Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

hanımlar selam.size önemli bi bilgi verecem.yok karnım şişti,yok iştahım değişti midem bulanıyo diyenler hamilemiyim acaba diye heyecananlar,eğer Folic plus kullnıyorsanız onun yan etkisi olma olasılıgı çok yüksek.bende öyle oldu bu ay adet oldum hala mide bulantısı ani açlık baş dönmesi falan,hani bazı kadınlar hamileyken adet görür ya sabahın körürnde öyledir diye doktora gittim. folic plusun yan etkileriymiş hissettiklerim,normal adet günümmüş yani hamile falan değilmişim.BİLGİNİZE...:KK20:En Büyük KK

Son düzenleme:
canım bende eşim gelcek yeemk hazırlım belki gelirim yine yarın sate tmm bedne öpt seni snde saol umarım hamişizdir ..

slm cnm bnm adetme 5 gn war ama 1 haftadr mide bulantısı kusma bas dönmesi halszlik dudaklarımda kuruluk catlaklık gece ellermde uyusma var 1 gndr var acaba hamile olblr mym

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım, 10 ay önce çikolata kiti ameliyatı geçirdim. adet günüm normalde hiç şaşmaz. beklenen reglim dündü, göğüslerim şiş. çevresindeki beyaz noktalar çok belirgin ( bu bir belirti mi bilmiyorum ama) hassas testlerdem yaptım sonuç negatif, bir kaç gün daha bekleyim kan testi için diyorum ama bilmiyorum kafam karışık ne önerirsiniz?

mrb arkadaşlar ben 23 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım bu ililki sırasında erkek arkadaşım prezervatif kullandı.bu olay olduğunda adetime 1 gün vardı fakat günüm geldiğinde adet olmadım bu sırada 3 günlük bi seyehatim oldu adet olmam gereken günden 6 gün geçmesine rağmen hala adet olmadım çok kötü hissediyorum kendimi nolur bana yardım edin sizce hamile olabilir miyim :KK43:

mrb arkadaşlar ben 23 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım bu ililki sırasında erkek arkadaşım prezervatif kullandı.bu olay olduğunda adetime 1 gün vardı fakat günüm geldiğinde adet olmadım bu sırada 3 günlük bi seyehatim oldu adet olmam gereken günden 6 gün geçmesine rağmen hala adet olmadım çok kötü hissediyorum kendimi nolur bana yardım edin sizce hamile olabilir miyim :KK43:

kan testi yaptirsana arkadasim,
hersey kanda belli olur.

6 gün geçti. Evde denediğim testler hep negatif çıktı. Birazdan dr. gideceğim. Dua edin inş. kist felan değldir.
Haberleri sizinle paylaşırım
.

merhaba arkadaşlar;

benimde adet tarihime 6 gün kaldı, test yaptırmak için o tarihi bekliyorum ama bende de halsizlik çok karnımda ağrı ve şişlik var yalnız göğüslerde bi hassasiyet hissetmedim.. bilemiyorum belkide psikolojiktir heveslenip üzülmekte istemiyorum ama merak etmeden de duramıyorum:) en net bi şekilde tecrübesini paylaşabilicek biri var mı?? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim....

slm arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olacak...
adetime 3gün kala göğüslerim ağrıdı normalde 1 hafta kala ağrımaya başlar...
yumurtalık ağrımda çok oldu bu ay adet günüme kadar ara ara sızılarım oldu bi sağ tarfta bir sol tarafta....
27si adet olmam gerekirken sızı kesildi bu günde sızı yok kasıklarımda sadece göğğüslerim hassas sizce gebelik belirtisi olabilir mi ağrı yada sızı olmayışıı....:26:

Merhaba Kızlar
C.tesi Adet olmam gerek,yani 1-2gün varP.tesi idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti.dünde iki farklı markanın testini yaptım yine ikinci çizgi silikti.Şeytan dürtüyor,yine test al ikinci çizgi silikmi çıkacak bak diye:KK43:ya çok zormuş beklemek.hüsrana uğramaktan korkuyorum :KK25:
Allah hepimizin yardımcısı olsun ve en önemliside Hayırlısını versin

Merhaba Kızlar
C.tesi Adet olmam gerek,yani 1-2gün varP.tesi idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti.dünde iki farklı markanın testini yaptım yine ikinci çizgi silikti.Şeytan dürtüyor,yine test al ikinci çizgi silikmi çıkacak bak diye:KK43:ya çok zormuş beklemek.hüsrana uğramaktan korkuyorum :KK25:
ikinci silik çizgi silik çıktında çoğunlukla gebelik oluo cnm burda paylaştıklarına göre öle...inşllah değişmez kan testinde...

Merhaba Kızlar

bencede hamilesin canım genelde negatifler yanılıyor ama silik çizgiler pek yanılmıyor şimdiden tebrik ederim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benimde bi sorum olacak kafam çok karıştı ben 1 yıllık evliyim ilk zamanlar çocuk istemedik erken diye şimdide çok istiyoruz aksine 4 aydır korunmuyorum ama daha bişey
yok bu ay 8 temmuzda adet oldum ve adetimin bittiği hafta 3 kez ilişkiye girdik daha sonra ben 1 hafta eşimden ayrı kalmak zorunda kaldım şehir dışına gittim yumurtlama tarihimi bir gün geçerek tekrar ilişkiye girdik yani şimdi benim adetimi nerden baksanız 10 gün falan var ama dün sabahtan beri kahverengi akıntım oluyo onada akıntı denmez gerçi peçeteye geliyo bu sizce adetten sonraki haftada girilen ilişkinin yerleşme kanaması gibi bişey olabilir mii lütfen bilginizi paylaşın gecikme olmadığından testte yapamıyorum bilginize muhtacıım :)

benimde bi sorum olacak kafam çok karıştı ben 1 yıllık evliyim ilk zamanlar çocuk istemedik erken diye şimdide çok istiyoruz aksine 4 aydır korunmuyorum ama daha bişey
yok bu ay 8 temmuzda adet oldum ve adetimin bittiği hafta 3 kez ilişkiye girdik daha sonra ben 1 hafta eşimden ayrı kalmak zorunda kaldım şehir dışına gittim yumurtlama tarihimi bir gün geçerek tekrar ilişkiye girdik yani şimdi benim adetimi nerden baksanız 10 gün falan var ama dün sabahtan beri kahverengi akıntım oluyo onada akıntı denmez gerçi peçeteye geliyo bu sizce adetten sonraki haftada girilen ilişkinin yerleşme kanaması gibi bişey olabilir mii lütfen bilginizi paylaşın gecikme olmadığından testte yapamıyorum bilginize muhtacıım :)

X