Adet gecikmesi

Krdlnnnnn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
48
30
Selam kızlar en son geçen ayin 26 sinda eşimle birlikte olduk eşim uzakta olduğu için çocuk düşünüyoruz.27 sinde reglim başladı önce pembe ve kahverengi geldi 3 4 gün boyunca sonra normale döndü ama ve uzun sürdü reglim bu ay adet olmam gerekirken olmadım daha üzerinden 3 gün geçti ama gecikti sizce bu gecikme neyden kaynaklanmis olabilir normalde her zaman duzenlidir

Selam kızlar en son geçen ayin 26 sinda eşimle birlikte olduk eşim uzakta olduğu için çocuk düşünüyoruz.27 sinde reglim başladı önce pembe ve kahverengi geldi 3 4 gün boyunca sonra normale döndü ama ve uzun sürdü reglim bu ay adet olmam gerekirken olmadım daha üzerinden 3 gün geçti ama gecikti sizce bu gecikme neyden kaynaklanmis olabilir normalde her zaman duzenlidir
İlişkiden hemen sonra adet görmüşsünüz. Ve uzun bir adet dönemi olmuş. Tabi ki imkansız değildir ama hamile olduğunuzu düşünüyorsanız test yapın ve ya kan verin. Ama uzun sürdü dediğiniz için söylüyorum muhtemelen ondan dolayı gecikti adetiniz.

Yılda 2-3 kere özellikle mevsim geçişlerinde bu tarz gecikmeler normal. Adetin hemen öncesi ilişkide gebelik oluşmaz diye bir şey yok tabii ama başlı başına bir belirti değil. Test yaptırın.

X