Acill yardım edin lütfen hamilelik belirtisi mi regl belirtisi mi

2 si 10. Haftadan önce sonlanan biri sağlıklı bir şekilde oğlumu kucağıma aldığım 3 hamilelik yaşadım ve diyebilirim ki belirtiler adet belirtileriyle aynı canım 😂 şu an yine hamileyim ve yine adet belirtileri. Sürekli adet olacakmış gibi bir karın ağrısı, sık idrara çıkma, göğüslerde hafif dolgunluk. Sadece ekstra bazen bel ağrısı yokluyor. Bir de benim en ayırt edici belirtim uyku oluyor. Aşırı bir uyku hali oluyor ben de.
Ay benimde belirtilerin öyle ama iste bu ay biraz farklı oldu ondan bı şüphelendim bende

fazla uyku hali yada başka belirtileriniz var mı yani gebelikte olan durum ama afet gecikince test yapın isterseniz
Merhaba benim bugün midem bulanmaya başladı ağzına acı su geliyor bununla ilgili olabilir mi yada gebelik varsa acaba çok mu erken bunun için

Merhabalar kızlar benim de çatlatma 10.günüm kasıgımda baskı gibi bir ağrı var. İğne etkisi mi gebelik mi bilemedim

Merhabalar kızlar benim de çatlatma 10.günüm kasıgımda baskı gibi bir ağrı var. İğne etkisi mi gebelik mi bilemedim
Merhaba bende aynı şeyleri yaşıyorum kasıkta batma var bende de inşallah ikimizde guzek haberlerimizi yazariz buraya arkadaşlar adet agrilarina çok benziyo dedi gebelik belirtileri sizin adete kaç gün kaldı

Merhaba bende aynı şeyleri yaşıyorum kasıkta batma var bende de inşallah ikimizde guzek haberlerimizi yazariz buraya arkadaşlar adet agrilarina çok benziyo dedi gebelik belirtileri sizin adete kaç gün kaldı
İnşallah canım 🙏🏻 benim adetime daha 1 hafta var iğne etkisi çıkar diye test de yapmıyorum

İnşallah canım 🙏🏻 benim adetime daha 1 hafta var iğne etkisi çıkar diye test de yapmıyorum
Evet canım bir tanidigim da oldu bu igenden biraz daha bekle inşallah rabbim gonlumuze göre verir inşallah ikimizde aynı zamanda öğreniriz hamile oldugumuzu

X