Adem Mete şifa niyetine Hatmi şerif 🤲

KurkmantoluS KurkmantoluS şerifem bir haher var mı sonuclar çıktı mi canim
Yok canım pazartesi çıkacak heralde. Bende pazar günü kendi hatmim bitireceğim Allahım izin verirse. İnşallah o ona karşılık gelirde güzel şeyler duyurur Rabbim bizlerre 🙏 normalde 2 günde çıkan sonuç Çarşamba dan beri gün atıyor. Vardır bunda da bir hayır bakalım 🤍

Yok canım pazartesi çıkacak heralde. Bende pazar günü kendi hatmim bitireceğim Allahım izin verirse. İnşallah o ona karşılık gelirde güzel şeyler duyurur Rabbim bizlerre 🙏 normalde 2 günde çıkan sonuç Çarşamba dan beri gün atıyor. Vardır bunda da bir hayır bakalım 🤍
İnsallah canım aynen herşey birşeye sebep inşallah güzel haberler alacağız

Adem nereden bir haber varmı arkadaşlar nasıl oldu acaba

Hala uyuyor bebeğim pamuk gibi. Yarın doktorlar tomografi sonucunu açıklayacak ama dünkü nöbetçi doktor güzel sonuçlar beklemeyin dedi :KK43:
Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine mucizeler yaratsın inşallah şafi ismiyle tez vakitte kalıcı şifalar versin Amin Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah hep dualarımdasınız

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine mucizeler yaratsın inşallah şafi ismiyle tez vakitte kalıcı şifalar versin Amin Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah hep dualarımdasınız
Allah razı olsun heralde zaman geçtikçe insan daha iyi idrak ediyor olayı. Rabbim derdi verince sabrını da veriyormuş insan hayret ediyor. Şuan istiyorum ki benim için değil oğlum için boncuk metem için en güzeli en hayırlısı neyse o olsun. 🤲🤍 Benim yüzüm gülecek diye her ne olursa olsun oğlum acı çekmesin istiyorum Rabbim en iyisini bilir

Rabbim insallah oğlunu kucağına sağ salim alıp evine döneceğim günü nasip etsin güzel kardesim bak sana bir şey söyleyeyim 2 rekat oğluna şifa niyetine sağ salim hastaneden çıkması niyetine namaz kıl 2 rekat birde ufakta olsa bir sadaka çıkar belki bu size çok iyi gelebilir dene kardesim

Rabbim insallah oğlunu kucağına sağ salim alıp evine döneceğim günü nasip etsin güzel kardesim bak sana bir şey söyleyeyim 2 rekat oğluna şifa niyetine sağ salim hastaneden çıkması niyetine namaz kıl 2 rekat birde ufakta olsa bir sadaka çıkar belki bu size çok iyi gelebilir dene kardesim
Allah razı olsun neredeyse günde 2 3 defa hacet ňamazı kılıyorum. Sadakamızı da eksik etmiyoruz inşallah Rabbim kabul ediyordur. Bekliyoruz bakalım imtihan dünyası görelim Allahım ne gösterecek bize. İnşallah dediğiniz gibi olurda metoşumu sağ sağlim o hastaneden yürüterek çıkarırız 🤍🤲

İnşallah kardeşim rabbim yüzünü güldürsün sifa versin oğlunuza inanın hep aklımdasınız normalde pek açmıyorum siteyi sizin için açıyorum bir gelişme varmı diye demin yine dua ettim rabbim size bağıslasın evladınızı 🤲🤲🤲sabah müjdeli haberler gelsin insallah size

İnşallah kardeşim rabbim yüzünü güldürsün sifa versin oğlunuza inanın hep aklımdasınız normalde pek açmıyorum siteyi sizin için açıyorum bir gelişme varmı diye demin yine dua ettim rabbim size bağıslasın evladınızı 🤲🤲🤲sabah müjdeli haberler gelsin insallah size
Allah'ın izniyle inşallah 🤲🤍

Hayırlı akşamlar Adem meteden bir haber varmı nasıl oldu bilen varmı arkadaşlar

İnşallah kardeş rabbim sağlıklı bir şekilde tez zamanda şifa versin en sağlıklı bir şekilde kucağına alıp evine gitmeyi nasip etsin insallah 🤲

X