Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Herhangi bir kist sorunum olmamasına rağmen adetim düzensiz. Bu ay çok stresliydim, çok hastalıkla boğuşup soğuk algınlığı ilaçlarıyla aşk yaşadım ama yine gecikince doktora gitmeye karar verdim ve farlutal verdi. Hem alttan muayene oldum hem de ultrasonla bakıldı bir sıkıntı yok. İlacın 2. günü henüz bir hareket yok. Maksimum kaç gün sonra adet olurum acaba :/ :KK43:
Bende senınle aynı şeylerı yaşıyorum. Bu nasıl bir tesaduf ınanamafım vallahi

Bende içiyorum. Henüz iki tane içtim. Umarım işe yarar. Bazılarıda içme dıyor. Belki geç döllenme oluyodur dıyor. Kafam karıstı. Bılhısı olan varsa yazarmı lutfen
Doktora gidip mi başladınız varmı gebelik şüpheniz ? . Bende ihtimal yoktu korunmasız bi ilişki olmadıydı ama doktor yinede kan testi yaptırdı gebelik negatif çıkınca ilacı yazdı.

Doktora gidip mi başladınız varmı gebelik şüpheniz ? . Bende ihtimal yoktu korunmasız bi ilişki olmadıydı ama doktor yinede kan testi yaptırdı gebelik negatif çıkınca ilacı yazdı.
Evet dun kan testım yapıldı. Ultrasonla bıle bakıldı. Ama gebelik çıkmadı. Bu ilacı yazdı. Dun aksam içmeye basladım. Sabah akşammış zaten. Ama arkadaslar korkutuyor benı. İçme dıyolar. Belki geç döllenme oluyodur dıyolar

Senın kacıncı gun geldı adetım canım. Ben henuz ikinciui içtım

Evet dun kan testım yapıldı. Ultrasonla bıle bakıldı. Ama gebelik çıkmadı. Bu ilacı yazdı. Dun aksam içmeye basladım. Sabah akşammış zaten. Ama arkadaslar korkutuyor benı. İçme dıyolar. Belki geç döllenme oluyodur dıyolar
Yani benim yakınlarda şüpheli bi ilişki olmadığı için kafam rahattı . Kan testi 10 gün sonrasında varsa gösteriyor kan testi yaptırdıgının yakınlarda olmadıysa korunmasız bi ilişki yine yoktur gebelik heralde bilemiyorum bende hassas bi konu

Senın kacıncı gun geldı adetım canım. Ben henuz ikinciui içtım
Bana 12 li tablet verdi sabah akşam içtim 6 günde bitti . Bittikten sonra 8. Gün oldum baya geç oldu yani . İlaç bittiğinde 10 gün içinde olmazsan gel iğne yaparız dediydi doktor

Yani benim yakınlarda şüpheli bi ilişki olmadığı için kafam rahattı . Kan testi 10 gün sonrasında varsa gösteriyor kan testi yaptırdıgının yakınlarda olmadıysa korunmasız bi ilişki yine yoktur gebelik heralde bilemiyorum bende hassas bi konu
Benım krunmasız ilişki oluyor. Aylardır oyle zaten. Bende oyuzden şüphelenmiştim. Ama gebelık olsayfı sanırım fünkü testlerde bellı olurdu. Ama şu adet gelmıyor bır turlu sınır oluyorum

Geç döllenme hskkındada hiçbir bilgım yok. Acaba sonradanmı bellı oluyor gebelık.

Benım krunmasız ilişki oluyor. Aylardır oyle zaten. Bende oyuzden şüphelenmiştim. Ama gebelık olsayfı sanırım fünkü testlerde bellı olurdu. Ama şu adet gelmıyor bır turlu sınır oluyorum
Bizde bebek düşünüyoruzda ben yumurtlama günlerini baz alarak 12-14-16-18. Ci günleri degerlendirip sonra da bıraktıydım. normalde 28gübde bir adet olurum eger 18.gün yumurtlama olsa bile bundan 10gün sonra yani 28.gün kan testinde çıkardı ki ben 35 . Gün doktora gittim dahada gec gittim o yüzden kesin emin oldum . Gec döllenme dedikleri yumurtlamanın gec olması kısaca. O zmnda gec çıkıyo testte gebelik , ama doktor her ihtimali düşünüyor olsa kan testinde çıkardı sanırım sizinde

Bizde bebek düşünüyoruzda ben yumurtlama günlerini baz alarak 12-14-16-18. Ci günleri degerlendirip sonra da bıraktıydım. normalde 28gübde bir adet olurum eger 18.gün yumurtlama olsa bile bundan 10gün sonra yani 28.gün kan testinde çıkardı ki ben 35 . Gün doktora gittim dahada gec gittim o yüzden kesin emin oldum . Gec döllenme dedikleri yumurtlamanın gec olması kısaca. O zmnda gec çıkıyo testte gebelik , ama doktor her ihtimali düşünüyor olsa kan testinde çıkardı sanırım sizinde
Evet. Bende sanırım gebelik ıhtımalı bıle yok. Oyuzden ilaçları içecegım. Bakslım kacgun sonra adet olacagım

Keşke gebelık olsaydı. Heray adet olmayayım dıye dua ediyordum. Şimfide adet olmak için ilaç içiyorum.

dorti merhaba canım bu ilacı şuanda kullanıyorum 3 günüm 3 aydır adet görmüyorum 2 gün önce dogum doktoruna gittim kist oldugunu söyledi 5 cm miş :KK57: adet söktürücü verdi bakalım artık nezaman olurum bu kist neolacak ya :mad::mad:

dorti merhaba canım bu ilacı şuanda kullanıyorum 3 günüm 3 aydır adet görmüyorum 2 gün önce dogum doktoruna gittim kist oldugunu söyledi 5 cm miş :KK57: adet söktürücü verdi bakalım artık nezaman olurum bu kist neolacak ya :mad::mad:
Kıst hakkında bılgım yok. Ama aklım çok karıştı. Bazı yerlerde okudugum şeyler kafamı karıstırdı. Cok kişi hamıle oldugunu çok sonra öğrenmiş. Yanı adet sökturucu kullanıp adet olmamışlar. Ve gebeymişler. Bende dörduncu hapımı içtım az önce. Ya bendede gebelık çıkarsa. Keske çıksa. Ben çok ıstıyorum çunku

Kistten dolayımı olmuyomuş adetın peki canım

tahliller temiz gebelik yok adet olmanı engelliyecek bir durum yok dedi bu ilacı verdi ama kistten kaynaklı bence şimdi bu ilaçtan sonra olursam kist içinde tedavi istiycem

ilk defa böyle bir olay başıma geliyor kist tehlikeli bişemidir acaba doktorun umursamaz tavrıda beni deli etti

X