Adet e göre düşük mü beta hcg

Baharays

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
92
51
Merhaba hanımlar, en son Nisan ın 10 u da adet olmuştum, bu ayın 14 ünde betam 56 çıktı
Sonrasında iki gün ara ile 165 ve 360 çıktı
Doktor 2 kat artmış iyi dedi yarın için yine beta istedi, ultrasonda da gebelik başlamış nokta gibi birşey varla yok arası dedi
gününe göre beta çok düşük geldi bana
Sizce nasıl, içim içimi yiyiyor
Martta dış gebelik geçirdim ama iğne ile düşmedi ya da tüpün zarar görmedi kürtaj yapıldı ve sonrasında kendi düştü

Sizce nasıl bu beta ile sağlıkla ilerler mi ki, daha önce ki sağlıklı gebeliklerimde ( rahim ağzı yetmezliği ile kaybettim bebeklerimi) betalar çok artmıştı böyle değildi

Merhaba hanımlar, en son Nisan ın 10 u da adet olmuştum, bu ayın 14 ünde betam 56 çıktı
Sonrasında iki gün ara ile 165 ve 360 çıktı
Doktor 2 kat artmış iyi dedi yarın için yine beta istedi, ultrasonda da gebelik başlamış nokta gibi birşey varla yok arası dedi
gününe göre beta çok düşük geldi bana
Sizce nasıl, içim içimi yiyiyor
Martta dış gebelik geçirdim ama iğne ile düşmedi ya da tüpün zarar görmedi kürtaj yapıldı ve sonrasında kendi düştü

Sizce nasıl bu beta ile sağlıkla ilerler mi ki, daha önce ki sağlıklı gebeliklerimde ( rahim ağzı yetmezliği ile kaybettim bebeklerimi) betalar çok artmıştı böyle değildi
Hep aynı olmuyor canısı benimde oğlumda hızlı yükselmıstı bunda tam ıkı katı yukselıs oluyor doktor skıntı yok dedı ama işte anneler olarak h
Kafaya çok takıypruz 😘🙏😍🍓 tadını çıkar

Hep aynı olmuyor canısı benimde oğlumda hızlı yükselmıstı bunda tam ıkı katı yukselıs oluyor doktor skıntı yok dedı ama işte anneler olarak h
Kafaya çok takıypruz 😘🙏😍🍓 tadını çıkar
Sırasıyla böyle çıktı hep iki kat ve ya az daha fazla arttı, artık bugün doktor randevum var bakalım hayırlısı olsun
Çok teşekkür ederim, inşaAllah sağlıklıdır bugün belli olur🤲

Eklentiler

• Screenshot_20240522-100556_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240522-100556_e-Nabz.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 64
Sırasıyla böyle çıktı hep iki kat ve ya az daha fazla arttı, artık bugün doktor randevum var bakalım hayırlısı olsun
Çok teşekkür ederim, inşaAllah sağlıklıdır bugün belli olur🤲
Maşallah bana da haber ver benım de değermiş pazartesı cagırdı en son 427 cıkto dün yarın yenıden verecegım 😋🍓🙏

X