acil kizlar.yakaladim:(

mesaj ekle bolumunden eger androıd uzerındekı programdan gırıyoranız mesaj yaz cevap bolumunden en ustte bır yer var oradan yukledım bendebır kac kere resım

cocugum var o zaman 2 aylıktı canım
sımdı 3 yasını 3 ay gectı cnaım bende tekrar evlendım
deavm etseydık zaten ya o benı oldururdu ya ben onu kı bence ben onu öldürürdüm
yalnız beni pişman gibi seylerı olmadı dırek yakalanınca telefondada acıklamak anlatmak zorunda kaldı

Bende zaten mesajina simdi karsilik verdim. hic uzatmayalim bosanalim dedim. Cok uzuluOrum kizlar parcalandim nasil kaldircam bunlari.nasil tekbasina buyutcem cocugumu allahim yardim et. Guclu durmak istiyorum yapabilirmiyim bilmiyom

Rujlu gömlek dava konusunda işinize yaramaz, sonuçta hakim onun sizin tarafınızdan da yapıldığını düşünebilir. Dava seyrine etkisi olmaz. Ama dava açarsanız (ki bence açın) telefon görüşme dökümleri gsm operatöründen isteniyor. Gece olmadık saatlerde(mesela gece 12'den sonra herhangi bir saat) veya sürekli gerçekleştirilen görüşmeler söz konusuysa ve hat sahibi kadınsa Yargıtay bunu aldatma konusunda delil olarak görüyor.[/QUOTE

GÖRÜŞME DÖKÜMLERİ SADECE HAT SAHİBİNE VERİLİYOR ZAMANINDA BENDE ÇOK UĞRAŞMIŞTIM ALABİLMEK İÇİN

bende zaten mesajina simdi karsilik verdim. Hic uzatmayalim bosanalim dedim. Cok uzuluorum kizlar parcalandim nasil kaldircam bunlari.nasil tekbasina buyutcem cocugumu allahim yardim et. Guclu durmak istiyorum yapabilirmiyim bilmiyom

ayakta duramıcak bişi yok güçlü olduğuna önce kendın inanacaksın
sen bir annesin ve anneler yavruları için daima güçlüdür.
Evliliğin devam ederse durumu kaldırabilecekmisin

ayakta duramıcak bişi yok güçlü olduğuna önce kendın inanacaksın
sen bir annesin ve anneler yavruları için daima güçlüdür.
Evliliğin devam ederse durumu kaldırabilecekmisin

Kaldiramam hicbisekilde. Onun icin ailemi birakdim Baska ülkeden Geldim herseyi birakip. Allahm nekadar aptallikmis cok zor Cook

daha yeni yaşanmış olay bu kendini bukadar kötü hissetmen doğal...
ama biraz soğuyunca mantıklı düşünmeye başlayacaksın...
hayırlısı olsun hakkında...

canım benzer şeyleri yaşamış biri olarak yazıyorum..öncelikle lütfen sakin ol...çocuğunu düşün ..tamam çok kırıldın bunu yaşamayan anlayamaz seni o kadar iyi anlıyorum ki üstelik yalnızsın ben ailem yanımda olduğu halde bile ne haldeydim..birincisi eğer kendinde boşanma gücü görmüyorsan susup oturacaksan bile bunu asla belli etme..kararlı olduğunu bittiğini anlasın..aksi halde nasılsa sineye çekiyor deyip devam edecektir emin ol...seni de çocuğunu da kaybedeceğini bilsin...evden gönder mesela..ben çok kararlıydım ayrılmaya evet öğrendiğim an evden yolladım çocuğunu görmeye gelemedi yüzü yoktu çünkü...bırak kendiyle başbaşa kalsın bi düşünsün bakalım ben ne yaptım n eyapıyorum diye...telefonlarına çıkmadım ulaşamadı bize,göremedi çocuğunu..hemen gidip bi avukatla konuştum ne yapabilirim diye ailesine bildirdim dava açıyorum söyleyin ona bu iş uzamayacak daha fazla diye...sen de gidip bi avukatla görüşebilirsin o yol gösterecektir sana...

