adanada tüpbebek tedavisi gören varmı

darkincığım haklısın bende çoğu zaman takip etmekte zorlanıyorum....ama bazen ne olur mesela bir arkadaş açmış konuyu bizde cvp veriyoruz...konu konuyu açıyor...o birşey soruyor ben birşey soruyorum..o zaman ne oluyor bu sefer bu konudan devam ettirmiş oluyoruz konuşmalarımızı....aslında olmaması gereken birşey ama elde olmadan herhalde...:eek:

Doktorum Ahmet Bey ve Gökhan Beydi.ilgilerinden memnun kaldım ama hep eksik kalan bir şey var dı sanki.özel olduğu için tahlilleri dışarda yaptırıp sonuçlarını göstermeye gitmek masraflı ve eziyetli oluyordu.ücret olarak ta seyhan başkent daha hesaplı ve tüm tahliller orda yaptırıyorsun gel git olmuyor.ilki niye tutmadı Allah bilir.Her şey yolunda diyordu doktor.Ama bende hiç su içme alışkalığı yok bu bir varsayım olabilir ama bebişlerimi sulamayı ihmal etmiş olabilirim.2.de daha dikkatli olacağım

canım çok saol cevabın için...bende şuanda ankara tüp bebekte tedavi görüyorum...doktorum gökhan bey...merkezden ve ordaki herkesten çok memnunum...başta karar verirken başkentle orası arasında kalmıştım...sonra ne olduysa buraya karar verdik...ama aklımda hep başkentte kaldı halada öyle...fisfisfishelede başkentten sizlerdende güzel haberler aldıkça acaba başkentimi seçseydimki diyede düşünmekten kendimi alamıyorum....fisfisfisama bu yola başladık artık allah sonumuzu getirsin inşallah...

:uhm: ya kızlar bişiy sorcaaaam. perşembeden beri bende kahverengi akıntı var ve adetime bir hafta kala başladı.bu ne şimdi.benimki asla erken gelmezdi hatta 1-2 gün gecikirdi ama böylesi ilk defa oluyorrrrr. hiç ağrım da yok biraz göbüşüm şiş. Bu adetse bile benim için normal değil.bi terslik var. kafamçokkarıştı

darkincığım haklısın bende çoğu zaman takip etmekte zorlanıyorum....ama bazen ne olur mesela bir arkadaş açmış konuyu bizde cvp veriyoruz...konu konuyu açıyor...o birşey soruyor ben birşey soruyorum..o zaman ne oluyor bu sefer bu konudan devam ettirmiş oluyoruz konuşmalarımızı....aslında olmaması gereken birşey ama elde olmadan herhalde...:eek:

bende bazen yazıyorum cevap ama en iyisi o sayfaya bu konunun olduğu linki yazıp arkadaşım biz burdan bu konuyu konuşuyoruz haydi sende gel demek.

Mesela önceki konunun linkini yaz buraya.ben bulamadım.Konularda aslında güncelken geride kalıyorlar.
benim hatırladığım 2 tane zaten böyle konu var.Biri adanada tedavi görenler.Diğeri başkentte tedavi görenler.Bir de bu konu etti 3.

İlerde biri kilitlenir sonra üzülürsünüz diye diyorum.a.s.

bende bazen yazıyorum cevap ama en iyisi o sayfaya bu konunun olduğu linki yazıp arkadaşım biz burdan bu konuyu konuşuyoruz haydi sende gel demek.

Mesela önceki konunun linkini yaz buraya.ben bulamadım.Konularda aslında güncelken geride kalıyorlar.
benim hatırladığım 2 tane zaten böyle konu var.Biri adanada tedavi görenler.Diğeri başkentte tedavi görenler.Bir de bu konu etti 3.

İlerde biri kilitlenir sonra üzülürsünüz diye diyorum.a.s.

hakılısın canım... teşekkürler...ama ben linki koymayı beceremem ki şimdi... :sm_confused:

Geçmiş olsun canım.Akıntın çok mu?açıklığı koyuluğu nasıl?
İltihap felan olmasın yumurtalıklarını mı üşüttün?Yada hormonların mı etkilendi ilaçlardan felan acaba?

canım sadece koyu kahverengi su gibi bişiy sürakli değil ara ara.üşüttüm mü acaba bak bu olabilir.ama ağrım yok. :bbo: . şu dikkatimi çekti bana şeker yüklemesi yaptılar ya pcoluyum diyince.ondan sonraki gün başladı zaten bir alakası var mı bilmiyorum...

