acil yardıma ihtiyacım var

Aysun kul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
1
0
41
Merhaba kızlar buraya konu açmaktan başka aklıma gelebilecek herhangi bir şey bulamadım ben Yaklaşık bir senedir biriyle görüşüyorum 6 aydır nişanlıyız ayrılmak istiyorum ama hiçbir şekilde ayrılmıyor benden ölümle tehdit ediliyorum ailemi tehdit ediyor beni evine kapattı hiçbir yere çıkamıyorum hiç kimseyle görüşemiyorum ailem dışında kendi isteğimle nişanlandım ama sonrasında onun böyle karakter değiştirebileceğini bu denli hastalık derecesinde kıskanç olabileceğini inanın anlamamıştım defalarca yüzük attım defalarca karakola gittim ama arkası çok sağlam ön kapıdan giriyor arka kapıdan çıkıyor ve hiçbir Şikayetim kabul edilmiyor Çünkü emniyet dahi kendisinden ve arkasındaki olan ailelerden çok korkuyor şu an yapabileceğim hiçbir şey yok Her yolu denedim aklıma şöyle bir şey geldi beni asla aldatmayacağından eminim Ama eğer beni aldattığını ya da herhangi bir kadınla görüştüğünü ya da görüşmesinin sağlayabilirsem o zaman elimde bir kanıt olur Ve ondan ayrılabilirim içimi kolaylaştırır bana bu konuda akıl fikir verebilir misiniz Çok rica ediyorum inanılmaz zor durumdayım

Nerede yaşıyorsunuz siz ya. Ne demek beni eve kapattı 😑 hangi devirde yaşıyoruz canım 🤷‍♀️

Koskoca emniyet niye korksun? Bir şekilde aklıyordur kendini çıkıyordur.

Boşanma davası için kanıt arar gibisiniz. Nişanlınıza bu oyunu yapsanız bile adam ben yapmadım diyecek haliyle, bu mu kurtulma planınız?

Bana biraz troll gibi geldi ki umarım öyledir.

X