Acun'un sevgilisi Şeyma Subaşı KİMDİR?, kaç yaşındadır?

Para bir genç kızı daha yoldan çıkardı. :işsiz:

Kızı, sevgilisiyle yaşıt gibi birşey... Ne midesizmişsin be!

İnanın ben de çok şaşırıyorum, kaç tane fan sayfası var kadının.
Şarkıcı değil sanatçı değil neyin fanları anlayamıyorum
Ben gördükçe şok oluyorum zaten,birde işin en komiği tepki gösterenleri bi taşlamadıkları kalıyor,neyseki ilahi adalet hala var.

Fakirin hastasıyla zenginin namussuzu görmezden gelinir derdi babaannem:KK51:
Hahahah tuttum bu lafı :halay:

Sosyal medya hesaplarını idare eden bir timi varmış bu hanımkızın, negatif yorumları anında siliyorlarmış. O zaman dans diyerek yaşıyor kız :halay:

Bi de sosyeteye girmek istiyormuş ama zeynep ılıcalının arkadaşları bunu dışlıyormuş. Magazine sardım bu ara ne var ne yok öğrendim:KK53:

Hahahah tuttum bu lafı :halay:

Sosyal medya hesaplarını idare eden bir timi varmış bu hanımkızın, negatif yorumları anında siliyorlarmış. O zaman dans diyerek yaşıyor kız :halay:

Bi de sosyeteye girmek istiyormuş ama zeynep ılıcalının arkadaşları bunu dışlıyormuş. Magazine sardım bu ara ne var ne yok öğrendim:KK53:

Oha:oha:

Ama herkes hakettiğini yaşarmış, bu denli rezil olmayı hakedecek neler yaptı ortada, evlerden ırak. :işsiz:

Su kadina ozenen oyle cok kiz var ki. Burda konusu tekrar acilmisti ve instagramdan baktim Biri fotoğrafının altina yorum yazmis. Kim olsa yerinizde olmak ister ama nerde o sans. Keske ben de boyle birini bulsam falan filan diye.
Yeni nesil boyle iste tek amaclari zengin bir adamin yatak dostu olmak. Rabbim yuva yikana ömür boyu mutluluk vermesin.
Allahim azdirmasin kimseyi.

26 yasinda yaptigi seylere bak yazik. Allah hidayet etsin..

ben acıyorum bu kadına. aslında kimsesi yok. o instagramda süslü sandığı hayatına bir bakın, acun ile birlikte kaç fotosu var? adam, çocuk için katlanıyor. sesi çıkmasın diye parayı da bırakıyor. hepsi bu.
üstündeki o damga hiçbir zaman çıkmayacak.
benim de dikkatimi çekmişti, instada 1 tane olumsuz yorum yoktu, silen tim var demek.
o sildi diye noluyor? fikirler kurşun işlemez, gel kafamızı da sil

gıcık oldugum bi insandır kendisi . nispetten baska derdi olmayan pozitif enerji diye diye pozitiften tiksindiren kişidir benim icin

şeyma şubaşi kızının arkadaşi diye biliyorum eğerse degilmiş...
kızıyla yaşit bu kadin..
. gül gibi karisi vardi zeynepi severdim.. çok iyiydi bu kadin için boşanmadi yaa..
kızı banuyu gündeme getirmedi acun... kameralardan uzak bi yaşam sürüyor...
eşi de getirmiyo
şeyma abuk cubuk şeyleri insgrama paylaşiyor üne kat ün yapmaya çalışıyor itindim... (hiç sevmiyorum bu kızı resmen saçini yorasim var:KK70:)

seymasubasi11.jpg
doğal güzelimiz!!! Estetik yaptıra yaptıra bir hal oldu.Adriana Limadan bile güzel olduğunu iddia ediyor kızımız.Doğal güzelmiş.Kendini kandırmaktan kurtulamadı etrafındakileride salak yerine koyuyor.

Peki bunların destekçilerine ne denmeli? İnsanlar mutluluklar diliyor,afferim aşkına sahip çıktın diyorlar(!),dizilerde bile 2.kadın aşkı destekleniyor adlarına fan sayfaları açılıyor. Modern olmayı bile yanlış anlamışız:işsiz:

Sildirdiği için sanki çok tutuluyor gibi sanılıyor .Algı operasyonları.Fan sayfalarını bile kendisi açıyor .Kadın bir kere Didem Soymanla bir resim paylaştı.4 gün boyunca Didemin sayfasında yazılanları silemediği için kudurdu resmen.Üniversite arkadaşları yazdı.O zamandan plan kurmaya başlamış hanım kızımız neler neler ...
Sıkışınca beni kıskanıyorsunuz . Yaşadıklarım kader pozitif ol pozitif düşün .Kader dediydi zaten evli adamın altına yat diye tövbe tövbe

Acuna yaranacağım diye ailem dindar 5 vakit namazda insanlar deyip kandilde kızına başörtüsü takıp fotoğraf çekiyor

yapılan röportajlarda fenerbahçeyi tutuyorum,playstation oynamayı severim ,maçları severim kısaca (acun neyi severse onu severim)
şeyma.jpg
şeyma.jpg
şeyma.jpg
fc31e28c29763354547b555e198411af_k.jpg
ailem benle gurur duyuyor der şekil adaki gibi ne olduğuna karar verememiş kızımız

Sildirdiği için sanki çok tutuluyor gibi sanılıyor .Algı operasyonları.Fan sayfalarını bile kendisi açıyor .Kadın bir kere Didem Soymanla bir resim paylaştı.4 gün boyunca Didemin sayfasında yazılanları silemediği için kudurdu resmen.Üniversite arkadaşları yazdı.O zamandan plan kurmaya başlamış hanım kızımız neler neler ...
Sıkışınca beni kıskanıyorsunuz . Yaşadıklarım kader pozitif ol pozitif düşün .Kader dediydi zaten evli adamın altına yat diye tövbe tövbe
Gerçekler acıdır tabi,sürekli ben aşırı mutluyum pozlarına giren bir insan gerçekte o kadar da mutlu değildir. Yazık ya ne diyelim genç yaşta bütün bunlar için değer miydi acaba,ömrünün sonuna kadar hep bu şekilde anılacak.

Boyle zenginlik mal mülk olmaz olsun
Nasil rahat yasıyorlar metres resmen Allah islah etsin

bı kadın olasın ve cocugun ıcın evlılık dısı dedırtecek anne olasın
cocuk ıcın ne acı...
hem evladının gelecegını dusunmeyen anne hem metres

guzellıkmıs kulturmus karakter olmadıkdan sonra hıc bı anlam ıfade etmıyor

X