Acun'u şoke eden dansa rekor ceza

bulca

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.Mevlana
Pro Üye
28 Ocak 2009
33.130
52.462
[h=1]Acun'u şoke eden dansa rekor ceza[/h]
[h=2]RTÜK, Acun Ilıcalı'nın “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programında yapılan ve erotik olduğu için mozaiklenen dans gösterisi nedeniyle Star TV'ye 1 milyon 100 lira ceza verdi.[/h]

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 3 Kasım'da yayınlanan bölümünde, sahneye çıkan bir dans grubu, performansını sergilerken bir anda gruptan iki yarışmacı kucak dansı yapmaya başlamış. Star TV, o iki yarışmacının bulunduğu bölümü mozaiklemişti. Acun Ilıcalı aynı dansı tekrarlatmış ve görüntüler büyük tepki almıştı.
ÇOCUKLARIN AHLAKİ GELİŞİMİNE ZARAR VERİR
Mozaiklenen dans RTÜK'ün gözünden de kaçmadı. Üst Kurul "Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar bunların izleyebileceği zaman dilimlerinde ve koruyucu sembol kullanılmadan yayınlanamaz" maddesinin ihlal edildiği gerekçesiyle Star TV'ye 1 milyon 100 bin lira ceza verdi.

Kaynak.
Acun'u şoke eden dansa rekor ceza - Televizyon Haberleri

Şoke olduğu için mi evet oyunu vermiş acaba?...

Ben bu dansın milletin diline neden bu kadar pelesenk oldugunu hic anlamadim gitti, bir kere kucak dansi degil, seksapelitesi yüksek bir club dansıydı, ikincisi 3 5 saniye falan sürdü o görüntü, üçüncüsü bana da iğrenç gelen bunun mozaiklenmesi ve üzerinde bu derece konuşulması.

dördüncüsü, cezaya sevindim. nasıl bir ülkede yaşadığımızı, nasıl konulara takıldığımızı, rtük'ün ne kadar saçma sapan bir kurum olduğunu devamlı kafamıza kafamıza sokup, unutturmadıkları için de mutluyum.

Hı ayrıca acun'u şoke ettiğini de zannetmiyorum, şoke olan insan dansı tekrarlatmaz, üzerine evet evet evet demezler. resmen medyanın abartması.

İzlensin diye fazlasıyla abartılmış bir dans. Ben D&R da aşkı memnu dvd seti gördüm. Kapağında kırmızı etiket vardı. Öpüşme sahnesi bu sezonda diye. Adamlar bir öpüşmeyi bile pazarlıyo. Şimdi acun un önüne insanların görmeye alışkın olmadığı türde bir dans gelmiş de pazarlamayacak mı? Ceza alması daha çok işine geldi. Bu dans daha çok konuşuldu. Şoke falan da olmadı. İnsanlar ona çok güveniyo. O neyi beğense beğeniliyo neyi beğenmezse beğenilmiyo işte. Şaşırdı ki, zaten şaşıracak olan insanlar iyice abartsın durumu. Adam işini biliyo her türlü. Mozaiklenen görüntü de her zaman daha çok ilgi çeker. Bu kadar yani.

bende izlemeyi bıraktım artık.ne yetenek sizsinizi izliyorum ne o ses i izliyorum.iyice çığrından çıktı dikkat çekmek için ne yapacaklarını şaşırdılar :KK14::KK14:

Görmüştüm bu haberi. Rtük'e kıl olmama rağmen, oh cok iyi olmuş demiştim. Acun Ilıcalı'yı günahım kadar sevmem.

Terbiyesizlik:KK19:
O dansın yayınlandığı bölüme denk gelmiştim
Kimsenin şoke falan olduğu yoktu ; bi rahatsız olan bayan juriydi, ama kimse orali olmadı onunda yadirgayisina

Son düzenleme:
X