareketi yok o mu anormal benim oğlan mı çözemedim. ya hiperaktif ya da enerji dolu bilemiyorum eşim hep doktora söyle doktor söyle diyo söylüyorum doktor normal diyo valla dua etmekten baska carem kalmadı artık evde mevlüd falan mı okutsak diyorum

Kan değerlerine baktırdınız mı?
evet 9.ayda hepsine bakılıyo ya normal geldi bi troidler sıkıntı o da dogdugundan beri biz troid takıplıyız ama ilaca gerek yoktu bu ay bıraz yukselmıs 10.aya bı daha kontrol edicez ona göre endokrine ilaç için gidicez bakalım

Günde tam olarak kaç saat uyuyor? Bana hiç normal gelmedi. Bir ağrısı olabilir, osteopati uzmanına götürürdüm ben.
kafasına göre valla mesela günde 2 uyku yapıyo gündüz bazen bakmıssın 30dk - 30dk uyumus bazen bakmıssın 2şer saat uyumus dün 30dk uyudu ıkı uykuyuda gece de aynıydı saat bası kalktı bugun 2saat uyudu öğlen uykusunu. bazen gece 2saat uyuyo neden uyuyo acaba diyorum neyi doğru yaptım mesela suan 2saat oldu uyuyo diyorum allah bana acıdı heralde artık ağlaya ağlaya uyuttum cünkü o ağlıyo ben ağlıyorum o uyudu ben artık uyuyamıyorum ağlamaktan burnum tıkanmış çünkü nefes alamıyorum yani bunlar doktorumuza normal geliyo çeşitli nedenlerden cocuk doktoruna cok gittik de hepsine de söylerim uykusunu hepsi de geçer annesi gazı vardır annesi tuzu vardır annesi geçmiyo işte muayenelerine düzenli götürürüm doktorumuz her seyine bakar bilemiyorum artık valla

kafasına göre valla mesela günde 2 uyku yapıyo gündüz bazen bakmıssın 30dk - 30dk uyumus bazen bakmıssın 2şer saat uyumus dün 30dk uyudu ıkı uykuyuda gece de aynıydı saat bası kalktı bugun 2saat uyudu öğlen uykusunu. bazen gece 2saat uyuyo neden uyuyo acaba diyorum neyi doğru yaptım mesela suan 2saat oldu uyuyo diyorum allah bana acıdı heralde artık ağlaya ağlaya uyuttum cünkü o ağlıyo ben ağlıyorum o uyudu ben artık uyuyamıyorum ağlamaktan burnum tıkanmış çünkü nefes alamıyorum yani bunlar doktorumuza normal geliyo çeşitli nedenlerden cocuk doktoruna cok gittik de hepsine de söylerim uykusunu hepsi de geçer annesi gazı vardır annesi tuzu vardır annesi geçmiyo işte muayenelerine düzenli götürürüm doktorumuz her seyine bakar bilemiyorum artık valla
Bir de osteopati uzmanına gidin lütfen

X