Acil yardım bu düşük mü

melikeka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
19
11
24
Adetliydim ve bir parça düştü sizce bu düşük mü suyla dagilmadi pıhtı gibi değil et gibiydi normalde adet dönemim hiç sancılı geçmezdi ama bunda karnım belim bacaklarım çok ağrıdı bu parça düştükten sonra ağrılarım geçti ilk gün siyah kan geliyordu bu parçadan sonra kırmızı gelmeye başladı lütfen yardım edin doktoruma 3 gün sonrasına randevu alabildim

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 3400533
Adetliydim ve böyle bir parça düştü sizce bu düşük mü suyla dagilmadi pıhtı gibi değil et gibiydi normalde adet dönemim hiç sancılı geçmezdi ama bunda karnım belim bacaklarım çok ağrıdı bu parça düştükten sonra ağrılarım geçti ilk gün siyah kan geliyordu bu parçadan sonra kırmızı gelmeye başladı lütfen yardım edin doktoruma 3 gün sonrasına randevu alabildim
Benim de adet dönemlerim parça şeklinde olur ama hiç böylesini görmedim. Endişe yapmayın. Düşük olsaydı sancıdan duramazsınız derler hep. En iyisi doktora danışmak.

Benim de adet dönemlerim parça şeklinde olur ama hiç böylesini görmedim. Endişe yapmayın. Düşük olsaydı sancıdan duramazsınız derler hep. En iyisi doktora danışmak.
Normalde adet dönemimde hiç ağrım olmaz bunda kasiklarimda agri vardı belim ve bacaklarımda da vardı duramayacak kadar değildi ama uyutmadı da

Çok garip çok da büyük , düşüğe de benziyor canım ancak kan testiyle anlaşılır düşük olup olmadığı beta hcg değerin eğer varsa ve düştüyse hemen düşmemiştir çok geçmiş olsun 🥹 hemen panik yapma bazen pıhtılaşma da böyle oluyor ve pıhtı da sancı yapıyor

Çok garip çok da büyük , düşüğe de benziyor canım ancak kan testiyle anlaşılır düşük olup olmadığı beta hcg değerin eğer varsa ve düştüyse hemen düşmemiştir çok geçmiş olsun 🥹 hemen panik yapma bazen pıhtılaşma da böyle oluyor ve pıhtı da sancı yapıyor
7 aydır bebek icin cabaliyorum pcosluyum ve ilk kez böyle bir parça görünce düşük mü acaba diye endişe ettim açıkçası düşükse de hamile kalabiliyorum diye mutlu da oldum aslında buyuk değil soda kapağı kadar yakından çekince büyük çıktı çok teşekkür ederim

7 aydır bebek icin cabaliyorum pcosluyum ve ilk kez böyle bir parça görünce düşük mü acaba diye endişe ettim açıkçası düşükse de hamile kalabiliyorum diye mutlu da oldum aslında buyuk değil soda kapağı kadar yakından çekince büyük çıktı çok teşekkür ederim
O zaman bence pıhtıdır endişe etmeyin ☺️

Stresten olabildiğince uzak durun o zaman olcaktır Allah’ın izniyle , birçok gebelik oluşmama sebebi kafaya çok takmaktanmış stres engelliyor bende o süreçteyim 0 sıkıntı 0 takma rabbime. Bıraktım sizde öyle yapın bence

Stresten olabildiğince uzak durun o zaman olcaktır Allah’ın izniyle , birçok gebelik oluşmama sebebi kafaya çok takmaktanmış stres engelliyor bende o süreçteyim 0 sıkıntı 0 takma rabbime. Bıraktım sizde öyle yapın bence
Stres yok ama her ilişkide bebek oldu mu diye bebek için ilişki düşünerek giriyorum ve böyle yapmadan zevk için yap böyle düşünürsen olmaz diyorlar ama düşünmeden duramıyorum ki ne yapacağım bilmiyorum

X