Kaldiramam hicbisekilde. Onun icin ailemi birakdim Baska ülkeden Geldim herseyi birakip. Allahm nekadar aptallikmis cok zor Cook

evet canım bi kadının yaşayabileceği en zor şey bu..ben çalıiıyorum,ailem çok şükür her zaman yanımda,maddi olarak kocama muhtaç değilim,oturduğumuz evde benim..yani kocamdan daha iyi durumda olmama rağmen,asla kaldıramam bitti diyip davamı açmış olmama rağmen,ayrı geçen 3 ayın sonunda sırf bebeğim için bi şans daha verdim kendisine...çok zor zamanlar geçirdim özellikle ilk 1 yıl ama her fırsatta pişmanlığını ezikliğini hissettirdi bana...ne kadar güçlü olduğumu,bi daha olursa sonucun nasıl olacağını çok iyi biliyor şimdi...bense inan daha iyiyim artık çok zor oldu ama atlattım biraz zaman sadece..

Msj atmis simdi aynen sunu yazmis. BEN Sana Ne olursa olsun yamuk yapmadim bunu bil.seni gercekden sevdim. Kirildigim seyler oldu ,Ama senin guvenmedigin gibi birsey olmadi.istedini dusun Benim Icim rahat.hernekadar davranislarina dikkat etmesende ben Sana olan saygimi yitirmedim.beni nasil tanidiysan oyleyim Ama Sen degilsin... Suna bak yaaa kendini sucsuz buluyo hala

Sizi suçlamaya çalıştığına göre kesin yaptı! Dikkat dağıtıyor aklı sıra. Benim neyimi gördün diye bi başlarsanız konu değişecek unutulacak falan. Bu yaptığı tamamen suçlu psikolojisi...

cok üzüldüm canım.Allah yardımcın olsun.bir kadının basına gelebilecek en kötü seylerden biridir bu.
ne bulurlar ne ararlar sıcak yuvasını tehlikeye atacak kadar dısarda anlamıyorum.

Rujlu gömlek dava konusunda işinize yaramaz, sonuçta hakim onun sizin tarafınızdan da yapıldığını düşünebilir. Dava seyrine etkisi olmaz. Ama dava açarsanız (ki bence açın) telefon görüşme dökümleri gsm operatöründen isteniyor. Gece olmadık saatlerde(mesela gece 12'den sonra herhangi bir saat) veya sürekli gerçekleştirilen görüşmeler söz konusuysa ve hat sahibi kadınsa Yargıtay bunu aldatma konusunda delil olarak görüyor.[/QUOTE

GÖRÜŞME DÖKÜMLERİ SADECE HAT SAHİBİNE VERİLİYOR ZAMANINDA BENDE ÇOK UĞRAŞMIŞTIM ALABİLMEK İÇİN

Yanlış anlaşılmış sanırım. Sevgili berenay, ben dava sürecinden bahsetmiştim. Mahkeme yazı ile kayıtları istiyor. Onun dışındaki durumlarda evet, sadece hat sahibiyle paylaşlıyor.

Kizlar simdiye kadar mesajlasdik baya atistik. Bana konuyu degistiriyo Vay Sen sunu yapdin Gecen Vay bunu yapdin. Bende dedimki konumuz Onlar degil . Uzatmiyalim hersey ortada. Belki saf gibi davranip uydurdugun bi bahaneye inanabilirdim. Ama resmen lekeye hani ben bisey gormuorum dedin,zaten herseyi aciklamis oldun dedim. Tamam bitti davayi acacam yazmis . Ve kimden akil aliyosan Gelsin Sana simdi yol gostersinler bakalim demis. Neyapabilirki kizlar nedemek istiyo Ne yolu. Sinir edio beni hem suclu hem guclu .

evet canım bi kadının yaşayabileceği en zor şey bu..ben çalıiıyorum,ailem çok şükür her zaman yanımda,maddi olarak kocama muhtaç değilim,oturduğumuz evde benim..yani kocamdan daha iyi durumda olmama rağmen,asla kaldıramam bitti diyip davamı açmış olmama rağmen,ayrı geçen 3 ayın sonunda sırf bebeğim için bi şans daha verdim kendisine...çok zor zamanlar geçirdim özellikle ilk 1 yıl ama her fırsatta pişmanlığını ezikliğini hissettirdi bana...ne kadar güçlü olduğumu,bi daha olursa sonucun nasıl olacağını çok iyi biliyor şimdi...bense inan daha iyiyim artık çok zor oldu ama atlattım biraz zaman sadece..

