Adet oldum ama gebelik belirtilerim devam ediyor

kubtrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
25
4
25
Merhaba arkadaşlar bende çocuk isteyenlerdenim ve her ay düzenli ve beklediğim tarihte regl oluyordum ama 1 ay önce yani Aralık ayında regl tarihim 3 gün gecikti Beta 2.25 çıktı 4. Gün geldi sonrasında yumurtlama günlerini takip ederek denedik denememizden 10 gün sonra başlayarak 1 hafta bulantı ve sağ kasıkta ve alt karında ağrı oldu sonrasında 6 ocakta olmasını beklediğim regl tarihim 10 ocağa kadar gecikti ama bulantım ve kasık ve alt karın ağrım devam etti devam etti buna gaz bacak bel baş ağrısı da eklendi şuan adetimin ilk günü ve az ve normalden farklı oluyor bulantım ve diğer belirtiler de devam ediyor alt karnım aşırı şiş oturamıyorum ne yapmalıyım test yaptırmalı mıyım adet olup hamile olanlar olduğunu okudum kafam karıştı

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende çocuk isteyenlerdenim ve her ay düzenli ve beklediğim tarihte regl oluyordum ama 1 ay önce yani Aralık ayında regl tarihim 3 gün gecikti Beta 2.25 çıktı 4. Gün geldi sonrasında yumurtlama günlerini takip ederek denedik denememizden 10 gün sonra başlayarak 1 hafta bulantı ve sağ kasıkta ve alt karında ağrı oldu sonrasında 6 ocakta olmasını beklediğim regl tarihim 10 ocağa kadar gecikti ama bulantım ve kasık ve alt karın ağrım devam etti devam etti buna bacak bel baş ağrısı da eklendi şuan adetimin ilk günü ve az ve normalden farklı oluyor bulantım ve diğer belirtiler de devam ediyor alt karnım aşırı şiş oturamıyorum ne yapmalıyım test yaptırmalı mıyım adet olup hamile olanlar olduğunu okudum kafam karıştı
O dedigin ustune gorme durumu canım bi test yap icin rahat etsin hayirli haberler alman dileği ile 🙏

Merhaba arkadaşlar bende çocuk isteyenlerdenim ve her ay düzenli ve beklediğim tarihte regl oluyordum ama 1 ay önce yani Aralık ayında regl tarihim 3 gün gecikti Beta 2.25 çıktı 4. Gün geldi sonrasında yumurtlama günlerini takip ederek denedik denememizden 10 gün sonra başlayarak 1 hafta bulantı ve sağ kasıkta ve alt karında ağrı oldu sonrasında 6 ocakta olmasını beklediğim regl tarihim 10 ocağa kadar gecikti ama bulantım ve kasık ve alt karın ağrım devam etti devam etti buna gaz bacak bel baş ağrısı da eklendi şuan adetimin ilk günü ve az ve normalden farklı oluyor bulantım ve diğer belirtiler de devam ediyor alt karnım aşırı şiş oturamıyorum ne yapmalıyım test yaptırmalı mıyım adet olup hamile olanlar olduğunu okudum kafam karıştı
Test yaptırdınız mı?

O dedigin ustune gorme durumu canım bi test yap icin rahat etsin hayirli haberler alman dileği ile 🙏
İnşallah hepimiz beklediğimiz güzel haberi alalım en kısa zamanda ama ben gecikmenin 2. ve 4. Günü evde idrar testi yaptım negatifti lan testi yaptırmalımıyım ilk gebeliğim olacağı için de sizinle paylaşıp fikir almak istedim

Bende aynı durumu yaşıyorum karnım çok şiş mide bulantım var ve adet oldum ama bu adetim diğerlerinden az. Test yaptım negatif çıktı ama emin de olamıyorum kimyasal gebelik mi oldu anlamadım bende kan testi vereceğim

Bende aynı durumu yaşıyorum karnım çok şiş mide bulantım var ve adet oldum ama bu adetim diğerlerinden az. Test yaptım negatif çıktı ama emin de olamıyorum kimyasal gebelik mi oldu anlamadım bende kan testi vereceğim
Sizin kaç gün gecikmeniz oldu

Sizin kaç gün gecikmeniz oldu
1 2 gün erken adet gördüm gecikmem olmadı. Ama hamilelik hissi hep oldu psikolojik de olabilir benim ki çok kafaya takıyorum da kasiklarim çok ağrıyor mide bulantı baş dönmesi oluyor her ihtimale karşı kan testi vericem yine de

İnşallah hepimiz beklediğimiz güzel haberi alalım en kısa zamanda ama ben gecikmenin 2. ve 4. Günü evde idrar testi yaptım negatifti lan testi yaptırmalımıyım ilk gebeliğim olacağı için de sizinle paylaşıp fikir almak istedim

kanama 4 gün sürdüyse üstüne görme olma ihtimali çok düşük ne yazık ki, bir pedi doldurmayacak şekilde minik akıntı gibi geliyorsa bi ihtimal

Bugün ilk gün ve damla şeklinde değil ne yazık ki 😟
o zaman adet kanamasıdır, önümüzdeki aya nasipse :) moralinizi yüksek tutmaya çalışın. üzülmek süreci daha yıpratıcı hale getiriyor. benim de bu ay umutluydum ama kanamam erken bile geldi bi buruldu içim, kendimi spora veriyorum bu motivasyonla biraz negatif enerjimi atmış oluyorum iyi geliyor

Öncelikle adet olup hamile olunmaz reglse eğer gerçekten o kişilerin gördüğü kan düzenli bir şekilde her ay olduğunuz gibi olan bir kanamaysa kesinlikle gebelik söz konusu olmaz ama bu insanlar yerleşme kanamalarını regl kanaması sanabildiği için regl olurken hamile oldum vs diye cahilce konuşuyor regl olurken yumurtlama olmadığı için gebelik oluşamaz bu yüzden takip edin eğer normal kokulu olan regl kanı ise gebelik vs söz konusu değildir

X