Adet mi yerleşme mi

goldangel2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
9
2
29
Kızlar merhaba benim bi sorum var normalde adetim 32 günde bir gelir max 2 3 gün gecikirdi. 3 aydır çocuk istiyoruz. Ama denemeye başladığımızdan beri çok farklı şeyler yaşıyorum. Daha önce hiç yumurtlama kanaması yaşamamıştım ilk kez bu geldi başıma. En son 25 ocakta adet oldum. Daha sonra 12 şubatta ve 13 şubatta bi kaç damla kahverengi lekelenme geldi 14 ünde yoğun bir adet kanaması yaşadım. Yaklaşık 1.5 hafta sürdü bitince doktora gittim erken geldiği için bir problem yok dedi beta istedi 1.20 çıktı. Dün akşam tekrar bi lekelenme yaşadım. Bu sabahta tekrar az az koyu bir kan geliyor daha adetime çok var bunları yaşayanlar var mı acaba çok stres oluyorum

Kızlar merhaba benim bi sorum var normalde adetim 32 günde bir gelir max 2 3 gün gecikirdi. 3 aydır çocuk istiyoruz. Ama denemeye başladığımızdan beri çok farklı şeyler yaşıyorum. Daha önce hiç yumurtlama kanaması yaşamamıştım ilk kez bu geldi başıma. En son 25 ocakta adet oldum. Daha sonra 12 şubatta ve 13 şubatta bi kaç damla kahverengi lekelenme geldi 14 ünde yoğun bir adet kanaması yaşadım. Yaklaşık 1.5 hafta sürdü bitince doktora gittim erken geldiği için bir problem yok dedi beta istedi 1.20 çıktı. Dün akşam tekrar bi lekelenme yaşadım. Bu sabahta tekrar az az koyu bir kan geliyor daha adetime çok var bunları yaşayanlar var mı acaba çok stres oluyorum
Aynısını bu ay bende yaşadım. İnanılmaz düzenlidir adetlerim. 3 şubatta adet oldum 8 şubatta bitti. 12-13 Şubat Ovülasyon testinde yumurtlama gördüm ve 14 şubatta ilk defa yaşadım kanamam başladı 4 gün sürdü. Normalde bende 31 günde 1 olurum. Doktor bana yumurtlama kanaması büyük ihtimal dedi. 24 şubatta tekrar yumurtlama oldu falan. Yani çocuk düşünmeye başlayınca insanın vücûd sapıtıyor heralde anlamadım

galiba öyle oluyor kimisi de rahim kendini gebeliğe hazırlıyor diyor anlamadım gitti. Benimde yumurtlama gününde başladı kanamam doktor yumurtlama kanamasıyla adetin birleşmiş gibi bişey söyledi hiç bir problemin olmadığını söyledi stres yapılmaması gerekiyormuş ama kendime engel olamıyorum bu konuda 😂 doktor cyclo progynova verdi bir aylık kullan kanaman kesilecek 21 gün sonra tekrar olacaksın dedi internetten baktığımda bu ilacı kullanıp hamile kalan çok varmış inşallah öyle olur 🙏

X