Acil yardım hamilemiyim çok korkuyorum

muhem

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
35
9
26
Kizlar acil doner misiniz 7 gun regl gecikti goguslerde hassasiyet var kasiklarim da agri hamilemiyim acaba ama doktorum sol tüpümun kapalı olduğunu enfeksiyon olduğunu ameliyat olmazsam olmayacağını söyledi test yaptim cift çizgi siz ne düşünüyorsunuz çok korkuyorum 2 yıllık evliyim kan testi verdim beta hcg 1309 cikti

Eklentiler

• 5EC7DB75-0D12-4B1F-A8D4-653689068FEC.jpeg
    5EC7DB75-0D12-4B1F-A8D4-653689068FEC.jpeg
    22,5 KB · Görüntüleme: 137
Sağ tüpünüz açıksa yeterli hamile kalmaya. Değeriniz zaten hamile olduğunuzu gösteriyor hayırlı olsun inşallah 🤲

Kizlar acil doner misiniz 7 gun regl gecikti goguslerde hassasiyet var kasiklarim da agri hamilemiyim acaba ama doktorum sol tüpümun kapalı olduğunu enfeksiyon olduğunu ameliyat olmazsam olmayacağını söyledi test yaptim cift çizgi siz ne düşünüyorsunuz çok korkuyorum 2 yıllık evliyim kan testi verdim beta hcg 1309 cikti
Fena halde hamilesiniz. Neden korkuyorsunuz?

Evet hamilesiniz bence çok güzel bir haber

Galiba enfeksiyon dolayısıyla endişelisiniz. En yakın zamanda bir kadın doğum uzmanına randevu alıp ona danışmanız daha isabetli olur. Insallah sağlıkla, hayırlısıyla tamamlarsınız. Bir de size söylemediler mi zaten hamile olduğunuzu? Testler zaten bariz pozitif, yani hamilesiniz.

Kızlar yardımcı olurmusunuz, evliyim 25 Eylül'de regl oldum 5. Gün bitti, günleri değerlendirdik reglime 7 gün var ama iki gündür beyaz akıntım ve regl olcakmış gibi aprım oldu ne zaman test yapıyım yada böyle olup gebelik öğrenen varmı

Kızlar yardımcı olurmusunuz, evliyim 25 Eylül'de regl oldum 5. Gün bitti, günleri değerlendirdik reglime 7 gün var ama iki gündür beyaz akıntım ve regl olcakmış gibi aprım oldu ne zaman test yapıyım yada böyle olup gebelik öğrenen varmı
Ben 2 gün kala çift çizgi gördüm ama o bile erken olabiliyor en iyisi adetin geciktiği gün yapmak

Ben adetime 8 gün kala öğrendim daha erken yapsam çıkarmış hatta. Ama ben adetten hemen sonra hamile kaldım muhtemelen. İlk test yaptığım gün 64 tü değerim adet günümden 2 gün önce tekrar kan testi yaptırdım 883 tü adetim 1 gün geçtikten sonra da keseyi gördüm çok şükür şimdi de kalp atışını duymayı bekliyorum 🙏

13 haftalık hamileyim baştan beri hep var enfeksiyon korkma bir şey olmaz
Kızlar ya bana yardımcı olun lütfen kafayı yicem, şimdi ben 3 gün önce test yaptım çok net belli silik pozitif çıktı dün kan verdim negatif ama normalde regl ime yakın karın ağrım olur ve sabahında regl olurum fakat ben regl ağrımı 5 gün önce falan yaşadım ama olmadım, ve bi kaç gündür acayip derece kasıklarım yani rahim bölgemde ağrılarım var ve artık şiddetle meye başladı kan ve idrar testini tekrarlamalımıyım lütfen yardımcı olun ayrıca doktorum folik asite başla demişti hangi marka kullanmalıyım

X