Adet geciktirici ve gebelik

hazaaall

1temmuz2020♥️
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
721
754
Merhaba, 2 yıllık evliyim ancak eşim 3 aydır şehirdışında çalışıyor bayram izninde eve geldi şimdiye kadar hiç korunmadan ilişkiye girmemiştik ya eşim korunuyordu ya da geri çekilmeyle dikkat etmeye çalışıyorduk. Eşimin geldiği gün adet günümdü bende adetimi geciktirmek istedim adetim günü gününe düzenlidir hep 7 gün sürer ve sancılı geçer, 5 gün önceden adet geciktirici kullandım ve adet olmadım eşim geldiğinde de artık bebek istediğini söyledi ve hiç korunmadan ilişkiye girdik ilacı bıraktım 4 gün daha adet olmadım sonra kanamam oldu 3 gün sürdü hiç sancım olmadı 3.gün rengi kopkoyuydu ve çok az geldi. Bu yerleşme kanaması mı yoksa geciktiriciden mi böyle oldum lütfen fikirlerinizi paylaşın yardımcı olun bana, belimde de inanılmaz ağrı var 😔

Merhaba, 2 yıllık evliyim ancak eşim 3 aydır şehirdışında çalışıyor bayram izninde eve geldi şimdiye kadar hiç korunmadan ilişkiye girmemiştik ya eşim korunuyordu ya da geri çekilmeyle dikkat etmeye çalışıyorduk. Eşimin geldiği gün adet günümdü bende adetimi geciktirmek istedim adetim günü gününe düzenlidir hep 7 gün sürer ve sancılı geçer, 5 gün önceden adet geciktirici kullandım ve adet olmadım eşim geldiğinde de artık bebek istediğini söyledi ve hiç korunmadan ilişkiye girdik ilacı bıraktım 4 gün daha adet olmadım sonra kanamam oldu 3 gün sürdü hiç sancım olmadı 3.gün rengi kopkoyuydu ve çok az geldi. Bu yerleşme kanaması mı yoksa geciktiriciden mi böyle oldum lütfen fikirlerinizi paylaşın yardımcı olun bana, belimde de inanılmaz ağrı var 😔
Geciktiriciden bende kullandim bi donem canim. Ondandir cunku adet gununmus yumurtlamaya denk gelmemis . Malesef agir bi ilac olduğuicin boyle duzeni bozuyor. Istiyorsan insallah nasip olur yakinda 😊

Cevap verdiğin için teşekkür ederim :) adetlerim çok sancılı geçtiği için bende daha önce üniversite mezuniyetimde kullanmıştım o zaman hiç böyle bir şey yaşamadım şimdi niye böyle oldu diye tedirgin oldum

Bence geciktiriciden böyle olmuş canm

İlaç kullandığınız ay hamile kalırsan bebekte anomali riski oluyor dikkat edin. Hamile değilsin büyük ihtimal zaten

Hepinize teşekkür ederim, bir doktora da danışmıştım benim adet geciktirmek için kullandığım primolut-n bazen hamile kalınması için de öneriliyormuş bundan dolayı da şüphelendim evet yumurtlama dönemimde değildim ancak düşük ihtimal de olsa hamile kalınabiliyormuş

X