Adet öncesi ağrı

Nare12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
68
7
26
Merhaba kızlar adet öncesi ağrı çekipte evkendikten sonra hiç ağrısı olmayan var mı ? Ya da aksine Ben bir doktorun yazısını okumuştum ve böyle bir şey olamaz demişti. Ben 7 aylık evliyim evlenmeden önce adet ağrısı çekmezdim. Sadece ilk gün biraz halsizlik olurdu bende. Şimdi de ağrı yok ama geçen ay mantar tedavisi gördüm. Bu ay da bebek için çalıştık. Yumurtam çatladı iyne yapmadan. Yumurtalamadan bu yana ara ağrı farklı yerlerde ağrım olurdu.
1. Baş dönmesi
2. Göz kararması
3. Halsizlik
4. İştahsızlık
5. Göğüs ağrısı
6. Kalbim bazen hızlı atıyor
7. Sağ tarafta kasık ağrısı
8. Alt karında ağrı
9. Ara ara aniden sıcak basmaları
10. Uyku sorunu sabah erkenden uyanıyorum bir daha uyuyamıyorum
Bu gün de adet günüm daha olmadım. Titreme de geliyor. Bunlar hamilelik belirtileri ola bilir mi ?

Olabilir. Regli ile hamilelik ayni belirtileri verebiliyor malesef. Adetiniz gecikince idrar veya kandan ogrenebilirsiniz hayırlı haberlerimiz olsun👩🏼‍🍼👣

Merhaba kızlar adet öncesi ağrı çekipte evkendikten sonra hiç ağrısı olmayan var mı ? Ya da aksine Ben bir doktorun yazısını okumuştum ve böyle bir şey olamaz demişti. Ben 7 aylık evliyim evlenmeden önce adet ağrısı çekmezdim. Sadece ilk gün biraz halsizlik olurdu bende. Şimdi de ağrı yok ama geçen ay mantar tedavisi gördüm. Bu ay da bebek için çalıştık. Yumurtam çatladı iyne yapmadan. Yumurtalamadan bu yana ara ağrı farklı yerlerde ağrım olurdu.
1. Baş dönmesi
2. Göz kararması
3. Halsizlik
4. İştahsızlık
5. Göğüs ağrısı
8. Alt karında ağrı
Bu gün de adet günüm daha olmadım. Titreme de geliyor. Bunlar hamilelik belirtileri ola bilir mi ?
Sonucunuz ne oldu

1. Baş dönmesi
2. Göz kararması
3. Halsizlik
4. İştahsızlık
5. Göğüs ağrısı
8. Alt karında ağrı
Canım korunmayı bıraktıktan sonra vücudumuzda bazı değişimler oluyor. Onunla da alakalı olabilir,

X