Adet bittikten sonra kaçıncı gün hamile kaldınız ?

Chen1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
47
7
28
Sat 2 Ocak adetimin son günü 7 ocaktı dün yani 8 ocakta nasılsa olmaz diye korunmadık ama burada okuduğum kadarıyla adet bittikten hemen sonra hamile kalan çok kadın varmış adet bitiminden hemen sonra hamile kalanlar merak ettiğim şu tek ilişkiniz adet bitiminden sonraki tek günde olan ilişki miydi yoksa devamında oldu mu ? Benim muhtemelen tek olacak çünkü iki bebeğim var eşim istemiyor ama ben çok istiyorum yorumlarınızı bekliyorum var mı benim bu ay ihtimalim ?

Nasılsa olmaz diye bir şey yok, olasılık hiçbir zaman 0 değil ki. İhtimal var ama düşük

Nasılsa olmaz diye bir şey yok, olasılık hiçbir zaman 0 değil ki. İhtimal var ama düşük

Sat 2 Ocak adetimin son günü 7 ocaktı dün yani 8 ocakta nasılsa olmaz diye korunmadık ama burada okuduğum kadarıyla adet bittikten hemen sonra hamile kalan çok kadın varmış adet bitiminden hemen sonra hamile kalanlar merak ettiğim şu tek ilişkiniz adet bitiminden sonraki tek günde olan ilişki miydi yoksa devamında oldu mu ? Benim muhtemelen tek olacak çünkü iki bebeğim var eşim istemiyor ama ben çok istiyorum yorumlarınızı bekliyorum var mı benim bu ay ihtimalim ?

Ben olmasını istiyorum aslında eşimi nasılsa olmaz diye ikna ettim bir umut bekliyorum o düşük ihtimal denk gelse keşke bana :)

Ben olmasını istiyorum aslında eşimi nasılsa olmaz diye ikna ettim bir umut bekliyorum o düşük ihtimal denk gelse keşke bana
yumurtlama günleri ni bilirsen aslında tahmin etmen kolay olur mesela ben takip ediyorum adetimin 10. günü yumurtlama günüm varsayalım sizinde 10.gün ise spermler 3 gün canlı kalabiliyor hamile kalablirsin eğer bir sorun yoksa .daha ileri tarih ise yumurtlama dönemi biraz düşük ihtimal :işsiz: ama yinede Allah ol der olur 👍

Ben olmasını istiyorum aslında eşimi nasılsa olmaz diye ikna ettim bir umut bekliyorum o düşük ihtimal denk gelse keşke bana :)
Ama eşiniz istemiyorsa o çocuğa yazık olmaz mı? Biraz da o doğmamış çocuğu düşünün

Geçen ay ovülasyon testiyle 21.günde çift çizgiyi gördüm geç döllenmeyle sürpriz bebeğim de var o yüzden biraz merak ediyorum olur mu diye umarım bu ay erken yumurtlarım 🥰😌

Ama eşiniz istemiyorsa o çocuğa yazık olmaz mı? Biraz da o doğmamış çocuğu düşünün
Yani şöyle eşim olsa git aldır demez ama diğer bebeklerimiz küçük olduğu için zorlanırız diye şu an istemiyor ben de 30 olmadan 3 ekmek istiyorum Allah nasip ederse 28 yaşındayım öyle işte :)

Ablamın adet biriminden hemen sonra tek seferde oldu. Nasipte varsa sizinde olur ama düşük bir ihtimal.
Benimde adetime 1 gün kala tek seferle olmuştu

Ablamın adet biriminden hemen sonra tek seferde oldu. Nasipte varsa sizinde olur ama düşük bir ihtimal.
Benimde adetime 1 gün kala tek seferle olmuştu
O düşük bir ihtimali çok istiyorum gerçekten ablanızın başına gelen benim de başıma gelir inşallah 🙏

X