Acil bakar mısınız gebelik mi

first23

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
316
51
27
Kızlar merhaba reglime 6 gün kaldı bu ay yumurtlama günlerini degerlendirdik dün inanılmaz bir bel ağrısıyla tutuldum kaldım ortası hala acıyor ilk defa böyle oldum bacaklarım sanki spor yapmışım gibi kaslarım çok kotu durumda zor yürüyorum normalde göğüslerim şişer ve agrirdi ama bu ay yok ateş basması veya diğer regl belirtileri çok az test yapsam çıkmaz daha 6 gün var böyle bı durum yaşayan oldu mu

Kızlar merhaba reglime 6 gün kaldı bu ay yumurtlama günlerini degerlendirdik dün inanılmaz bir bel ağrısıyla tutuldum kaldım ortası hala acıyor ilk defa böyle oldum bacaklarım sanki spor yapmışım gibi kaslarım çok kotu durumda zor yürüyorum normalde göğüslerim şişer ve agrirdi ama bu ay yok ateş basması veya diğer regl belirtileri çok az test yapsam çıkmaz daha 6 gün var böyle bı durum yaşayan oldu mu
Erken gebelik testlerinde genelde çikiyor ama kesin sonuç için bir iki gün bekle bende şuanda aynı durundayım bir iki gün sonra test yapıcam inşallah hayrlısı olur 🌺

İnşallah hamilesinizdir öncelikle ama erken test durumunu önermiyorum şahsen ben de hamile kalmaya çalışıyorum ve erken gebelik yaptığım ay daha erken üzülmeye başlamıştım ve o ay hiç geçmemişti en azından olmadıysa da zamanında üzülmek en mantıklısı öncesinden üzülmeye başlamakta çok zor bir psikoloji Allah hepimize nasip etsin bu ay mutlu haberleri alalım inşallah sonuç zaten pozitifse ne yaparsan yap pozitif zaten negatifse de test erken yapıp üzülmeye gerek yok 🌸

Evet kızlar çok teşekkür ederim geçen aylarda erken gebelik testi kullandım gerçekten sonu hüsran oluyor regl günümu beklemek daha iyi gibi

Erken gebelik testlerinde genelde çikiyor ama kesin sonuç için bir iki gün bekle bende şuanda aynı durundayım bir iki gün sonra test yapıcam inşallah hayrlısı olur 🌺
Sizin de hayırlısı olsun inşallah bebiş vardiir başka ne gibi belirtileriniz var

Kızlar reglime 7 gün kaldı var mı sizce ben mi yanlış görüyorum

Eklentiler

• 20240121_152216.jpg
    20240121_152216.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 23
X