:uhm: ya kızlar bişiy sorcaaaam. perşembeden beri bende kahverengi akıntı var ve adetime bir hafta kala başladı.bu ne şimdi.benimki asla erken gelmezdi hatta 1-2 gün gecikirdi ama böylesi ilk defa oluyorrrrr. hiç ağrım da yok biraz göbüşüm şiş. Bu adetse bile benim için normal değil.bi terslik var. kafamçokkarıştı

canım senin bu bahsettiğin bende ameliyat sonrasıda çok oluyordu...yaklaşık bir 10 gün kadar sürüyordu... tüp bebek tedavisine başlaığımızda da doktora bahsetmiştim o zman antibiyotik vereyim demişti sonra geçmişti.... ama benim genelde adet öncesinde değilde adet bitiminden sonra oluyordu yani 7. gün adetin bittiğini varsayarsak bu akıntı 12. 14. güne kadar sürerdi... :sm_confused:geçenlerde biliyorsunuzdur belki benimde yumurtalarım tolanacaktı onun 2 ,3 gün öçncesinden bende yine bir akıntı oldu okumuşsunuzdur belki burda çok kötü su gibi artık günlük pedler işe yaramıyordu ve normal ped kullanıyordum adet kanaması gibi her kalktığımda geliyordu... doktorum yumurtalar toplandığında rahim sıvı var dedi sanırım ordan geliyor transferi erteleyeceğiz malasef embriyoları donduralım önce orayı tedavi edelim dedi ve antibiyorik verdi yine 2 haftadır düzenli olarak kullanıyorum dünden beri birşey yok çok şükür ama yine korkuyorum ya yine tekrarlarsa diye...transfer gününüde sabırlsızlıkla bekliyorum..doktorum adetini ol temizlen gel kontrol edelim dedi...ya nedir bu biz bu kadınların çektiği allah aşkına...

yeşbücüm mikrop mu var diyosun ay bak şimdi nerden çıktı bu.ben de sıvıdan şüpheleniyorum zaten.ben pazartesi bi gidiyim bari...

yeşbücüm mikrop mu var diyosun ay bak şimdi nerden çıktı bu.ben de sıvıdan şüpheleniyorum zaten.ben pazartesi bi gidiyim bari...

dur dur panik yapma... ne mikrobu...benide korkuttun şimdi...ben sana sadece benim başıma gelenlerden bahsettim o kadar...sen bence üşütmüşsün...kendini sıcak tut...pzt doktorada sorarsın...

dur dur panik yapma... ne mikrobu...benide korkuttun şimdi...ben sana sadece benim başıma gelenlerden bahsettim o kadar...sen bence üşütmüşsün...kendini sıcak tut...pzt doktorada sorarsın...

ne bileyim antibiyotik deyince.mikrop da olabilir canım bakalım.okuldaki lavabolar pek temiz olmuyo.zaten hep içimde bir korku....pzt bekliycem mecburen.hem o zamana kadar adet olurum eğer sebep oysa.teşekkürler kızlaaarrr.

ne bileyim antibiyotik deyince.mikrop da olabilir canım bakalım.okuldaki lavabolar pek temiz olmuyo.zaten hep içimde bir korku....pzt bekliycem mecburen.hem o zamana kadar adet olurum eğer sebep oysa.teşekkürler kızlaaarrr.

canım sen yinede aklına kötü şeyler getirme...inşallah korkulacak birşey yoktur...bizede haber et muhakkak...geçmiş olsun...a.s.

üfffff hakkikaten sürekli aynı konular açılıyor,eski başlıklar okunmadan.bi de aynı arkadaşlar bakıyorum da bir gün içinde bir kaç tane konu açmışlar aynı yerden devam etseler olmaz mı?bildiğim bir konuyla ilgili cevap yazmayınca da vicdan azabı hissediyorum.lütfen yanlış anlamayın.sadece bir öneri.nereyi okuyacağımı şaşırdım kafamçokkarıştı

üzülme canım Allah büyyükkk sürekli dua et ve Allah a tevekkül et .lütfen üzülme .ben 3 yıllık evliyim ve 3 yıl boyunca her adet gördügümde kahroldum bittim tükendim.çok kötü günlerdi.ama şimdi Allah a sıgınıyorum sürekli dua ediyorum adet olunca yine üzülmüyormuyum üzülyorum ama kahrolmuyorum.dualar öyle güzel rahatlatıyorki kuş gibi hafifliyorsun.Allah a sıgınıyorum o herşeyin en iyisini en güzelini bizim zamanımız gelince bizlere verecek inannıyorum.sende inan.Allahım yapmak istemediklerimden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru rabbim.hay kayyum ve rahim olan Allah a istigfar ederim ve ona sıgınırım.Allah herkesin gönlündeki muradını versin .
amin

X