Hamilelik testi cift cizgi

duyci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
668
602
Reglim 5-6 gün gecikti. Regl olacak gibi bel bacak ve kasiklarimda agrilar oluşuyordu. Goguslerimde de hassasiyet ve ağrı oldu. Bugün de 2 tane Strip hamilelik testi yaptım bariz ve koyu renkli 5 saniye içinde çift çizgi oluştu. Sizce çift çizgi cikmasi pozitif olduğunu kesin gösterir mi? Çünkü kendimi adet olacakmış gibi hissediyorum. Belirgin şekilde çift çizgi olması beta degerimin ne kadar olduğunu gösterebilir?

Reglim 5-6 gün gecikti. Regl olacak gibi bel bacak ve kasiklarimda agrilar oluşuyordu. Goguslerimde de hassasiyet ve ağrı oldu. Bugün de 2 tane Strip hamilelik testi yaptım bariz ve koyu renkli 5 saniye içinde çift çizgi oluştu. Sizce çift çizgi cikmasi pozitif olduğunu kesin gösterir mi? Çünkü kendimi adet olacakmış gibi hissediyorum. Belirgin şekilde çift çizgi olması beta degerimin ne kadar olduğunu gösterebilir?
İki testte de o şekilde çıkması bence pozitif olduğunu gösteriyor beta değerinde de bu belli olur ama değer kişiden kişiye değişiyor fakat kaset teste yansımışsa yüksek çıkar diye düşünüyorum bence kan verin ☺️ adet ağrısı gibi ağrı oluyor ilk dönemde de

Test yaptırdım beta değerim 13460 çıktı. 7-8 haftalık görünüyor ama ben önceki adetlerimi düzenli gördüm. 4 hafta once ve 8 hafta once de adet oldum. Sadece bu kez olmadim. Bu sekilde olabiliyor mu?

Test verdiniz mi bende cift çizgi çıktı hemde hemen çıktı çok belli bı şekilde

X