Adana'da doğru tanı koyabilecek iyi bir çocuk psikiyatri..

Eğer hiç başlamamış olsaydı bu iş mümkündü ama şimdi biraz daha zor işi. Benim duruma düşmüş birazda. Balık yağıyla halledilebilirdi bence. İlaca başlama ve bırakma süreci çok sıkıntılı oluyor anladığım kadarıyla
Balik yagi ne alaka? Bunu merakimdan soruyorum 🤓 sermin geldi haaaanim 😂

Cokkk çok çokkk iyi okadar söylüyorum. Şimdiye kadar kullanmadıysan ayıp etmıssın balık yağına. Dikkatı inanılmaz toparlıyor. Biz çok faydasını gördük.markada veriyimmi ? Kullan ve izle sadece 🤓
Teşekkür edip edip yine yazıyorum ama benim verdiğim balık yağı m.....s ,sizin bahsettiğiniz hangisi?

Farkedecegını sanmıyorum bizde Elmalı. Bende sizin gibi veriyorum bir yemek kaşığına yakın. Siz faydasını görmedinizmi
Görüyorumdur belki ama diğer ilaçlari da verdiğim için, uyuşukluk yapıyor o ilaçlar sanki.Daha önce verdiğim balık yağı o..ndi ,m....rs te ikinci şişemiz.Belki biraz daha zaman gerekiyor.Elimdeki bitmeden yine sipariş vereyim.

Nerde yaptırabilirim?Dikkati dağınık net ama dikkat dağınıklığına başka birşey eşlik ediyor mu bilmiyorum.Sinifta yaramazlık yapmış, söz dinlememiş,etkinlik yapmamış.Yani epey zor bir günmüş.Dikkat dağınıklığı bukadar şey yapar mı bilmiyorum.😢

Moxo testi dikkat, hiperaktivite ve 2 konuya daha bakıyor ama şu an hatırlamıyorum. İnternetten araştırmak lazım. Ben İstanbul da yaşıyorum. Tanıdık aracılığıyla bir okulun rehberlik öğretmeni ile yaptık.

Okulda bir sorun olmadığına emin misiniz?

Moxo testi dikkat, hiperaktivite ve 2 konuya daha bakıyor ama şu an hatırlamıyorum. İnternetten araştırmak lazım. Ben İstanbul da yaşıyorum. Tanıdık aracılığıyla bir okulun rehberlik öğretmeni ile yaptık.

Okulda bir sorun olmadığına emin misiniz?
Okulda sorun yok, çünkü bit dönem ben de yanında kaldım. Öğretmen iyi, sınıf biraz kalabalık. Oğlum etkinliklere katılmıyor. Bir ilaca başladım göz teması azaldı. Moxo testi sanırım 6 yaş ve üzeri çocuklara yapılıyormuş.

X