Ben calismiyorum ailem yurtdisinda. Tanidigim hickimse yok. Ama bosansam ailem dag gibi arkamda durur Ondan suphem yok. Yinede kizim icin cok uzuluOrum. Erkek kardeslerim buyuk Iki gun sonra evlenince cocuklari Baba dedikce gozlerine bakip uzulecek yavrum. Allah belasini versin :KK43:((

canım benzer şeyleri yaşamış biri olarak yazıyorum..öncelikle lütfen sakin ol...çocuğunu düşün ..tamam çok kırıldın bunu yaşamayan anlayamaz seni o kadar iyi anlıyorum ki üstelik yalnızsın ben ailem yanımda olduğu halde bile ne haldeydim..birincisi eğer kendinde boşanma gücü görmüyorsan susup oturacaksan bile bunu asla belli etme..kararlı olduğunu bittiğini anlasın..aksi halde nasılsa sineye çekiyor deyip devam edecektir emin ol...seni de çocuğunu da kaybedeceğini bilsin...evden gönder mesela..ben çok kararlıydım ayrılmaya evet öğrendiğim an evden yolladım çocuğunu görmeye gelemedi yüzü yoktu çünkü...bırak kendiyle başbaşa kalsın bi düşünsün bakalım ben ne yaptım n eyapıyorum diye...telefonlarına çıkmadım ulaşamadı bize,göremedi çocuğunu..hemen gidip bi avukatla konuştum ne yapabilirim diye ailesine bildirdim dava açıyorum söyleyin ona bu iş uzamayacak daha fazla diye...sen de gidip bi avukatla görüşebilirsin o yol gösterecektir sana...

Sende Benim gibi kendini degersin , cirkin , ezik hissettinmi. Yoksa benmi boyleyim

Ben calismiyorum ailem yurtdisinda. Tanidigim hickimse yok. Ama bosansam ailem dag gibi arkamda durur Ondan suphem yok. Yinede kizim icin cok uzuluOrum. Erkek kardeslerim buyuk Iki gun sonra evlenince cocuklari Baba dedikce gozlerine bakip uzulecek yavrum. Allah belasini versin :KK43:((

Canım tabii ki annesin kızını düşünüp üzülüyorsun .Amam bu durumu kızına sen yaşatmıyorsun.senin seçimin değil.
Eşin koca -baba oldugunu unutup kendi hayatına dalmış.
Kırmızı ruj --beyaz gömlek okuyunce birisi şaka yapıyor diye düşündüm bende...

Bir arkadaşımız demiş KADIN İSTERSE BULAŞIR İSTEMEZ SE KENDİNİ KORUR İZ KALMAZ....Bana da mantıklı geldi birileri sana MESAJ yollamış.Demek ki tek seferlik bir şey değil.Diğer kadın da evli ve karısı oldugunu bilir halde...

Yok bu senaryo ise eşin öyle gözü kara davranmışki gömleğe bulaşacak kadar full makyaj bir hanımla çoook samimi olmuş--bu da mide kaldırmaya yetiyor.

Ben iki durumda da haklı oldugunu düşünüyorum .Bir kez aldatıp salak yerine koyan devamını getirecektir.Ki kızını asla düşünmemiş.

Ailem arkamda durur ve yurt dışında diyorsun.Bence boşuna üzülüyorsun.2 yaşında ki bir bebek anneye veriliyor al kızını git yurt dışına.

Orda ki sosyal imkanlar ,eğitimde eşitlik,yabancı dil,ailenin yanında olması vs vs ...Sahipsiz degilsin ki...

Boşanmanın travmasına gelince ? Affettim desen unutabilecek misin? Eşine tekrar dokunabilecek misin?Yoluna devam edebilir misin?

Bir daha bir daha yaşasan katlanıp kaldırabilecek misin ? Bunları düşün taşın...

Allah yardımcın olsun...Kızın için doğru karar onu düşünmeyen -aldatan-aile irliğini yıkan bir babab ile-kavga dövüş büyümek mi bunu da ölç tart...

Her BABA baba değil miş...

Canım tabii ki annesin kızını düşünüp üzülüyorsun .Amam bu durumu kızına sen yaşatmıyorsun.senin seçimin değil.
Eşin koca -baba oldugunu unutup kendi hayatına dalmış.
Kırmızı ruj --beyaz gömlek okuyunce birisi şaka yapıyor diye düşündüm bende...

Bir arkadaşımız demiş KADIN İSTERSE BULAŞIR İSTEMEZ SE KENDİNİ KORUR İZ KALMAZ....Bana da mantıklı geldi birileri sana MESAJ yollamış.Demek ki tek seferlik bir şey değil.Diğer kadın da evli ve karısı oldugunu bilir halde...

Yok bu senaryo ise eşin öyle gözü kara davranmışki gömleğe bulaşacak kadar full makyaj bir hanımla çoook samimi olmuş--bu da mide kaldırmaya yetiyor.

