Ad ve soyadla kaydedilmek!..

Ashiyamizuki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
131
8
Bu durum pek dert degil ama bilmiyorum kafamı kurcalıyor, arkadaşlarımın kuzenimin vs. sevgilileri bebeğim herseyim falan diye kaydederken bizimki beni isim soyisimle kaydetmiş normal mi sizce altında bisey aramalı mıyım? :KK43:

Bu durum pek dert degil ama bilmiyorum kafamı kurcalıyor, arkadaşlarımın kuzenimin vs. sevgilileri bebeğim herseyim falan diye kaydederken bizimki beni isim soyisimle kaydetmiş normal mi sizce altında bisey aramalı mıyım? :KK43:

babam da aynen öyle hepimizi adı soyadıyla kaydeder. hatta varsa ünvanın onu da başına ekler . dr, prof , müh. gibi :)) bu saydıklarım amcam kuzenim falan yani . insan kardeşini prof Xxxx Yyyy kaydeder mi , ediyor işte. hadi babam yaşlı başlı 50sinde
tabi yeni nesil böyle neden yapar ? bi bak bakalım herkesi mi öyle kaydediyor. yeni mi sevgilisiniz sınır mı var aranızda

babam da aynen öyle hepimizi adı soyadıyla kaydeder. hatta varsa ünvanın onu da başına ekler . dr, prof , müh. gibi :)) bu saydıklarım amcam kuzenim falan yani . insan kardeşini prof Xxxx Yyyy kaydeder mi , ediyor işte. hadi babam yaşlı başlı 50sinde
tabi yeni nesil böyle neden yapar ? bi bak bakalım herkesi mi öyle kaydediyor. yeni mi sevgilisiniz sınır mı var aranızda
Aslında 1 sene olmasına birkac ay kaldı öyle konuşurken gayet samimidir sınır ama anlayamadım gitti sorduğumdaysa "ne farkeder?" Diye bir cevap aldim :KK43: :)

Aslında 1 sene olmasına birkac ay kaldı öyle konuşurken gayet samimidir sınır ama anlayamadım gitti sorduğumdaysa "ne farkeder?" Diye bir cevap aldim :KK43: :)

değişiktir yapısı ben olsam art niyet ararım altında. ama 1 yıldır tanıyorsun sence bi çekincesi varsa kurcala. annesini de adıyla soyadıyla mı kaydediyor yani.

Benim erkek arkadaşımda ilk zamanlar beni öyle kaydetmişti. Ama işin garibi annesi, babası, ablası hepsi öyleydi hala da öyle :) ben trip atmıştım benimkini düzeltti ama belki gerçekten huy olduğu için öyledir

Benim erkek arkadaşımda ilk zamanlar beni öyle kaydetmişti. Ama işin garibi annesi, babası, ablası hepsi öyleydi hala da öyle :) ben trip atmıştım benimkini düzeltti ama belki gerçekten huy olduğu için öyledir
Sizin erkek arkadaşınız yine triple duzeltmis ya ne güzel :) ben trip atsam misliyle geri dönüyo bana :KK70:

Bence ters bi durum yok :) benim bi arkadasim(kiz) sevgilisinin askindan olup geberiyor o da ad soyad kaydetmiş :KK70: önemsemiyor çünkü öyle şeyleri.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sadece isim olur da soyad ne ya.Çok mu varmış o isimden?İsim hadi samimi de soyisim karışmasın diye falan olur.Daha bir resmidir bana göre..
Ben de çok sevsem bile sadece isimle kaydederim.Zaten birine( telimde,görünürde:) büyük anlamlar yüklemekten çekinirim ,onun da etkisi var..

Bir yılmış uzun hani..Ama kendisi önemsiz görüyorsa gerçekten,olabilir herhalde..Rahatsız olduğunu söyle yine de..

Son düzenleme:
isimle kaydetmeyi anlayabilirim.
ancak isimin yanına soyad eklenmesini anlayamam .

rehberinde sizin isminize sahip 500 tane de insan da olsa yine de anlayamam.

bana tuhaf geldi..

Benim sevgilim de bende ad soyad ile kayıtlı.
Bence çok şık duruyor.
Gerçi isim ile soyadının arasında kalpler var...:KK16:

Ben eşimi
"Eşim Ad Soyad" şeklinde kaydettim telefona.
O da beni adımın yanına iyelik eki ekleyerek ad soyad gibi kaydetmiş. "X'im Soyad" gibi.

çünkü başıma bir şey gelirse ilk arayacakları ailemden biri olacağı için başına Eşim yazdım. adını soyadını yazdım. "Aşkitom" yazmasından 100 kat yeğdir. hem eşimin ismi benim için bütün hitaplardan daha güzel, daha özel..

2 yıl önce babam trafik kazası geçirdi. olay yerindekiler cep telefonundan ailesine (yani bize) ulaşmaya çalışmışlar ancak hepimiz isimle kayıtlı olduğumuz için rastgele bir numara çevirip durumu anlatmışlar. Allah'tan o kişi babamın kuzeniydi de bize kolayca ulaşabildi. o gün bugündür annem babamda; babam annemde eşim xxxxx diye kayıtlıdır. evlenince bende bu yoldan gideceğim.

Komik geldi bi an yaa😄 eşimin beni adımla soyadımla kaydettiğini düşündüm de😄😄 o ne öyle asker arkadaşı gibi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizde isimle hitap boşanma sebebi olur söylim :KK53: ne demek o ya sevgilisini isim soyisimle kaydetmek sadece isim olsa neyse yani soyisimde olunca çok resmi geldi bana :KK19:

X