Adet olupta hamile olunur mu?

Merhaba ben dün doktora gittim ve bebek var dedi ama daha oluşmamış dedi bugünde adet oluyor gibiyim az geldi ama sizce hamile miyim bilen var mı yada yaşayan cevap alabilirmiyim

Merhaba ben dün doktora gittim ve bebek var dedi ama daha oluşmamış dedi bugünde adet oluyor gibiyim az geldi ama sizce hamile miyim bilen var mı yada yaşayan cevap alabilirmiyim
Kan testi yapılıp mı bebek var ama oluşmadı dedi anlayamadim?

Kan testinde 1.6 çıktı hemşire var dedi doktora gittim oda daha yeni oluşmamış dedi ama bugünde açık kırmızı geliyor hamile miyim değil miyim
Kan testinde 1.6 ciktiysa nasil gebelik oluyor bir yanlışlık var canim ya da sen yanlış anlamış olabilir misin.
Değer 5 ve üstü olunca oluşmaya çalışıyor diyorlar senin değerin cok cok düşük neye dayanarak dediler şaşırdım açıkçası.

Kan testinde 1.6 ciktiysa nasil gebelik oluyor bir yanlışlık var canim ya da sen yanlış anlamış olabilir misin.
Değer 5 ve üstü olunca oluşmaya çalışıyor diyorlar senin değerin cok cok düşük neye dayanarak dediler şaşırdım açıkçası.
Bende bilmiyorum daha küçük dedi doktor

Bende bu konuyu cok merak ediyorum ama bu belirtileri olup sonradan hamile haberi veren hiç olmamış belliki boşuna umutlaniyorum

X