Ben iki durumda da haklı oldugunu düşünüyorum .Bir kez aldatıp salak yerine koyan devamını getirecektir.Ki kızını asla düşünmemiş.

Ailem arkamda durur ve yurt dışında diyorsun.Bence boşuna üzülüyorsun.2 yaşında ki bir bebek anneye veriliyor al kızını git yurt dışına.

Orda ki sosyal imkanlar ,eğitimde eşitlik,yabancı dil,ailenin yanında olması vs vs ...Sahipsiz degilsin ki...

Boşanmanın travmasına gelince ? Affettim desen unutabilecek misin? Eşine tekrar dokunabilecek misin?Yoluna devam edebilir misin?

Bir daha bir daha yaşasan katlanıp kaldırabilecek misin ? Bunları düşün taşın...

Allah yardımcın olsun...Kızın için doğru karar onu düşünmeyen -aldatan-aile irliğini yıkan bir babab ile-kavga dövüş büyümek mi bunu da ölç tart...

Her BABA baba değil miş...

Cok dogru yazmissin ben de bunlari dusunuyorum. Barissam midem almaz artik. Aksam eve gelirmi bilmiyorun. Ailemede soylemedim henuz. Sabah annem aradi kizim Bugun aramadin Icimde cok Kotu bisey var biseymi oldu dedi.Yooo cocuk hastada ugrasmakdan arayamadim dedim. Birden soyleyemedim Icim bisekil oldu.

Dogru soyluyosun Benim aklima gelmemisdi bu. Ama neyi degistirirki beni boyle yiktikdan sonra .:KK43: bilerek veya bilmeyerek. Bu b..ku yediler Isde . Allahim yardim et bana

Ben burda iğrenç bir oyun seziyorum :KK14:
Şöyleki kadın kadının kurdudur derler . bir kadın o ruju bulaştırmak istemeseydi beyaz bir gömleğe bu derece gömülmez
dikkat çekicek kadarda iz bırakmazdı. O kadın her kimse kendi varlığından sizi haberdar etmek
ve eşinizle olan evliliğinizi noktalayıp boşanmanızı ve meydanın kendisine kalması istedi :KK14:

Ya bu iğrenç olayı tüm açıklığıyla ortaya çıkarır ondan sonra bir karar verirsiniz ya da
bundan sonra her türlü aldatılmaya meydan vermiş olursunuz.

Kizlar simdiye kadar mesajlasdik baya atistik. Bana konuyu degistiriyo Vay Sen sunu yapdin Gecen Vay bunu yapdin. Bende dedimki konumuz Onlar degil . Uzatmiyalim hersey ortada. Belki saf gibi davranip uydurdugun bi bahaneye inanabilirdim. Ama resmen lekeye hani ben bisey gormuorum dedin,zaten herseyi aciklamis oldun dedim. Tamam bitti davayi acacam yazmis . Ve kimden akil aliyosan Gelsin Sana simdi yol gostersinler bakalim demis. Neyapabilirki kizlar nedemek istiyo Ne yolu. Sinir edio beni hem suclu hem guclu .

senin blöf yaptığını düşünüyo. boşanamayacağını. ona kızıp tehdit ettiğini sanıyo. kimden akıl alıyosanmış. sanki bu düşündüklerin karşısında boşanmayı istemen çok mu tuhaf bişeyse.. açıyorum bakalım davayı sana yol gösterenler yani boşarım seni diye söyle diyenler ne yapacak diye. hala oyunda zannediyo kendini. kolay mı bi kadının boşamak kelimesini kullanması.. hayat öyle değil işte.. yaptığına özür dileyeceğine üste çıkıyo hayret bişey..

son durum ne canım şimdi yeniden görüştünüz mi Ailene ise bence çok geç kalmadan haber vermelisin...

Bırakın artık mesajlaşmayı
pusuya yatmanın zamanı geldi. :KK47:
Gerekirse onun donuna kadar alıcaksınız ama meydanıda kimseye güllük gülistanlık bırakmicaksınız.
yakın gemileri gözünüzü kara tutun. :KK14:
Evliliğinizi devam ettirmek istemenize saygı duyarım
isterimki yıkılmasın yuvanız ama
artık kartları kendi lehinize çevirmenin vaki geldi.
bakın elin 3 kuruşluk aşiftesi nasılda varlığını belli etti huzurunuzu kaçırdı ufacık bir ruj lekesiyle :KK14:

X