Acil beta hcg yardım

Cansu1414

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
402
157
29
Kızlar adetimi gecikmeli oldum ama oldum yani her zaman 3 gün sürerdi bu sefer 6 gün sürdü bitti.iki gün önce pembe kan geldi sonra kasık ağrısı oldu belime vurmaya başladı adetim bitti ondandır belki diye düşündüm ama daha önce böyle olmamıştı neyse bu sabah yine cok acik pembe akıntı geldi belim ağrıyor acaba enfeksiyon mu oldum diye acile gittim şimdi çıktı sonuçlar enfeksiyon yok beta hcg 3 çıkmış bugün adetimin 11.gunu beta hcg 3 neyi işaret ediyor takip edilmeli mi hamile olabilir miyim

Hamile değilsiniz. 5’in altındaki değer negatif olduğuna işaret eder

geçikme döneminde test yaptınız mı kimyasal yaşıyor olabilirsiniz.
Yapmıştım canim hatta konu açmıştım buraya bi testte pozitif diğer test negatif sonra baska testte hayali çıkmıştı ben test bozuk diye düşündüm adet olunca ağrılarım olunca bide Pembe leke gelince dün o yüzden acile gittim enfeksiyon falan çıkmadı beta da 3 çıkmış kafama takıldı ilk defa 3 çıktı benim gebe olmadığım zamanlar hep 009 çıkardı bilmiyorum bugün evde tekrardan test yapmayı düşünüyorum ama dün 3 çıktı bugün kaç olabilir ki idrar testi algilamaz heralde kafami karıştırdı kan testi

O zaman bence kimyasal yaşıyorsunuz, kanamanın bitince sıfırlanmış olur. İnşallah diğer aya güzel haberleri alırsın🤲🤲

X