Acil!!Özel Hrs Hastanesi'nde tüp bebek yaptıran varmı?

Naz8684

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
318
197
Merhaba arkadaşlar acil bilginize ihtiyacım var. Ankara'da Hrs Hastanesi'nde eşim mikro tese ameliyatı olacak. Nasip olursa tüp bebek yaptıracağız. Orada tüp bebek yaptıran olup ta ne kadar maliyeti çıkıyor ve de tüp bebek için rapor geçerli oluyor mu? Şikayet varda hastane hakkında,doktorların ilgisiz olduğunu ve söylenen den fazla fiyat çıkarttıkları okudum. Kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim. Eşimin doktoru Kaan hoca tese ameliyatıni orada yapıyormuş. Tup bebek işlemini başka hastanede yaptırabilir miyim? Böyle yaptıran oldu mu?

Merhaba arkadaşlar acil bilginize ihtiyacım var. Ankara'da Hrs Hastanesi'nde eşim mikro tese ameliyatı olacak. Nasip olursa tüp bebek yaptıracağız. Orada tüp bebek yaptıran olup ta ne kadar maliyeti çıkıyor ve de tüp bebek için rapor geçerli oluyor mu? Şikayet varda hastane hakkında,doktorların ilgisiz olduğunu ve söylenen den fazla fiyat çıkarttıkları okudum. Kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim. Eşimin doktoru Kaan hoca tese ameliyatıni orada yapıyormuş. Tup bebek işlemini başka hastanede yaptırabilir miyim? Böyle yaptıran oldu mu?

Merhaba. Normalde eşim bu ayın 22. sinde Hrs Hastanesi'nde mikro tese ameliyatı olacakti. Ama erteledik. Kadın doğum uzmanı ile görüştük. Benim doktorum Emre papuçcu Centrum Hastanesi'nde. Doktorum iki işlem olmasın dedi. Kaan hocada ameliyatı centrumda yapacak. Fakat benim adet günümü bekliyoruz. Benim yumurta toplama işlemi olduğu gün eşimde mikro tese olacak. Artık hayırlısı. Sperm bulunmazsa Rosi tekniği uygulanacak. Bunların hiçbiri olmazsa ben yumurtalarımi dondurtturacagim. Sizin sper sayınız felan normal mi. Benim eşimde hiç sperm yok. 3 aydır coenzyme ve resvetatrol kullanıyor. Genetik bakımından doktor olumsuz birşey söylemedi. İsterseniz özelden numaranızı yazın konuşalım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

X