Saç Rengi ve Saç Boyama Acil akil verin sac rengim nasil acilacak.

Yesim2236

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
16
20
29
Siyah olan sac rengimi bakir yaptirmak icin kuaförde açtırmak istedim. Fakat o kadar işlem sonrası kuaför saçımı pek düzgün açamadı bazı yerler çok açıkken bazı yerler normal acikliktaydi. Saçım renk dengesizliğinden dolayı koyu renk olmalı dedi ama bana söylenen başka yapılan başka renkti. Şimdi saçım siyah gibi duran kızıl. Nasıl açıcam ben bu saçı artık kuaföre de gitmek istemiyorum. Yardım edin

Kuaför yardımı almadan mümkün olmaz siyahtan dönmek deneme bile mahvedersin

siyaha boyalıysa rengi pek açılmaz zaten. en fazla birkaç ton açılabilir rengi. bence saçlarını biraz dinlendirmelisin 1-2 ay boya sürme, bakım vb uygula, ardından kuaföre git. çünkü saçını hiç beklemeden bir daha açtırırsan yanabilir

En az 8 10 ay beklesen uclarini kessen. Bu defa acsa çünkü dip açılır ana renk,ama uclar koyu kalır. Keske siyaha boyamasaymışsın. Ben hic kimseye tavsiye etmem gercekten donmesi zor. Kuaforde elinden geleni yapmis olsa gerek ama tek hatalari tamam yaparim demeleri. Yapamaz oysa ki. Neyse artık. Bence bekle.

Resim atacağım bi kaç gün içinde siz bakın sac rengine karar verin sanırım iyice açılmaya başladı rengi herkes açık renk boya diyor ama açık derken ne renk anlamıyorum. Hani açık bakir gibi mi Yoksa kulli sari gibi mi.

X