Adet tarihine 4 gün kala gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba
Bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdik ve regl tarihim 24 Mart reglime 4 gün var.Reglime 10 gün varken neredeyse tüm belirtileri 3-4 gün yoğun yaşadım fakat şu an hiç bir belirtim yok diyebilirim sadece biraz karın ağrısı hafif akışkan beyaz akıntım var.Bu aydan umutluydum hani insan hisseder ya ya da hissetmek ister bilemiyorum.2 gün önce ve bugün test yaptım negatif çıktı.Test yapmayacağım diye kendime söz veriyorum ama dayanamıyorum.Regl tarihime 2 gün kala test yapacağım tekrar fakat benimle aynı durumu yaşayıp olumlu sonuç alanların hikayesini dinlemek isterim.Biraz motive olmak olumlama yapmak iyi gelir diye düşünüyorum buna çok ihtiyacım var🙏
Ben de hamile kaldığım ay reglime 9 10 gün varken aşırı şekilde regl ağrısı yaşadım sürekli kontrol ediyordum geldi gelecek gibiydi hatta asla o kadar erken olmam neden bu kadar erken olacak bu ay diyordum kendime. Özellikle bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti kasık ağrısı zorluyordu beni. 4 5 gün sonra bu ağrılar azaldı ara ara girip çıkıyordu. Reglden iki gün önce kan verdim pozitifti ama ondan 3 4 gün önce hem kaset hem erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı . Sen de regl günü veya bir güj sonrası kan ver daha net olur senin için. Ha negatifse de üzülme elbette ki olacak kiminin erken kiminin biraz daha geç bu gebelikte en önemli problem stres bunu aşarsan gerisi çorap söküğü gibi gelecektir 🥰

Ben de hamile kaldığım ay reglime 9 10 gün varken aşırı şekilde regl ağrısı yaşadım sürekli kontrol ediyordum geldi gelecek gibiydi hatta asla o kadar erken olmam neden bu kadar erken olacak bu ay diyordum kendime. Özellikle bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti kasık ağrısı zorluyordu beni. 4 5 gün sonra bu ağrılar azaldı ara ara girip çıkıyordu. Reglden iki gün önce kan verdim pozitifti ama ondan 3 4 gün önce hem kaset hem erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı . Sen de regl günü veya bir güj sonrası kan ver daha net olur senin için. Ha negatifse de üzülme elbette ki olacak kiminin erken kiminin biraz daha geç bu gebelikte en önemli problem stres bunu aşarsan gerisi çorap söküğü gibi gelecektir 🥰
yazdığını şimdi gördüm asla üzülme dediğim gibi stres gebeliğin baş düşmanı. Rahatlat sürekli kendini herşey güzel olacak:)) Günleri değerlendirin sürekli ve acaba bu ay oldu mu var mı diye düşünme beynin de sana oyun oynamasın psikolojik belirti yaşayıp sonra test deneyip negatifi görürsen daha çok üzülürsün çünkü. Bu ay olduysa oldu olmadıysa yeniden deneriz kaçışı yok de kendi kendine :)

Malesef regl oldum canım güzel dileklerin için teşekkür ederim.Dün yumurtlama günüm dü bu ayı verimli geçirmeye çalışıyorum.😍

Merhabalar bende yazayım size yaşadıklarımı aşırı adet ağrısıyla doktora gittim 2 cm çikolata kistim olduğunu öğrendim 6 ay önce 3 ay önce de çocuk yapmaya karar verdik ama olmadı tekrar doktora gittim femara diye bi ilaç kullandım sonra yumurta kontrolü yaptı ve çatlatma iğnesi verdi iğneden bi kaç sonra da duphaston die bi ilaç başladım şuan adetim bi gün geçikti dün kahverengi bi akıntım oldu ve 5 gündür ağrı çekiyorum ama korkuyorum test vermeye kendimi olumsuza hazır hissetmiyorum

X