Acıkmıyorummm, iştahsızlık...

cicekkk42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2023
11
3
24
Merhaba kızlar, forumda yeniyim. İkinci hamileliğimi yaşıyorum okadar farkli geçiyor ki benim gibi arkadaşlar varmi öğrenmek için açtım artık bi konu. 2020 ağustos doğumlu bir kizim var ve şimdi 18+4 haftalik hamileyim cinsiyetimiz yarın belli oluyor inşallah. Sıkıntım şu yemek yiyemiyorum, hiç acikmiyorum aşırı iştahsızım. Hiç kusmadım bu arada hafif bulantilarim vardı hala şuan var et biraz ama tavuk ve pilav cesidi asla yiyemiyorum onun dışında yiyebiliyorum herseyi, kahvaltimi cok iyi yapiyorum bu arada. AMa benim sıkıntım yiyememek hamile olduğumu unutuyorum yemek yemeyi unutuyorum canım hiç çekmiyor kızımı doyuruyorum ama kendim asla yiyemiyorum çok üzülüyorum.. Bu haftada böyle iştahsızlık olurmu

Olur normaldir, ben 16. haftaya kadar 2 kilo verdim. Sonrasında boool bol açılan iştahımla aldım kiloları 🤭 az bile yeseniz yedikleriniz çocuğa faydası olacak şeyler olsun

Merhaba kızlar, forumda yeniyim. İkinci hamileliğimi yaşıyorum okadar farkli geçiyor ki benim gibi arkadaşlar varmi öğrenmek için açtım artık bi konu. 2020 ağustos doğumlu bir kizim var ve şimdi 18+4 haftalik hamileyim cinsiyetimiz yarın belli oluyor inşallah. Sıkıntım şu yemek yiyemiyorum, hiç acikmiyorum aşırı iştahsızım. Hiç kusmadım bu arada hafif bulantilarim vardı hala şuan var et biraz ama tavuk ve pilav cesidi asla yiyemiyorum onun dışında yiyebiliyorum herseyi, kahvaltimi cok iyi yapiyorum bu arada. AMa benim sıkıntım yiyememek hamile olduğumu unutuyorum yemek yemeyi unutuyorum canım hiç çekmiyor kızımı doyuruyorum ama kendim asla yiyemiyorum çok üzülüyorum.. Bu haftada böyle iştahsızlık olurmu
Ben de öyleyim çok giyemiyorum ama yediğim zaman faydalı şeyler yemeye çalışıyorum protein kalsiyum omega c vitamini içeren şeyler

Ben 39+3’te +5 kg ile doğuma girdim. Doğumdan 1 hafta sonra 11 kg verdim. İştahım hiç açılmadı. Normal beslenme dışında da ekstrem yeme ataklarım olmadı. Doğum sonrası da aynı şekilde.

Arkadaşlar 18. Haftanın içindeyim normalde iştahım gene vardı yyordum ama şu son bir haftadır sabahları acıkmıyorum burunlarımda son 10 gündür az az tıkanıyor normalde geçen hafta kontrolüm vardı ŞÜKÜR bebek iyiydi ama gecee yatmadan prilam içiyorum 1 tanee iştahsızlığım neden olduu anlamadım Herkese sağlıklı hayırlı afiyeyli doğumlar dilerim 🙏🦋🐬

X