Adet mi hamilelik mi

Berfinberfin24

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2017
141
22
28
Arkadaşlar merhaba ben 6 Eylül'de adet oldum doktor bana klomen hap verdi adetin 4.gunu başla dedi 5 gün kullandım . 10 Eylül'de adetim bitti . Doktor tek yumurta gelişmiş az da olsa hamilelik şansı var dedi ben de şu an kasik agrisi var ve göğüs ucu acısı . Hamilelik belirtileri olabilir mi yoksa adet mi . Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Onu anlamak için şuan çok erken belirttiğiniz belirtiler hem hamilelik hem adet belirtisi. Zaten ikisi birbirine çok benziyor. O yüzden gününüzü beklemelisiniz.

6 Eylül'de adet olduysan 4 Ekim'de olman lazım yani adetine daha 8 gün var demek sanmıyorum bukadar erken belirtisi olacağını. Klomenden sonra çatlatma iğnesi oldun mu? Olduysan oda yapar bu belirtileri çünkü o yüzden

Bence biraz beklemede kal kendini dinleme belirti ararsan çok bulursun. Bende klomen tedavisi oldum o ilaçlar insanı bir değişik yapıyor haklısın ama çok erken henüz belirti için

Bence biraz beklemede kal kendini dinleme belirti ararsan çok bulursun. Bende klomen tedavisi oldum o ilaçlar insanı bir değişik yapıyor haklısın ama çok erken henüz belirti için
O zaman adetim gecikirse test yapayım şimdi acaba yapsam çıkar mı diye heves ediyorum ama çıkmaz yani .umut işte

Adetin 21. Günü progesteron yaptınız mı?
Bende klomenle yumurta çatlamayıp kist olmuştu çok kasık ağrısı olmuştu o ay 21. Gün kontrolde kist olarak görülmüştü.

Onu anlamak için şuan çok erken belirttiğiniz belirtiler hem hamilelik hem adet belirtisi. Zaten ikisi birbirine çok benziyor. O yüzden gününüzü beklemelisiniz.
Dün de konuşmuştuk da . Benim kasik ağrım çok fazla . Ağrı kesici içsem sorun olur mu acaba bilemedigim için burdan sormak istedim

Sorun olmaz ama gebelik düşünüyosan icmemen en iyisi ne olur ne olmaz dayanabilir sen dayan çok çok kötü olursan bence doktorunla görüş

Arkadaşlar merhaba ben 6 Eylül'de adet oldum doktor bana klomen hap verdi adetin 4.gunu başla dedi 5 gün kullandım . 10 Eylül'de adetim bitti . Doktor tek yumurta gelişmiş az da olsa hamilelik şansı var dedi ben de şu an kasik agrisi var ve göğüs ucu acısı . Hamilelik belirtileri olabilir mi yoksa adet mi . Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
3 Eylül'de adet oldum 8 eylülde bitti 25 Eylül'de hamile olduğumu öğrendim kanda 34.14 çıktı benimde göğüs uçlarında hassasiyet vardı yani kanda çıkar Rabbim gonlunuze göre versin

X