Adet biter bitmez ilişkiye giripte hamile kalan var mı?

Adetimin bittigi gun ve 1 gun once iliski olmustu hamile kalmisim.Oglusum oldu 1 yasindayiz 😍
Merhabalar benim son adetim 2 gün sürdü normalde 5-6gün olur ve adet bitimi hemen sonrası birliktelik oldu ve özelikle yumurtlama döneminde birliktelik olmadı ve hamile olduğumu öğrendim sata göre bebek önde gidiyor ve doktor sen adet bitimi hamile kalmışsın dedi doktor

Merhaba @Sideyla37 bende sizinle benzer şeyleri yaşıyorum

Adetim normalde 30 -31 olurdu ama bu ay gecikti ayın 2sinde oldum ve ağrısız oldu
Hemde 5 gün sürerdi 3 gün sürdü ve normalinden az geldi
Send3 herhangi bir belirti oldu mu canım
Bende şüpheleniyorum bu ay

Adetim normalde 30 -31 olurdu ama bu ay gecikti ayın 2sinde oldum ve ağrısız oldu
Bende şüpheleniyorum

Bende şüpheleniyorum
Bana da normal gelmedi 2 gün sürmesi ama doktora sordum normal olur dedi ve ben o ay hamile kalmışım hiç bir şey farketmedim beklemediğim için çok ağır kaldırdım kendimi çok yordum ve süpriz bebek haberi aldık

Benim de 5 Eylül 2020 de bitti akşamı gusüllendim ve eşim o anda ilişkimiz oldu tekrar abdest falan oldu derken ovulasyon testi kullanıyorum koyu renk oluştu c çizgisinden bunu da 6 Eylül de denedim ve 7 Eylül de de ikincisi c çizgisinden silik çıktı ne olabilir acaba uzun oldu ama kusuruma bakmayın kafam çok karıştı da

Adet bitiminde ilişkiye girip hamile kalanlar var mı yumurtlama dönemi 13 gün diyorlar hamilelik oluşur mu adet bittiği gün?
Ben öyle yapmıştım bittigi günün akşamı girdim ilişkiye ama emin olmamak ile beraber çünkü yumurtlama problemim vardı adetlerim düzensizdi

X