Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

kryolan makyaj uzmanlarının tercihi bir markadir.
genellikle sahne makyajı icin kullanilir. gunluk makyaj icin kullanmamanı oneririm.
kapatici birşeyler istiyorsan vichy dermablend oneririm.
sakin ama sakin lorealmiş max factormus hele hele flormarmiş asla ve asla sürme yüzüne yasakkelime
parana yazık edersin :kahve:

ama eğer cevrende büyük kozmetik magazalar varsa (tekin acar gibi, sevil gibi) oralara git ve estee lauder double wear makeup'ı, givenchy teint miroir'i, clarins'i, smashbox'u, m.a.c.'i bi dene derim.
bunlar kaliteli ürünlerdir.
cildinde maske gibi durmazlar oldukca da kapaticidirlar.
cok geçmiş olsun tatlım Şeniz

canım, bir derdim varada yazdım. ama burada yazdığım,için belki oraya bakmazsın diye yazıyorum. biraz önce ağabeyimle konuştum. bir şey olmaz. fondöten sürebilir dedi. çok kalırsa problem olur mu yüzünde dedim. olmaz dedi... tatlım. geçmiş olsun. sürebilirsin canım... öptüm.

kryolannun ,istanbulda yaşarken, bağdat caddesi, kızıltoprakta ve suadiye de mağazası vardı. ben oralardan alırdım. stickini alıyorsun. fondotenin. önce bir süngeri var,nemlendirilmiş süngerle cildine yayıyorsun. sonra üstüne pudrası var toz .pudra. onuda sürüyorsun bu sabitliyor. uzun müddett ciltte bozulmadan kalır ve parlama yapmaz. ben genelde gece bir yerlere giderken sürerdim. ama daimi sürme. ne olursa olsun bu sahne makyajında kullanılan bir ürün. cildi tamamen kapatıyor..çok kalın bir fondotendir... ve tek fondoten olarak kullanılmaz. mıutlaka toz pudrasını sürmen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım vichy ve la roce posay ın fondötenleri harika.vichy ve la roce posay satan bütün eczanelerde bulabilirsin.sadece eczanelerde satılıyor.biraz pahalı ama değer.

canım ağabeyimle konuştum,biraz önce ,bir şey olmaz .sürebilir dedi.... kullanabilirsin fondoten tatlım.....buraya yazar mısın dediğin için cevabını ,buraya yazdım, geçmiş olsun bu arada............

Canım çok teşekkür edrim sana inan çok yardımcı oldun sen ve diğerleri hepiniz çok iyisiz ..öpüyorum herşey gönlünüzce olsun iyilik melekleri..a.s.

a.s.:enbuyukkk:gurbaa prenses ve hazan size de cok teşekkür ediyorum yardımınız için galiba herkesin ortak sonucu vichy sağlıklı olduğu için sanırım hepiniz saolun öpüyorum herşey gönlünüzce olsun ..

okypete cok teşekkür edrim inan çok yardımın oldu bana diğer arkadaşlar da tabi..hepiniz sağolun öpüyorum ..mutluluklar sağlıklar herkese..a.s.:enbuyukkk:

kesinlikle ve kesinlikle krylon tv pan stick öneririm..memnun kalmassan parasını ben verir alırım senden ..okadr yani:)

krylon tv pan sticki öneririm dediğim gibi..izmirde yeni bölge açılmış,satış yeri sanırsam..nokta durağının ordaymış..ben hiç gitmedim ama arkdşlar tarif etti..bi apartmanın birincimi ikinci katındamı neymiş zaten yazıyomuş krylon diye..

kesinlikle ve kesinlikle krylon tv pan stick öneririm..memnun kalmassan parasını ben verir alırım senden ..okadr yani:)

canım benim krylon gunluk kullanım için iyi bi fikir değil :1closedeyes:
çok iyidir, harikadır buna garanti veririm ama gece makyajı icin, düğün için dernek için koktely için kullanılmalı.
yoksa gündüzün bagrinda hiç de kullanılası değil...

canım benim krylon gunluk kullanım için iyi bi fikir değil :1closedeyes:
çok iyidir, harikadır buna garanti veririm ama gece makyajı icin, düğün için dernek için koktely için kullanılmalı.
yoksa gündüzün bagrinda hiç de kullanılası değil...

evet gurbaya katılıyorum bende. yüzünde çok ağır durur

krylon tv pan sticki öneririm dediğim gibi..izmirde yeni bölge açılmış,satış yeri sanırsam..nokta durağının ordaymış..ben hiç gitmedim ama arkdşlar tarif etti..bi apartmanın birincimi ikinci katındamı neymiş zaten yazıyomuş krylon diye..

Overnightcım meraba bu söylediğin yeri çıkartamadım ben merkeze uzağım biraz ilçedeyim nokta durağı nereye ait hangi semt tam olarak yazsan çok sevinicem ,hala almadım ama acil almam gerek mülakata cagrılma olayı yaklaştı ..canım cevap bekliyorum çok saol şimdiden?

ARKADAŞLAR SÖYLEDKLERİNİZİN HEPSİNİ NOT ALDIM BÜTÜN TAVSİYELER KULAK ASTIM VE SONUÇTA 2 FONDÖTEN İSMİ ÇIKTI ORTAYA EN SAĞLIKLI VE BENİM DURUMUMA UYGUN(ameliyatlı oluşuma uygun) :
1)VİCHY DERMABLEND
2)COVERDERM

ŞİMDİ SİZDEN BUNLAR ARASINDA BİR SEÇİM YAPMANIZI İSTESEM COKMU OLUR?:eek:
İNETERNETİM KESİLDİ AMA YENİDEN BAĞLATTIM BU SİTEDEN AYRI KALAMAM DOSTUMSUNUZ HEPİNİZ BU ARADA ..
LÜTFEN MÜLAKAT YAKLAŞIYOR HEPİNİZDEN TAVSİYE BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER..
COVERDERMİN SUDA ÇIKMAMA ARTISI VARMIŞ BU ARADA..
ÇOK TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN ..a.s.:enbuyukkk:

Çok üzgünüm çoookhadı arkadaşlar son bir yardım edın beklıorumsenağlama

nerde acaba izmir de kryolan ürünleri satan yerkaydirigubbakcemile5

ben kullandım..geçirdiğim kaza yüzünden yüzümde derin izler vardı.. nerde bulurum diyorsan, taksimdeki marmara oteli biliyorsundur.. vakıfbankla otel arasındaki sokaktan gir hemen yokusun basında bır han var.. ilk girişteki dükkanda krylon satılıyor..ama şu anki fiyatı nedir bilmiyorum..benim kullandığım dönemde bir hayli pahalıydı..fakat kesinlikle tavsiye ederim izleri kapatıyor.

ben kryolan kullanıorum cok ıı kapatıor tawsıye ederım canım:KK66:))

arap kızı diye bir krem var..bitki satılan yerlerde buluyor..ben kulandım bendeki yanık lekesini giderdi ayrıca sivilce ve aknelerede iyi geliyor tavsiye ederim.:)

Son düzenleme:
kızlar peki ankarada nerede var krylon tamamen kapatıyor yani değil mi?neresinde satılır ankara nın?bi de fiytı ne kadar?

X